Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Aktualności

Mieszkańcy Wrocławia płacili w styczniu 44% drożej za OC niż mieszkańcy innych miast Polski. Wyższe ceny odnotowano również w Warszawie i Gdańsku. Miejsce zamieszkania jest głównym czynnikiem, wpływającym na cenę polisy. Przekonaliśmy się o tym sprawdzając, ile za OC płacą mieszkańcy wybranych miejscowości.

Czytaj więcej...

Komisja Europejska podnosi sumy gwarancyjne, czyli maksymalne wartości świadczeń z OC dla poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Zgodnie z nowymi przepisami, mają one być nie mniejsze niż 1,22 mln euro na szkody w mieniu i 6,07 mln euro na szkody osobowe.

Czytaj więcej...

W drugiej połowie listopada w Alpach sezon narciarski trwa już w najlepsze. Niektóre polskie stoki także już czekają na miłośników szusowania. To dobra pora na to by przygotować się do sezonu, nie tylko pod kątem zakupu sprzętu, kondycji czy “zaklepanego” noclegu, ale i wyboru odpowiedniego ubezpieczenia.

Czytaj więcej...

Bez ryzyka nie ma zabawy. A przynajmniej tak mówią. Czasem warto zakosztować trochę adrenaliny, przekroczyć swoje granice i spróbować czegoś nowego. Planujesz uprawiać sporty ekstremalne? Zapoznaj się z naszą infografiką i zobacz, co i gdzie warto robić oraz na co uważać. I nie zapomnij o ubezpieczeniu!

Czytaj więcej...
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego