Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Słownik ubezpieczeniowy

Nasz słownik zawiera ponad 150 haseł, które używane są na co dzień przez agentów ubezpieczeniowych, znajdują się na stronach produktowych towarzystw, w prospektach ofertowych polis, czy w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU). W zależności od rodzaju poszukiwanej polisy, wyjaśnione w prosty sposób definicje pomogą klientom w wyborze ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych nieruchomości, na życie i zdrowotnych.

Uproszczone hasła i przystępne wyjaśnienia zawarte w słowniku pojęć ubezpieczeniowych pomogą w porównaniu ofert, ich lepszym zrozumieniu oraz podjęciu przemyślanej decyzji o powierzeniu swojego bezpieczeństwa konkretnemu towarzystwu ubezpieczeniowemu. Nie musisz już przeglądać wielu stron by zrozumieć produkt, który zamierzasz kupić. Wystarczy, że skorzystasz z naszego prostego słownika terminów ubezpieczeniowych.

Nasza redakcja systematycznie aktualizuje słownik pojęć ubezpieczeniowych oraz dokłada wszelkich starań, aby czytelnik znalazł w nim wszystkie interesujące go definicje z rynku ubezpieczeniowego.

Rozwiń
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego