Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Jak zapewne część z Was zauważyła, w ostatni dzień świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy na nieco więszką skalę poinformować kierowców o zaletach naszej porównywarki ubezpieczeń i uruchomiliśmy pierwsze filmy reklamowe w telewizji. Naszym celem jest dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów, którzy poszukują dobrego i taniego ubezpieczenia samochodu. I wydaje się, że telewizja powinna w tym pomóc – przecież nie każdy z nas szuka ubezpieczenia w internecie, nawet jeśli na co dzień korzysta z sieci.

Nasza reklama jest dość prosta: pomagamy Wam znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu, porównujemy oferty i przedstawiamy optymalne produkty ubezpieczeniowe.

Niestety nie udało nam się zmieścić jeszcze innych ważnych rzeczy: np. że rankomat.pl to nie tylko serwis internetowy, porównywarka ubezpieczeń czy kalkulator OC/AC – ale również zespół agentów ubezpieczeniowych, którzy w każdej chwili są do Waszej dyspozycji pod numerem +48 22 270 00 00.

Jeśli jeszcze nie widzieliście a chcecie zobaczyć ten krótki filmik – zapraszamy:

Oczywiście nieustannie zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki – zajmuje to tylko kilka minut, a jest bardzo duża szansa, że znajdziemy ofertę ubezpieczenia OC/AC znacznie lepszą od tej obecnej.

Pozdrawiamy,
Zespół rankomat.pl

Jak warte uwagi,
to podziel się z innymi :)

Publikuj na Facebooku Publikuj na Twitterze Publikuj na Google+ Publikuj na LinkedIn Publikuj na Digg Publikuj na Reddit
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego