Kalkulator ubezpieczenia domu lub mieszkania - porównaj i kup online

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń nieruchomości, aby w kilka minut porównać ceny i zakres kilkudziesięciu ofert od renomowanych ubezpieczycieli. Wybraną przez siebie polisę będziesz mógł szybko i wygodnie kupić przez internet. Już 250 000 klientów znalazło w Rankomat najlepsze ubezpieczenie.

Jak działa kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu rankomat.pl?

Kalkulator ubezpieczeń nieruchomości łączy się automatycznie z systemami firm ubezpieczeniowych, które na podstawie informacji wpisanych przez użytkownika obliczają i odsyłają gotowe oferty polis. Następnie nasz system tworzy dla Ciebie ich szczegółowe zestawienie. W zaledwie kilka minut sprawdzisz, który ubezpieczyciel proponuje Ci najlepszą i najtańszą ochronę domu lub mieszkania.

Jak kupić ubezpieczenie domu i mieszkania online?

Stworzyliśmy nasz kalkulator z myślą o osobach ceniących swój czas, pieniądze i lubiących wygodne zakupy. Dlatego maksymalnie uprościliśmy cały proces zakupu polisy. Z nami znajdziesz najlepszą ochronę domu, wykonując zaledwie dwie czynności:

  • odpowiadając na pytania zawarte w formularzu, dotyczące Twojej nieruchomości,
  • sprawdzając oferty i wybierając najkorzystniejszą z nich.

Zakupu polisy dokonasz:

  • online – wypełniając formularz zakupowy,
  • telefonicznie - z pomocą agenta.

Jakie ubezpieczenia nieruchomości poznam w kalkulatorze rankomat.pl?

Kupując polisę mieszkaniową za naszym pośrednictwem zapewnisz sobie kompleksową ochronę domu lub mieszkania. Sam wybierasz interesujący Cię wariant ochrony – od podstawowego (pożar i inne zdarzenia losowe) do maksymalnego (np. dodatkowo: powódź, kradzież, OC, Assistance).

Wynajmujesz mieszkanie? Umożliwimy Ci również zakup taniej polisy z wyłączną ochroną wyposażenia, będącego Twoją własnością.

Czy odpowiedzi na wszystkie pytania w kalkulatorze są konieczne?

Kalkulator ubezpieczenia rankomat.pl dopasowuje ochronę domu lub mieszkania do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego tylko precyzyjne odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu zagwarantują Ci poznanie dokładnej ceny polisy.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny – nasi Doradcy pomogą Ci podczas całego procesu kalkulacji.

Jak wybrać dobre i tanie ubezpieczenie nieruchomości?

Wysokość składki za ochronę mieszkania lub domu może być różna, gdyż zależy od wielu elementów: wybranego wariantu ochrony, sumy ubezpieczenia, konstrukcji budynku, jego lokalizacji i przeznaczenia. Nasz kalkulator daje Ci jednak możliwość jej regulacji: w każdej chwili możesz wrócić do formularza i zmienić preferowany zakres ubezpieczenia. W ten sposób sprawdzisz, jak wybrane opcje wpływają na cenę Twojej polisy.

Pamiętaj: wszystkie informacje, które wprowadzisz na naszej stronie są szyfrowane i chronione. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w Internecie i spełniamy wszelkie wymogi Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Czy rankomat.pl to wiarygodna firma?

Rankomat.pl widnieje w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Wszystkie proponowane przez nas stawki ubezpieczenia nieruchomości są wiarygodne, aktualne i pochodzą bezpośrednio od towarzystw ubezpieczeniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Cały czas udoskonalamy i upraszczamy kalkulator na potrzeby naszych użytkowników. Oprócz możliwości zakupu online umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszymi agentami ubezpieczeniowymi, którzy pomagają w wyborze najlepszego ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczenia domu i mieszkania - oszczędź do 50% | Rankomat.pl Dzięki porównywarce Rankomat.pl Twoje ubezpieczenie mieszkania i domu może być tańsze nawet o 50%. Wybierz najlepszą ofertę i kup przez internet w 3 minuty! rankomat
Oceń nasz kalkulator
4.57 /5 z 196 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down