Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
sob.9.00 - 15.00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skorzystaj z pomocy naszego Agenta
4Life Direct
Allianz
Aviva
AXA
Concordia Ubezpieczenia
InterRisk
MACIF Życie TUW
Metlife
Nationale-Nederlanden
Prudential
Signal Iduna
TU Europa
4Life Direct
Allianz
Aviva
AXA
Concordia Ubezpieczenia
InterRisk
MACIF Życie TUW
Metlife
Nationale-Nederlanden
Prudential
Signal Iduna
TU Europa

3 kroki do zakupu dobrego ubezpieczenia na życie

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz na naszej stronie. Zawiera on tylko 7 pytań, a jego uzupełnienie zajmie Ci ok. 3 min. Na podstawie przekazanych przez Ciebie danych, współpracujące
z nami towarzystwa przedstawią oferty ubezpieczenia na życie.

Uzupełnij dane

Uzupełnij swoje dane kontaktowe. Jeden z naszych doradców zadzwoni do Ciebie i przedstawi szczegóły najlepszych ofert ubezpieczenia na życie. Wszystkie przedstawione propozycje zostaną dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Kup polisę

Podaj szczegółowe dane wszystkich ubezpieczonych osób, a następnie opłać składkę online. Dokumenty zostaną przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail, zaraz po zaksięgowaniu pierwszej raty na koncie towarzystwa.

Współpracujemy z wiodącymi Ubezpieczycielami

4Life DirectAllianzAvivaAXAConcordia UbezpieczeniaInterRiskMACIF Życie TUWMetlifeNationale-NederlandenPrudentialSignal IdunaTU Europa

Dlaczego warto porównać ceny i kupić polisę na życie w Rankomat?

Oszczędzanie pieniędzy
Oszczędność pieniędzy. W naszym serwisie znajdziesz oferty aż 12 różnych towarzystw. Pozwoli Ci to na znalezienie polisy na życie o optymalnym zakresie, w korzystnej cenie. 
Oszczędność czasu
Oszczędność czasu. Uzupełnienie formularza zajmie Ci tylko 3 minuty. Serwis dostępny jest całą dobę, dzięki czemu możesz znaleźć ubezpieczenie na życie w najbardziej dogodnym dla siebie momencie.
Bezpieczeństwo
Doświadczenie. Zaufało nam już ponad 1,4 mln osób kupując ubezpieczenie na życie online lub przez telefon. Posiadamy zespół profesjonalnych doradców, którzy służą pomocą na każdym etapie wyboru ubezpieczenia.
Bezpieczeństwo
Ochrona konsumenta. Baza danych naszych klientów zarejestrowana jest w biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe zostaną przekazane współpracującym z nami towarzystwom, tylko jeśli wyrazisz na to zgodę.

Co warto wiedzieć
o ubezpieczeniach na życie?

 • Co wpływa na wysokość składki?

  Wysokość składki zależy m.in. od rodzaju ubezpieczenia (np. ochronne, inwestycyjne, posagowe), sumy ubezpieczenia, wieku, stanu zdrowia, zawodu ubezpieczonego oraz okresu, na jaki zawarta zostanie umowa ubezpieczenia.

 • Na jaką sumę maksymalnie można się ubezpieczyć?

  Najczęściej maksymalna suma ubezpieczenia na życie wynosi 1 mln złotych w przypadku standardowych składek. Część towarzystw oferuje świadczenia w wysokości nawet kilku milionów złotych, choć wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

 • Czy mogę  ubezpieczyć kilka osób w ramach jednej polisy?

  Tak, z polisy na życie mogą korzystać wszyscy wpisani do formularza umowy członkowie rodziny.

 • Na jaki okres mogę wykupić ubezpieczenie?

  Polisy na życie dzielą się na 2 rodzaje: terminowe i bezterminowe. Polisy terminowe zawierane są na określony czas. Polisy bezterminowe nie mają określonego terminu zakończenia i najczęściej wygasają wraz ze śmiercią osoby ubezpieczonej, a świadczenie otrzymuje osoba uposażona.

 • Jakie ubezpieczenie  dodatkowe mogę wybrać?

  Ubezpieczenie na życie można rozszerzyć m.in. o OC w życiu prywatnym, NNW, assistance medyczny, pobyt w szpitalu, operację czy zdiagnozowanie nowotworu. Dzięki temu można liczyć np. na pomoc lekarza lub pielęgniarki w domu, dodatkowe odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku lub też dodatkowe środki na walkę z chorobą nowotworową.

Co warto wiedzieć
o ubezpieczeniach na życie?

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczeń na życie

Co oferuje polisa na życie?
29.06.2017

Co oferuje polisa na życie?

W życiu każdej dorosłej osoby przychodzi taki moment, kiedy refleksje na temat przyszłości bliskich jej osób zdarzają się coraz częściej. Decyzje o wykupieniu dodatkowej …

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego