Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę zrezygnować z OC/ubezpieczenia sportów/innego elementu?

Nie ma takiej możliwości. W naszym kalkulatorze posiadamy przygotowane przez towarzystwa pakiety, nie tworzymy ich od zera. Decydując się na konkretną ofertę danego ubezpieczyciela, wybieramy konkretny zakres - z niezmiennymi sumami gwarantowanymi oraz stałym zakresem ochrony.

Niemniej jednak towarzystwa ubezpieczeniowe oferują szereg pakietów - od najmniej rozbudowanych, z podstawowymi kwotami aż po te najpełniejsze. Każdy więc może znaleźć ubezpieczenie dla siebie. Można wybierać między różnymi opcjami, kwotami oraz cenami.

Dodatkowe elementy, jak np. ubezpieczenie sportów, bagażu, OC, OC sportowe, Auto Assistance są przydatną opcją, niezależnie od celu i charakteru podróży. Warto więc dopasować zakres do swoich potrzeb, a także zapewnić sobie możliwie jak najszerszą ochronę, nie tylko w razie choroby czy wypadku, ale i kradzieży, opóźnienia samolotu, awarii samochodu czy zagubienia bagażu.

Zrezygnować można jedynie z elementów dostępnych za dodatkową składką, jak np. klauzula alkoholowa, rozszerzenie o sporty wysokiego ryzyka lub ekstremalne czy wykonanie pracy fizycznej. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego