Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Trochę o nas

W tej części serwisu dowiesz się jak działa nasza porównywarka ubezpieczeń, kto ją stworzył, w jakim celu, co jest w niej wyjątkowego i jak znajdziesz najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Rankomat.pl działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że raz wypełnisz fomularz z danymi, a my wysyłamy je do wielu ubezpieczycieli jednocześnie. Serwery ubezpieczycieli w ciągu kilku sekund zwracają kilka wariantów ubezpieczeń obliczonych na podstawie Twoich danych, a nasz serwis zestawia te oferty ze sobą. Dla każdej oferty wyświetlamy cenę oraz RANKingTM, który automatycznie ocenia ich zawartość.

W ten łatwy sposób możesz wybrać najlepszą ofertę dla siebie: albo najlepszą pod względem ochrony, albo oferującą najwięcej za określoną przez Ciebie kwotę. A może, po prostu, najtańszą.

Aby dowiedzieć się nieco więcej o nas i naszej porównywarce, wybierz z menu po lewej stronie temat, który Cię interesuje.Właścicielem rankomat.pl jest:

Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
tel.: 22 300-12-37 (biuro)
fax: 22 300-12-82

e-mail: kontakt@rankomat.pl
adres korespondencyjny:

ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000588980, NIP: 527-27-51-881.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego