Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Czy Brexit i ewentualny powrót Polaków do kraju będzie oznaczał, że na naszych drogach zacznie przybywać samochodów z kierownicą z prawej strony? Sprawdziliśmy, jakie dodatkowe koszty ponoszą właściciele tzw. anglików i o ile więcej trzeba zapłacić za ubezpieczenie samochodu z Wysp.

Czytaj więcej...

W ubiegłym roku wypłacono prawie 500 mln zł odszkodowań za wypadki sprzed kilkunastu lat. Zaniepokojeni skalą problemu przedstawiciele branży zastanawiają się - czy nas na to stać? A raczej, czy stać na to kierowców? Ostatecznie, to z ich składek finansowane są wszystkie świadczenia z OC.

Czytaj więcej...

BMW to najbardziej szkodowa w opinii ubezpieczycieli marka samochodów. Ich właściciele płacą średnio niemal 1000 zł za najtańsze ubezpieczenie OC. Cena polisy zależy więc nie tylko od profilu kierowcy i parametrów auta, ale także od marki samochodu. Którzy właściciele mogą liczyć na najniższe składki?

Czytaj więcej...
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego