Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Poza naszym głównym celem (jako lidera rynku) dużą wagę przykładamy do edukacji naszych użytkowników w zakresie samych ubezpieczeń jak i bezpieczeństwa na drogach.
Dlatego postanowiliśmy wspierać finansowo Stowarzyszenie Droga i Bezpieczeństwo z Poznania i przeznaczyliśmy na ten cel 50 tys. pln.

Pieniądze te zostaną przeznaczone na realizację tegorocznej edycji programu „Wypadki na drogach – porozmawiajmy”, który wygrał w głosowaniu przeprowadzonym wśród użytkowników naszego serwisu.
Użytkownicy rankomat.pl wybierali poprzez ankietę jedną z dwóch akcji prowadzonych przez organizacje pozarządowe działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego: Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” oraz Fundację Doroty Stalińskiej „Nadzieja”.

“Wypadki na drogach – porozmawiajmy” to akcja ogólnopolska. Jej głównym celem jest zaangażowanie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w całym kraju oraz ich nauczycieli i rodziców, do dyskusji o wypadkach drogowych i kosztach społecznych tych tragedii.
W ramach programu odbywają się prelekcje, prezentacje i spotkania z ratownikami drogowymi jak również ofiarami wypadków. Uczestnikom przekazywane są materiały edukacyjne oraz elementy odblaskowe. Ponadto stowarzyszenie edukuje na tematy związane z bezpieczeństwem młodzieży, która przygotowuje się do egzaminów na prawo jazdy. Akcja posiada patronaty Ministra Edukacji Narodowej, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Rzecznika Praw Dziecka oraz poparcie Europejskiej Federacji Ofiar Wypadków Drogowych.

To początek naszych długoterminowych działań. Chcemy, żeby na polskich drogach ginęło mniej ludzi, przede wszystkim dzieci. Na realizację tego celu zamierzamy równolegle z rozwojem serwisu przeznaczać coraz większe kwoty – zapewnia Wojciech Rabiej, szef rankomat.pl.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego