Kalkulator Assistance - porównaj i kup ubezpieczenie

Używając kalkulatora assistance w 3 min. porównasz ceny i zakres pakietu pomocowego w 2 firmach wiodących pod względem assistance samochodowego w Europie - Europ Assistance i AXA Assistance. Polisę zawrzesz online. Pakiety są przygotowane w porozumieniu z towarzystwami ubezpieczeniowymi specjalnie na zamówienie rankomat.pl i oferują zakres dostępny tylko dla jego klientów.

Jak działa kalkulator assistance Rankomat.pl?

Kalkulator assistance rankomat.pl za darmo porówna dla Ciebie ofertę dwóch firm oferujących krótkoterminowe assistance wraz z różnymi zakresami ochrony. Dzięki niemu możesz wybrać assistance dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierasz się w krótki wypad do sąsiedniego województwa? W delegację? A może z rodziną na dwa tygodnie nad morze? Zaznacz opcje, które Cię interesują, a kalkulator assistance rankomat.pl zaproponuje Ci najlepiej dopasowane oferty z ich aktualnymi cenami. 

Dzięki temu zawsze możesz wrócić do kalkulacji bez konieczności ponownego wprowadzania danych. 

Pamiętaj, że nie jest możliwe wykupienie pakietu assistance, który będzie obowiązywał od razu. Masz dwie możliwości:

 • jeśli wykupisz assistance do godziny 22:00, pakiet może obowiązywać od dnia następnego,
 • jeśli wykupisz assistance między 22:00 a północą, pakiet będzie obowiązywać najwcześniej od pojutrza. 

Polisę możesz zakupić w 100% online. Do wyboru będziesz mieć 4 sposoby płatności - szybki przelew, karta, BLIK lub PayU.

Samo wypełnienie formularza nie oznacza zawarcia umowy. Nie ma też obowiązku zapłaty. 

Jakie ubezpieczenia znajdziesz w naszym kalkulatorze assistance?

W naszym kalkulatorze assistance znajdziesz Pakiety assistance, które dzielą się na dwa rodzaje:

 • assistance krótkoterminowe,
 • niezależny, całoroczny assistance,

Masz możliwość wykupienia tymczasowego assistance na lub podróż, a także niezależnego assistance na cały rok, nieważne gdzie masz OC lub AC. 

Na naszej stronie istnieje możliwość zakupu ubezpieczenia na okres::

 • 9 dni, 
 • 16 dni,
 • 31 dni,
 • cały rok.

Możesz wybrać zakres ubezpieczenia::

 • tylko Polska, 
 • Polska i Europa. 

Ochrona w AXA Assistance obowiązuje minimum 20 km od miejsca zamieszkania. Ubezpieczenie Europ Assistance jest bez ograniczeń - awaria może nastąpić nawet w Twoim garażu. 

 

Uwaga! assistance rankomat.pl nie działa w Mołdawii, Kosowie, na Cyprze oraz Białorusi. 

Jakie dane należy podać w kalkulatorze assistance?

Formularz kalkulatora assistance rankomat.pl poprosi Cię o podstawowe dane potrzebne do zawarcia każdej polisy ubezpieczeniowej, czyli:

 • zakres terytorialny i czas trwania - czyli dokąd jedziesz i jak długo potrzebujesz ochrony,
 • dane pojazdu - marka, model, rok produkcji, numer rejestracyjny,
 • dane posiadacza pojazdu - imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL,

Nasze ubezpieczenie assistance jest całkowicie niezależny od OC czy AC, więc nie potrzebujemy dodatkowych danych jak planowany przebieg, historia ubezpieczenia czy wartość rynkowa. Na potrzeby świadczenia usług assistance musimy wiedzieć, kto, czym, gdzie i na jak długo jedzie. Dlatego też kalkulacja assistance w rankomat.pl jest jeszcze szybsza niż kalkulacja OC lub AC. 

Czy moje dane w kalkulatorze assistance Rankomat są bezpieczne?

Dyrektywa RODO wymaga od nas, jako od podmiotu przetwarzającego dane osobowe, szczególnej ostrożności podczas ich przetwarzania pod groźbą ogromnej kary. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dane, które podajesz w formularzu, nie trafiły w niepowołane ręce. Nasza strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, a cały nasz zespół pracuje nad szczelnością jej systemu zabezpieczeń. Dane osobowe użytkowników są przetwarzane tylko w zakresie niezbędnym do świadczenia usług i zawarcia polisy ubezpieczeniowej.

Dane, które podajesz, są niezbędne do wyliczenia składki za ubezpieczenie. Zostaniesz o nie poproszony w każdej firmie ubezpieczeniowej i bez nich nie zawrzesz ważnej polisy

Dlaczego warto kupić assistance za pomocą kalkulatora Rankomat?

Jesteśmy pionierami rynku ubezpieczeń online. Rankomat.pl działa w Internecie od 2008 roku i cała jego idea opiera się na świadczeniu usług w sieci. Wyznaczamy trendy, za którymi inne firmy ubezpieczeniowe w Polsce mogą jedynie podążać. Dlatego jesteśmy o krok przed nimi. 

Nasze pakiety assistance są wyjątkowe, ponieważ powstały na zamówienie rankomat.pl. Nikt inny nie ma ubezpieczeń o takim zakresie w swojej ofercie. Nie mamy też konkurencji w kategorii porównywarek internetowych.Rankomat.pl jest zaprogramowany na znalezienie oferty najlepszej dla Ciebie, nie dla siebie. Cena, którą zobaczysz, jest realną ceną, bez dodatkowej prowizji czy marży. Rankomat.pl to agent ubezpieczeniowy online, który zawsze powie Ci prawdę. 

Z jakimi firmami współpracuje kalkulator assistance Rankomat?

Kalkulator assistance rankomat.pl opiera się na współpracy dwóch firm - Europ Assistance i AXA Assistance. Są to liderzy w rynku usług assistance w Europie. 

Co robić w przypadku problemów i wątpliwości przy korzystaniu z kalkulatora assistance Rankomat?

Jeden z 200 świetnie wykwalifikowanych agentów rankomat.pl odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości związane z zakresem lub zakupem ubezpieczenia assistance. Zadzwoń na naszą infolinię pod numer (+48) 22 270 00 00. Możesz też napisać maila na adres autopomoc@rankomat.pl. Odpiszemy tak szybko, jak to możliwe, i dodatkowo będziesz mieć korespondencję zapisaną w skrzynce mailowej. 

Czy Rankomat to wiarygodna firma?

Rankomat.pl posiada licencję do pośrednictwa w sprzedaży ubezpieczeń wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Współpracuje na szczeblu partnerskim z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce i jako reprezentant tychże firm, rankomat.pl musi posiadać pełnomocnictwo do sprzedaży ubezpieczeń. Od wielu lat utrzymuje pozycję lidera wśród porównywarek ubezpieczeń w Polsce. Dla wielu osób Rankomat jest synonimem internetowej porównywarki ubezpieczeń. 

Mając powyższe na uwadze, można bez cienia obaw stwierdzić, że rankomat.pl to wiarygodna firma.

Kalkulator ubezpieczenia na życie - oszczędź do 50% | Rankomat.pl Dzięki porównywarce Rankomat.pl Twoje ubezpieczenie na życie może być tańsze nawet o 50%. Wybierz najlepszą ofertę i kup przez internet w 3 minuty! rankomat
4.35 /5 z 23 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down