Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Trochę o nas » Ludzie

Rankomat.pl działa, ponieważ współpracujemy z ludźmi doświadczonymi w trzech bardzo różnych obszarach: ubezpieczeniach, informatyce i komunikacji.

Jaki zespół pracuje dla rankomat.pl?

Przede wszystkim są to specjaliści od ubezpieczeń, którzy czuwają nad tym, aby pytania były zadane właściwie, a oferty, które są Ci prezentowane - rzetelne i wiarygodne.

Inni pracują nad tym, żeby system potrafił niezawodnie łączyć się z różnymi systemami agentów i towarzystw ubezpieczeniowych, zbierać dla Ciebie oferty i prezentować je w przejrzystej formie.

Zadaniem jeszcze innej części zespołu jest ochrona danych powierzonych przez użytkowników i zapewnienie, że otrzymasz od nas tylko i wyłącznie użyteczne dla Ciebie informacje.

Kto tym rządzi?

Na czele naszego zespołu stoją: Michał Laskowski, prezes zarządu Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. oraz Ula Pazio-Hrapkowicz, pełniąca funkcję dyrektora operacyjnego.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego