Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
LUX MED

Towarzystwo ubezpieczeniowe

LUX MED

Grupa LUX MED to lider prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce!

PORÓWNAJ OFERTY

LUX MED

Grupa LUX MED świadczy prywatne usługi zdrowotne w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która zapewnia ubezpieczenia i usługi medyczne na całym świecie. LUX MED gwarantuje pełną opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 Pacjentów. 

W ramach Grupy LUX MED działają ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji (Tabita), wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe (Endoterapia), opieka ambulatoryjna i chirurgia jednego dnia (MegaMed), a także sieć wysokospecjalistycznych placówek świadczących usługi z zakresu nowoczesnej okulistyki oraz laryngologii i chirurgii szczękowo-twarzowej (Centrum Medyczne MAVIT). 

Pacjenci LUX MED mają do dyspozycji 290 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 3000 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób, około 9000 lekarzy i 6000 wspierającego personelu medycznego. 

Przeczytaj więcej... Przeczytaj mniej...

Porównaj ofertę LUX MED z innymi:

auto

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie dla osób posiadających samochód lub jednoślady. Dostępne warianty OC, AC, mini AC, Assistance i NNW

PORÓWNAJ CENY

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie dla osób podróżujących, aktywnych i planujących pracę za granicą. Zakres terytorialny ochrony obejmuje cały świat

PORÓWNAJ CENY
HH

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania, domu oraz budynku w budowie, a także samego wyposażenia dla osób, które wynajmują nieruchomość

PORÓWNAJ CENY

Opinia eksperta rankomat.pl i klientów LUX MED

LUX MED umożliwia szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie diagnostyki, leczenia oraz korzystanie z wielu usług medycznych bez konieczności oczekiwania w kolejkach.

Ocena eksperta:
4,10
Średnia ocena:
5,00
Oceń Towarzystwo:

Jak zgłosić szkodę i wypowiedzieć umowę w Lux Med

Zgłoszenie szkody

01.
Formularz

Zgłoszenie w LUX MED jest możliwe na kilka sposobów - online poprzez formularz zawarty na stronie oraz telefonicznie pod numerem infolinii +48 22 33 22 888.

01.
Formularz
Jak wypowiedzieć umowę?

Pacjent LUX MED może wypowiedzieć umowę o świadczenie Usług drogą elektroniczną w każdym czasie bez wskazywania przyczyn. Dokumenty należy przesłać mailowo na adres sprzedaz_ind@luxmed.pl lub pisemnie na adres LUX MED.

Rezygnacja z pakietu medycznego następuje z ostatnim dniem miesiąca i jest możliwa dopiero po upływie 12 miesięcy od chwili przystąpienia do opieki medycznej, za wyjątkiem rozwiązania umowy o pracę, w razie śmierci osoby uprawnionej lub gdy członek rodziny uzyskał prawo do świadczeń medycznych w LUXMED u swojego pracodawcy.

Dane kontaktowe LUX MED

Dane teleadresowe LUX MED

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Postępu 21C,
00-807 Warszawa

Tel. 22 450 45 00

Strona internetowa:

www.luxmed.pl 

Sprawdź oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych

4Life DirectAccredited Insurance EuropeAllianzBalcia InsuranceBeesafeBenefiaColonnadeCompensaENEL-MEDERGO HestiaERGO Ubezpieczenia PodróżyEUROINSEurop AssistanceEuropa UbezpieczeniaGeneraliHDIINTER PolskaInterRiskLink4LUX MEDMedicoverMediSkymtu24.plNationale-NederlandenNationale-NederlandenProamaPruPZUSignal IdunaTrastiTU ZdrowieTUZ UbezpieczeniaUniqaWartaWefox InsuranceWienerYou Can Drive
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego