W rankomat.pl najważniejsi są ludzie. To my jesteśmy filarami firmy, realizujemy plany i cele.
I tworzymy na pokładzie Rankomatu doskonałą atmosferę!
Chcesz razem z nami tworzyć jedną z największych internetowych porównywarek ubezpieczeń? Chcesz pracować w zespole otwartych na kontakt z drugim człowiekiem, pozytywnie nastawionych do świata ludzi ludzi? Dołącz do naszego zespołu!

Wyślij CV na adres rekrutacja@rankomat.pl

Aktualne oferty pracy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość uzyskania licencji agenta ubezpieczeniowego
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta)
  • Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze
  • Własne, wygodne miejsce pracy, które możesz swobodnie zaaranżować
  • Miłą atmosferę pracy, brak korporacyjnych barier i procedur
  • Godzina przerwy do wykorzystania każdego dnia pracy
  • Duża, ogólnodostępna kuchnia, a w niej swoboda korzystania z herbaty i kawy :)

Benefity:

  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty FIT SPORT
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność
  • Motywacja i zdolność szybkiego uczenia się
  • Dobra dykcja, łatwość wypowiadania się
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • Możliwość pracy zmianowej 9-17 i 12-20

Twoje przyszłe zadania:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami, którzy porównywali oferty ubezpieczenia samochodu na stronie rankomat.pl.
  • Pomoc Klientom w wyborze najlepszej oferty ubezpieczenia samochodu.

Jak aplikować:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV na adres: rekrutacja@rankomat.pl

Wysyłając CV Koniecznie dopisz klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Dowiedz się więcej o pracy na call center:

Więcej o pracy w rankomat.pl:

Chcesz poznać nas lepiej?

Odwiedź naszego bloga, rankoteam.pl.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
    [oc-ac] => Array
            [phone] => 22 270 00 00
            [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30

    [travel] => Array
            [phone] => 22 463 80 50

    [household] => Array
            [phone] => 22 417 11 40
            [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00