Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Bez ryzyka nie ma zabawy. A przynajmniej tak mówią. Czasem warto zakosztować trochę adrenaliny, przekroczyć swoje granice i spróbować czegoś nowego. Planujesz uprawiać sporty ekstremalne? Zapoznaj się z naszą infografiką i zobacz, co i gdzie warto robić oraz na co uważać. I nie zapomnij o ubezpieczeniu!

Czytaj więcej...

W 2017 roku wzrastają opłaty karne za brak OC. W przyszłym roku ponad 14-dniowy brak ważnej polisy OC będzie kosztował właścicieli samochodów osobowych aż 4000 złotych. Z jeszcze wyższą karą muszą się liczyć posiadacze pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej...

Polacy pokochali Allegro i na potęgę kupują w sieci ubrania, książki, filmy czy sprzęt RTV, samochodów szukają na otoMoto, a promocyjnych zniżek na Grouponie. Powoli przekonują się również do rankomat.pl i ubezpieczeń online. Bo jest taniej, przyjemniej, a zakup OC czy AC można załatwić w kapciach, odrywając się na zaledwie kilka chwil od innych ważnych spraw. Przed nami jednak jeszcze daleka droga, bo do tej pory tylko 6 polis na 100 sprzedaje się przez internet…

Czytaj więcej...
Od Koloseum w Rzymie, po londyńskie czerwone autobusy - Europa oferuje wiele atrakcji, zarówno dla małych, jak i dużych podróżników. Każdy kraj kryje wiele miejsc i zabytków, które z pewnością warto odwiedzić i zobaczyć co najmniej raz w życiu. Niekiedy jednak ten prawie nieograniczony wybór kolejnego kierunku oraz łatwość dojazdu wcale nie ułatwiają podjęcia decyzji dokąd wybrać się w następną podróż. Aby nieco uprościć sprawę, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.
Czytaj więcej...

Nawet z pozoru niewielkie uszkodzenia auta po kolizji mogą być powodem orzeczenia szkody całkowitej. Dla ubezpieczyciela to z pewnością wygodniejsze i korzystniejsze rozliczenie szkody. A dla nas? Za wypłacone pieniądze raczej nie kupimy nowego samochodu, a kwestia właściwej wyceny pojazdu może pozostawiać wiele do życzenia.

Czytaj więcej...
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego