Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

oc ubezpieczenie Benefia24

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej, zawiązanej aktem notarialnym w dniu 22 września 1999 r. Na dzień 31 grudnia 2006 roku kapitał akcyjny wynosił 61 500 000,00 złotych.

Jedynym akcjonariuszem jest Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group , jest to największy inwestor ubezpieczeniowy z Austrii posiadający inwestycje w 15 krajach, zwłaszcza w Europie Środkowej i Wschodniej (Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Węgry, Słowacja, Ukraina).

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ac Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

oc HDI

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstało z połączenia w 2006 roku dwóch zakładów ubezpieczeń: HDI SAMOPOMOC TU S.A. i HDI Asekuracja TU S.A.

HDI SAMOPOMOC Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna w Warszawie rozpoczęło działalność ubezpieczeniową 1 lipca 1990 roku, a HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna w Warszawie rozpoczęło działalność ubezpieczeniową z dniem 31 grudnia 1994 roku. Oba Towarzystwa prowadziły działalność ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń osobowych i majątkowych dla klientów indywidualnych i grupowych.

HDI Asekuracja TU S.A. kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oferuje ponad 60 rodzajów ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ubezpieczenia samochodu Interrisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa już 15 lat na polskim rynku, zajmuje 6. miejsce na rynku ubezpieczeń majątkowych, blisko 2 miliony klientów.

Ponad 150 produktów ubezpieczeniowych: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania – zarówno ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowe pakiety ochronne.

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ubezpieczenia ac PTU

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest jedną z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Spółka powstała w 1990 roku jako Towarzystwo Ubezpieczeń Komunikacyjnych Sp. z o.o., które w grudniu 1991r. zmieniło firmę na „TUK” S.A. W swojej ofercie Spółka posiadała wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjne. Wkrótce jednak, dążąc do pozyskania kolejnych grup klientów, rozszerzyła swój przedmiot działalności o inne ubezpieczenia majątkowe.

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ubezpieczenia oc MTU

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie. MTU rozpoczęło działalność operacyjną w połowie 2002 roku, osiągając już w 2005 roku najwyższą dynamikę wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

MTU oferuje ubezpieczenia majątkowe na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów numer 36 z 21 kwietnia 1995 roku. Nowe Towarzystwo zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego 22 czerwca 2001 roku.

Generali Direct

ubezpieczenie samochodu Generali Direct

Generali Direct jest marką handlową Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. należącego do Grupy Generali. Grupa Generali jest pod względem wielkości trzecim w Europie międzynarodowym koncernem ubezpieczeniowo-finansowym.

Na przestrzeni dziesięcioleci Grupa Generali ewoluowała od podmiotu działającego niemal wyłącznie w branży ubezpieczeń (która nadal stanowi podstawowy obszar jej działalności) do międzynarodowej grupy funkcjonującej w wielu sektorach. W tym okresie stała się ona jedną z największych organizacji na świecie.

Aviva Direct

autocasco aviva

Grupa Aviva (dawniej Commercial Union) działa w Polsce od 1992 roku. Obecnie obejmuje sześć spółek i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju. Grupa Aviva w Polsce obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości 50 miliardów zł.

Aviva w Polsce jest częścią międzynarodowej Grupy Aviva - piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie i pierwszej w Wielkiej Brytanii pod względem przychodów.

You Can Drive

logo ycd

You Can Drive jest nową marką Grupy Ergo Hestia, do której należy m.in. MTU i zajmuje się internetową sprzedażą prostych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób młodych, bardzo często cenowo dyskryminowanych przez innych ubezpieczycieli. You Can Drive nie pobiera żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem Ubezpieczonego.

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA

najtansze oc Uniqa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. i należy do Grupy UNIQA Austria, jednej z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.

Aktualnie UNIQA - poza Austrią - jest obecna, za pośrednictwem UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH w 20 krajach: Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Niemczech, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego