Kontakt
Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00

Prawdziwe raty 0%

Tylko w Rankomat! Rozłóż płatność za ubezpieczenie samochodu na 10 nieoprocentowanych rat

Porównaj ceny OC i AC
Raty 0% z rankomat
Możesz liczyć na Rankomat.pl

Jak to działa?

Chcesz kupić polisę OC i/lub AC, ale obawiasz się jednorazowego wydatku lub wysokiego kosztu płatności ratalnej? Z nami możesz rozłożyć składkę na raty, bez dodatkowych opłat. Wraz z naszym Partnerem - Inbank umożliwiamy Ci bowiem podział składki aż na 10 równych, miesięcznych rat 0%.

1
Znajdź najlepsze ubezpieczenie

Zrób kalkulację ubezpieczenia i wybierz najlepszą ofertę oznaczoną "Raty Rankomat" - kliknij w „Kup online”

2
Wybierz Raty Rankomat

W części dotyczącej wyboru płatności wybierz opcję "Raty Rankomat" i podaj dane potrzebne do rozpatrzenia wniosku przez Inbank.

3
Kup polisę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji z Inbanku zaakceptuj umowę poprzez wysłanie SMS i wykonanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł za pośrednictwem bramki płatniczej. Umowę ubezpieczenia Twojego samochodu otrzymasz natychmiast po zakończeniu transakcji.

Pamiętaj, że skorzystanie z Rat Rankomatu oznacza zawarcie umowy kredytowej z naszym Partnerem Inbank. Dzięki wybraniu tego rozwiązania składka wynikająca z zawartej przez Ciebie umowy ubezpieczenia zostanie natychmiastowo opłacona w całości, a spłata kolejnych rat będzie wymagana wyłącznie przez Bank.

Najczęściej zadawane pytania

 • Z kim należy kontaktować się w sprawie umowy Raty 0%?

  Raty Rankomatu są produktem kredytowym świadczonym przez Inbank, a więc wszelkie zapytania dotyczące: miesięcznej raty, spłat regularnych czy też wcześniejszej spłaty, należy kierować do Banku.

  AS Inbank z siedzibą w Tallinnie
  Niine 11
  10414 Tallinn
  Estonia

  działającego w Polsce za pośrednictwem Oddziału:

  AS Inbank Spółka Akcyjna – Oddział w Polsce
  Ul. Fabryczna 5A
  00-446 Warszawa
  Kontakt e-miał: kontakt@inbankpolska.pl
  Kontakt tel: 801 805 805

 • Co z moimi ratami po rozwiązaniu umowy ubezpieczenia?

  Rozwiązanie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego z towarzystwem ubezpieczeniowym nie rozwiązuje umowy kredytowej. I tak, w przypadku np. sprzedaży samochodu i otrzymania od ubezpieczyciela zwrotu części składki należy dalej spłacać raty kredytowe w Inbanku, zgodnie z zawartą umową kredytową i harmonogramem spłaty rat.

 • Czy zapłacę odsetki za opóźnienia ze spłatą kolejnych rat?

  Tak. Bank wymaga, aby kolejne należności z tytułu spłaty kredytu wpłynęły na jego konto w ustalonym w harmonogramie terminie. Aby płatność miesięcznych rat do Inbanku była bezobsługowa i regularna polecamy ustawić w swoim banku zlecenie stałe. Dzięki temu raty będą opłacane automatycznie bez konieczności comiesięcznego logowania się i wykonywania przelewów.

 • Co jeśli dostanę z Inbanku decyzję negatywną?

  W przypadku negatywnej decyzji kredytowej będziesz mógł/mogła zapłacić innymi metodami płatności, dostępnymi dla wybranego przez Ciebie Towarzystwa, np. Kartą, Blikiem czy przelewem.

Najczęściej zadawane pytania

Szczegółowe warunki promocji

 • Organizatorem Akcji „10 RAT 0% z INBANK” jest Ubezpieczenia Rankomat we współpracy z Inbank.
 • Rankomat umożliwia zawarcie umowy o kredyt ratalny pomiędzy Klientem a Inbank na potrzeby zapłaty składki wynikającej z umowy OC, AC lub OC+AC.
 • Po udzieleniu kredytu składka za ubezpieczenie opłacana jest w całości przez Inbank. Klient jest zobowiązany do zapłaty kolejnych rat na podstawie umowy zawartej z bankiem.
 • Rozłożenie składki na raty 0% możliwe jest w przypadku umów ubezpieczeń komunikacyjnych, dla których składka wynosi co najmniej 400 zł, ale nie przekracza kwoty 6 000 zł.
 • Możliwość zawarcia umowy o kredyt uzależniona jest od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta dokonywanej przez Bank.
 • Akcja jest dostępna dla wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Zostaną one wyraźnie oznaczone w Serwisie.
 • Akcja „10 RAT 0% z INBANK” nie ma wpływu na wysokość składki OC i/lub AC. Cena polisy ustalana jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe.
 • Umowa o kredyt jest odrębnym stosunkiem prawnym od umowy ubezpieczenia komunikacyjnego i nie ma wpływu na jej ważność i wykonanie.

Tu poznasz regulamin Akcji 10 RAT 0% z INBANK

Przykład reprezentatywny na dzień 23.03.2021 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota kredytu 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł. Umowa zawarta na 10 równych rat miesięcznych po 100,00 zł. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego