Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pojazd
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Finanse
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00

Ubezpiecz samochód i podziel składkę na raty 0%!

Tylko w rankomat.pl opłacisz polisę OC i AC w 10 równych miesięcznych ratach bez dodatkowych opłat! 

Porównaj ceny OC i AC
Raty 0% z rankomat

Możesz płacić 80zł miesięcznie zamiast 800 jednorazowo

Jak skorzystać z oferty Raty 0%?

Obawiasz się dużego jednorazowego wydatku na OC i AC lub wysokiego kosztu płatności ratalnej? W Rankomat.pl możesz rozłożyć składkę na 10 bezpłatnych rat. Wraz z naszym Partnerem Inbank umożliwiamy Ci zawarcie umowy kredytowej bez prowizji i bez oprocentowania!

1
Znajdź najlepsze ubezpieczenie

Wykonaj kalkulację składki OC lub OC+AC i wybierz najlepszą ofertę oznaczoną "Raty Rankomat".

2
Kup polisę online

Podczas wyboru płatności wybierz opcję "Raty Rankomat" i podaj dane potrzebne do rozpatrzenia wniosku kredytowego przez Inbank.

3
Zaakceptuj umowę kredytową

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji z Inbanku zaakceptuj umowę poprzez wysłanie wiadomości SMS i wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł za pośrednictwem bramki płatniczej. Umowę ubezpieczenia Twojego samochodu otrzymasz natychmiast po zakończeniu transakcji.

Pamiętaj, że skorzystanie z Rat 0% w Rankomat.pl oznacza zawarcie umowy kredytowej z naszym Partnerem Inbank. Po akceptacji umowy bank opłaci Twoją polisę OC lub OC+AC w całości. Kolejne raty będziesz wpłacał na konto Inbanku.

Najczęściej zadawane pytania

 • Z kim należy kontaktować się w sprawie umowy Raty 0%?

  Raty 0% w Rankomat.pl są produktem kredytowym świadczonym przez Inbank. Zapytania dotyczące np. miesięcznej raty, spłat regularnych czy też wcześniejszej spłaty, należy kierować do Banku.

  AS Inbank z siedzibą w Tallinnie
  Niine 11
  10414 Tallinn
  Estonia

  działającego w Polsce za pośrednictwem Oddziału:

  AS Inbank Spółka Akcyjna – Oddział w Polsce
  Ul. Fabryczna 5A
  00-446 Warszawa
  Kontakt e-miał: kontakt@inbankpolska.pl
  Kontakt tel: 801 805 805

 • Czy muszę spłacać raty po rozwiązaniu umowy ubezpieczenia?

  Rozwiązanie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego z towarzystwem ubezpieczeniowym nie rozwiązuje umowy kredytowej. Przykładowo, w przypadku sprzedaży samochodu i otrzymania od ubezpieczyciela zwrotu części składki należy dalej spłacać raty kredytowe w Inbanku, zgodnie z zawartą umową kredytową i harmonogramem spłaty rat.

 • Czy zapłacę odsetki za opóźnienia ze spłatą kolejnych rat?

  Tak. Bank wymaga, aby należności z tytułu spłaty kredytu wpływały na jego konto w ustalonym w harmonogramie terminie. W przeciwnym wypadku Inbank naliczy odsetki za opóźnienie. Aby płatność miesięcznych rat była bezobsługowa i regularna, można ustawić w swoim banku zlecenie stałe. 

 • Jak mogę zapłacić za polisę, jeśli dostanę z Inbanku decyzję negatywną?

  W przypadku negatywnej decyzji kredytowej można opłacić składkę inną metodą płatności, np. Kartą, Blikiem czy przelewem.

Najczęściej zadawane pytania

Szczegółowe warunki promocji

 • Organizatorem Akcji „10 RAT 0% z INBANK” jest Ubezpieczenia Rankomat we współpracy z Inbank.
 • Rankomat umożliwia zawarcie umowy o kredyt ratalny pomiędzy Klientem a Inbank na potrzeby zapłaty składki wynikającej z umowy OC, AC lub OC+AC.
 • Po udzieleniu kredytu składka za ubezpieczenie opłacana jest w całości przez Inbank. Klient jest zobowiązany do zapłaty kolejnych rat na podstawie umowy zawartej z bankiem.
 • Rozłożenie składki na raty 0% możliwe jest w przypadku umów ubezpieczeń komunikacyjnych, dla których składka wynosi co najmniej 400 zł i nie przekracza kwoty 6 000 zł.
 • Możliwość zawarcia umowy o kredyt uzależniona jest od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta dokonywanej przez Bank.
 • Akcja jest dostępna dla wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Zostaną one wyraźnie oznaczone w Serwisie.
 • Akcja „10 RAT 0% z INBANK” nie ma wpływu na wysokość składki OC i/lub AC. Cena polisy ustalana jest przez towarzystwo ubezpieczeniowe.
 • Umowa o kredyt jest odrębnym stosunkiem prawnym od umowy ubezpieczenia komunikacyjnego i nie ma wpływu na jej ważność i wykonanie.

Tu poznasz regulamin Akcji 10 RAT 0% z INBANK

Przykład reprezentatywny na dzień 23.03.2021 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota kredytu 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł. Umowa zawarta na 10 równych rat miesięcznych po 100,00 zł. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego