Ubezpieczenia na życie - wypełnij formularz i otrzymaj najlepsze oferty

Wypełnij krótki formularz, aby umożliwić Agentom lub zakładom ubezpieczeń przygotowanie dla Ciebie ofert ubezpieczenia, które będą najpełniej odpowiadać Twoim potrzebom. Nie musisz nic więcej robić, Agent sam skontaktuje się z Tobą i ustali wszystkie szczegóły.

W jaki sposób mogę uzyskać oferty ubezpieczenia?

Po wypełnieniu formularza, poinformujemy o Twoich potrzebach ubezpieczeniowych agentów, reprezentujących różne zakłady ubezpieczeń lub bezpośrednio zakłady ubezpieczeń. Jeżeli któryś z agentów będzie w stanie przedstawić ofertę spełniającą Twoje potrzeby, skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci wszystkie szczegóły.

Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Twoje dane są potrzebne przede wszystkim po to, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować i potwierdzić informacje, które podałeś oraz żeby móc przedstawić Ci oferty. Pozostała część formularza ma na celu dopasowanie oferty do Twoich potrzeb oraz orientacyjne określenie jej zakresu i ceny. Składka, którą będziesz opłacać zależy właśnie od wybranej sumy ubezpieczenia, jego celu oraz Twojej sytuacji życiowej. Polisa będzie dopasowana również do Twojego wieku oraz wykonywanego zawodu.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przedstawienie propozycji i potwierdzasz zainteresowanie zakupem ubezpieczenia. Zawracie transakcji nie jest jednak obowiązkowe. Jeżeli uznasz, że żadna z propozycji ofert nie jest dla Ciebie odpowiednia, możesz ponownie się do nas zgłosić, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to ochrona Twoich najbliższych. Posiadając ubezpieczenie nie musisz martwić się o to, czy sobie poradzą, gdy Ciebie zabraknie. Świadczenie wypłacane przez Towarzystwo po Twojej śmierci pozwoli na sfinansowanie kosztów pogrzebu oraz zapewni przyszłość finansową dla Twoich dzieci, współmałżonka lub innych członków najbliższej rodziny.
Kalkulator ubezpieczenia na życie - oszczędź do 50% | Rankomat.pl Dzięki porównywarce Rankomat.pl Twoje ubezpieczenie na życie może być tańsze nawet o 50%. Wybierz najlepszą ofertę i kup przez internet w 3 minuty! rankomat
Oceń nas
3.00 /5 z 4 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab