Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

RANKingTM to automatyczna ocena zakresu każdej oferty proponowanej Ci w rankomat.pl. Stworzyliśmy go po to, aby ułatwić Ci porównywanie ofert i kupowanie właściwych polis. 

Jak działa RANKingTM?

porównywarka ubezpieczeń

Każdy produkt oferowany Ci przez towarzystwo ubezpieczeń, można tak naprawdę rozbić na bardzo drobne elementy:

Czy będziesz mieć możliwość naprawy samochodu na oryginalnych częściach? Czy ktoś przyjedzie do Ciebie, jeżeli przydarzy Ci się kolizja z Twojej winy? Czy na pewno dostaniesz tyle pieniędzy, ile jest wart Twój samochód w razie kradzieży? Czy jeśli ktoś wybije Ci tylko szybę, to ubezpieczyciel pokryje jej koszt?

RANKingTM analizuje właśnie aż 36 tego typu kryteriów dla każdego produktu oferowanego Ci na naszym serwisie. Wszystkie oferty "przechodzą" przez nasz algorytm, ułatwiając Ci po prostu porównanie tego, co chcą Ci sprzedać ubezpieczyciele.

Czy najlepiej kupować ubezpieczenia z najwyższym RANKingiemTM?

Nie. Ubezpieczenie powinno się kupować zawsze takie, jakie jest realnie potrzebne. Naszą rekomendacją jest zawsze taki produkt, w którym cena za jeden punkt RANKinguTM jest najniższa - wtedy wiesz, że masz najlepszą możliwą kombinację produktów w sensownej kwocie.

Czy RANKingTM uwzględnia wiarygodność ubezpieczyciela?

Nie. RANKingTM analizuje wyłącznie faktyczny zakres produktu. Wiarygodność ubezpieczyciela oraz to na ile możesz mu zaufać, musisz niestety ocenić samodzielnie. Indywidualne przypadki są bardzo różne, na rynku nie ma wypracowanych standardów oceny rzetelności ubezpieczycieli, opinie na temat towarzystw są często bardzo rozbieżne. Nie możemy tego dzisiaj rzetelnie, z ręką na sercu, zrobić.

"Dlaczego nie ma więc u Was forum?" - dlatego, że z doświadczenia wiemy, iż bardzo często fora ubezpieczeniowe są manipulowane przez osoby nie będące nigdy klientami towarzystw. A chcemy Tobie i innym uzytkownikom serwisu przekazywać wyłącznie informacje sprawdzone i rzetelne.

Sądzimy, że wraz ze wzrostem popularności rankomat.pl, pojawią się możliwości aby "nadrobić" to niedociągnięcie. Do tego czasu musisz niestety radzić sobie tak, jak dotąd.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego