Ubezpieczenia na życie - wypełnij formularz i otrzymaj najlepsze oferty

Wypełnij krótki formularz i porównaj najlepsze oferty ubezpieczeń na życie dla Ciebie i Twoich bliskich. W ciągu kilku dni otrzymasz spersonalizowane oferty polis i sam zdecydujesz, która z nich jest najbardziej dopasowana. Porównanie nic nie kosztuje, a na podjęcie decyzji otrzymasz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Na jakiej zasadzie odbywa się porównanie ofert?

Dzięki wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz do 5 ofert ubezpieczeń na życie dopasowanych do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. Porównanie opiera się na 5 prostych krokach, które wykonasz bez wychodzenia z domu.

  1. Wypełniasz krótki formularz, podając dane niezbędne do określenia jaka polisa będzie dla Ciebie najlepsza.
  2. Potwierdzasz poprawność danych – zadzwonimy do Ciebie, aby upewnić się, że podane dane są zgodne z prawdą oraz że nadal jesteś zaintersowany/a ubezpieczeniem.
  3. Otrzymujesz spersonalizowane oferty od agentów ubezpieczeniowych, którzy wyślą Ci podsumowanie również na e-maila.
  4. Porównujesz oferty w wolnej chwili – po otrzymaniu ofert masz czas na porównanie i zastanowienie się, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
  5. Wybierasz najlepszą ofertę i umawiasz się z agentem ubezpieczeniowym, w celu podpisania umowy.

Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Twoje dane są potrzebne przede wszystkim po to, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować i potwierdzić informacje, które podałeś oraz żeby móc przedstawić Ci oferty. Pozostała część formularza ma na celu dopasowanie oferty do Twoich potrzeb oraz orientacyjnego określenia jej zakresu i ceny. Składka, którą będziesz opłacać zależy właśnie od wybranej sumy ubezpieczenia, jego celu oraz sytuacji życiowej ubezpieczonego. Polisa będzie dopasowana również do naszego wieku oraz wykonywanego zawodu.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przedstawienie ofert i potwierdzasz zainteresowanie zakupem ubezpieczenia. Zawarcie transakcji nie jest jednak obowiązkowe. Jeżeli uznasz, że żadna z ofert nie jest dla Ciebie odpowiednia, możesz ponownie się do nas zgłosić, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Jaką sumę ubezpieczenia wybrać?

Suma ubezpieczenia decyduje o jego wartości. Jeżeli głównym celem polisy jest chęć zabezpieczenia rodziny, musisz pamiętać, że jest to kwota, którą otrzymają Twoi najbliżsi. To Ty decydujesz w jakim stopniu chcesz zabezpieczyć ich przyszłość finansową. Zawierając ubezpieczenie w celu zabezpieczenia kredytu, wybierz kwotę, która umożliwi jego spłatę.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to ochrona Twoich najbliższych. Posiadając ubezpieczenie nie musisz martwić się o to, czy sobie poradzą, gdy Ciebie zabraknie. Świadczenie wypłacane przez Towarzystwo po Twojej śmierci pozwoli na sfinansowanie kosztów pogrzebu oraz zapewni przyszłość finansową dla Twoich dzieci, współmałżonka lub innych członków najbliższej rodziny.

Kalkulator ubezpieczenia na życie - oszczędź do 50% | Rankomat.pl Dzięki porównywarce Rankomat.pl Twoje ubezpieczenie na życie może być tańsze nawet o 50%. Wybierz najlepszą ofertę i kup przez internet w 3 minuty! rankomat
Oceń nas
4.00 /5 z 33 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down