Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Ergo Hestia

Ergo Hestia - kompleksowa oferta ubezpieczeń OC, AC i innych

Od 2000 roku Hestia jest członkiem europejskiej grupy Ergo, która wspomogła dalszy rozwój towarzystwa. Obecnie Ergo Hestia jest trzecim, co do udziałów w rynku, ubezpieczycielem w Polsce.

Ergo Hestia proponuje bardzo szeroką ofertę ubezpieczeń - samochodowe, życiowe, mieszkaniowe, podróżne i biznesowe. Każdy, kto chce zabezpieczyć swój majątek, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Proponowane ubezpieczenia zawsze posiadają kilka wariantów, tak aby każdy klient mógł otrzymać produkt, odpowiadający jego oczekiwaniom.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Ergo Hestia oferuje ubezpieczenia obejmujące pojazd oraz inny majątek kierowcy. Polisy dostępne są w kilku wariantach. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ergo Hestia oferuje ubezpieczenia turystyczne w zakresie podstawowym, a także rozbudowane pakiety. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

W ofercie ubezpieczeń na życie, Ergo Hestia posiada standardowe polisy ochronne oraz produkty o charakterze inwestycyjnym. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ochroną nieruchomości w Ergo Hestii może zostać objęty dom, mieszkanie, wyposażenie lub budynek w trakcie budowy.  

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Ergo Hestia

Wypowiedzieć umowę OC w towarzystwie Ergo Hestia można w 2 przypadkach. W pierwszym, gdy jest się nowym posiadaczem samochodu i jest on ubezpieczony w tym towarzystwie. W drugim, gdy właściciel pojazdu zakupił ubezpieczenie w Ergo Hestii na rok i chce zrezygnować z kontynuacji na kolejny okres.

Towarzystwo Ergo Hestia wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego ze swoich klientów, przygotowała 4 warianty ubezpieczenia assistance, pozwalające dobrać najlepszą ofertę dla konkretnego samochodu. Rozróżnia się więc Car Assistance Mini, Standard, Premium oraz Prestiż.

W 2020 roku STU Ergo Hestia S.A. otrzymało 46 853 skarg od klientów, niezadowolonych z obsługi polis majątkowych (w tym ubezpieczeń komunikacyjnych) – wynika z raportu Rzecznika Finansowego. To o 6 777 skarg mniej. Czy taki wynik pozwala negatywnie oceniać działalność tego towarzystwa?

Towarzystwo Ergo Hestia idąc z duchem czasu i rozwojem techniki, znacznie ułatwia załatwianie wszelkich czynności, związanych z ubezpieczeniem samochodów swoich klientów. Nie inaczej jest również w przypadku zgłaszania szkód.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest polisą powszechnie znaną i najczęściej kupowaną, głównie z uwagi na to, że jest obowiązkowa. Do klienta należy już jednak wybór odpowiedniego towarzystwa, a w Ergo Hestii OC można kupić nie tylko jako osobny dokument, ale także w pakiecie, który zapewnia kompleksową ochronę całego majątku.

Inne ubezpieczenia w Ergo Hestia

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie ubezpieczeniami na życie wśród Polaków. Wiąże się ono z rozszerzaniem oferty towarzystw i konstruowaniem jej w taki sposób, aby każdy znalazł produkt dopasowany do swoich potrzeb. Właśnie takie polisy życiowe proponuje Ergo Hestia. 

W mieszkaniach i domach posiadamy wiele cennych rzeczy, których strata byłaby nieodżałowania. Również sam budynek powinien być możliwie najlepiej chroniony. Dlatego też Ergo Hestia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowała ubezpieczenia, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, niezależnie od tego, czy chce ochrony kompleksowej, czy też podstawowej.

Polisa turystyczna w towarzystwie Ergo Hestia, skierowana jest do osób, które lubią podróżować, ale chcą zawsze być przygotowane, na różnego rodzaju wypadki. Oferta ubezpieczeń podróżnych zainteresuje osoby wybierające się zarówno na krótki wypoczynkowy wypad, jak i na dłuższą podróż z wieloma atrakcjami.

Sprawdź opinie o Ergo Hestia i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Ergo Hestia na
1,85
Opinie o Ergo Hestia
Dane teleadresowe Ergo Hestia

Grupa Ergo Hestia
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Telefon:
z telefonu stacjonarnego: 801 107 107
z telefonu komórkowego: (58) 555 55 55

Strona internetowa:
https://www.ergohestia.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego