Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Krótko o rankomat.pl

Serwis rankomat.pl to porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która w wygodny i prosty sposób pozwala kierowcom w ciągu kilkunastu minut porównać oferty wielu ubezpieczycieli i dokonać wyboru najtańszej bądź – dzięki algorytmowi RANKingTM – najbardziej korzystnej pod względem relacji cena/zakres polisy. Ponadto rankomat.pl prezentuje ceny ostateczne i umożliwia zakup online prawie wszystkich ubezpieczeń (płatność przelewem bądź kartą kredytową).

rankomat.pl dąży do tego, aby kierowcy mogli dokonać w serwisie przeglądu ofert z całego rynku. Ułatwia życie kierowcom także poprzez edukację w zakresie ubezpieczeń.

Kontakt dla mediów

Jeśli jesteś przedstawicielem mediów i masz pytania dotyczące tematyki ubezpieczeń lub po prostu interesują Cię szczegóły wydarzeń związanych z rozwojem rankomat.pl, zapraszamy do kontaktu: media@rankomat.pl

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego