Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Kariera

Dołącz do zespołu 
porównywarki nr 1 w Polsce

Dlaczego Rankomat?

W naszej firmie oferujemy indywidualne podejście do każdego pracownika. Nie mamy sztywnych, korporacyjnych zasad, nie wymagamy dress codu, dajemy szansę na rozwój każdej zatrudnionej u nas osobie. Nie będziesz u nas anonimowy. Zapewniamy szerokie możliwości oraz wiele benefitów, między innymi godzinną przerwę, dopłaty do opieki medycznej, kart sportowych i ubezpieczenia. Stawiamy na elastyczność, nowoczesne rozwiązania i przyjazną atmosferę. 

Pracujemy zdalnie i w komfortowych biurach - w Bielsku-Białej, Krakowie i Warszawie. Zatrudniamy profesjonalistów z różnych obszarów, między innymi obsługi klienta, marketingu, zarządzania czy IT.

Poznaj opinie naszych pracowników, zobacz co możemy Ci zaoferować i co robimy, po godzinach. Dowiedz się, dlaczego właśnie z nami warto pracować!

13
lat
Mamy za sobą ponad dekadę doświadczeń. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Jesteśmy częścią Grupy Bauer Media.
3
miasta
Nasze biura zlokalizowane są w dogodnych punktach w centrach miast: Bielska-Białej, Krakowa i Warszawy.
500
pracowników
Ciągły rozwój i najwyższą jakość obsługi zapewniają nasi oddani pracownicy, w tym ponad 200 doradców klienta.
85%
awansów wewnętrznych
Promujemy naszych pracowników. 85% kadry kierowniczej wyłoniliśmy podczas wewnętrznych rekrutacji.

Nasze oferty

Szukasz pracy? Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

Dlaczego warto pracować w Rankomat?

Zastanawiasz się nad pracą w naszej firmie? Zobacz, jakie motywujące dodatki zapewniamy naszym pracownikom. Część z nich otrzymasz już na start, niektóre zależą od wybranego stanowiska i stażu pracy.

Umowa o pracę
Umowa o pracę
Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Już w pierwszym dniu podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty.
Premie i podwyżki
Premie i podwyżki
Zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz premie okolicznościowe i uzależnione od wyników.
Możliwość awansu
Możliwość awansu
Większość naszej kadry kierowniczej i menedżerskiej wywodzi się z rekrutacji wewnętrznych. Stawiamy na rozwój naszych pracowników. 
Szkolenia i rozwój
Szkolenia i rozwój
Oferujemy wiele możliwości rozwoju dla każdego pracownika, między innymi dofinansowanie nauki języka angielskiego. 
Świetna lokalizacja
Świetna lokalizacja
Stale podnosimy standard naszych biur, które znajdują się w dobrych lokalizacjach – w centrum miasta lub są z nim dobrze skomunikowane.
Imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne
Organizujemy imprezy firmowe oraz spotkanie integracyjne. Bierzemy udział w zawodach sportowych i wspólnie wędrujemy po górach.
Opieka medyczna
Opieka medyczna
Nasi pracownicy mają możliwość korzystać z prywatnych programów opieki medycznej.
Karta sportowa
Karta sportowa
Po pracy możesz pomyśleć o swojej formie – każdy pracownik może skorzystać z programu sportowego OK System, honorowanego w wielu siłowniach i klubach fitness.
Świeże owoce
Świeże owoce
Odporność i dobra forma wpływają na wyniki, dlatego w każdą środę w naszym biurze czeka na Ciebie solidna porcja witamin w formie pysznych i świeżych owoców.
 
Nielimitowana kawa
Nielimitowana kawa
Nic tak nie pobudza do pracy jak porządna dawka kofeiny. W naszym biurze zapewniamy aromatyczną kawę prosto z ekspresu.
Brak dresscode
Brak dresscode
Nie lubisz pracować pod krawatem albo w szpilkach? I wcale nie musisz. W naszej firmie nie obowiązuje dresscode – możesz przychodzić do pracy, tak jak Ci wygodnie.
Starter pack
Starter pack
Na dzień dobry otrzymasz od nas zestaw gadżetów, które umilą i ułatwią Ci pracę.
Godzinna przerwa
Godzinna przerwa
Chcesz wyskoczyć na lunch albo oderwać się na chwilę od pracy? W naszej firmie masz do dyspozycji 60 minut przerwy tylko dla siebie.
Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe
Możesz objąć ochroną siebie i swoich najbliższych - oferujemy atrakacyje ubezpieczenia grupowe dla naszych pracowników i ich rodzin. 
Praca zdalna
Praca zdalna
W Rankomat nie musisz codziennie przyjeżdżać do biura. Oferujemy możliwość pracy z domu - na stałe lub w eleastycznym systemie, ustalonym z przełożonym. 

Poznaj opinie naszych pracowników

Sprawdź, dlaczego warto u nas pracować

 • Sylwia Wojda
  Dzięki pracy w Rankomacie stałam się pewniejszą osobą. Jestem bardziej otwarta na innych, nie mam problemu z różnymi wyzwaniami. Łatwiej przychodzą mi też takie zwykłe codzienne sprawy, jak np. telefony do urzędów czy oficjalne rozmowy. I oczywiście – jestem specjalistą w sprawach ubezpieczeń wśród znajomych.
  Sylwia Wojda
  Agent ubezpieczeniowy
 • Karol Lewandowski
  W Rankomat zawsze możemy liczyć na wsparcie kierowników, trenerów czy kolegów. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś odwrócił się do mnie plecami. Nie ma wśród nas konkurencji, chętnie sobie pomagamy, podpowiadamy. Trenerzy są gotowi, by motywować, gdy coś nie idzie albo wesprzeć w jakiejś podbramkowej sytuacji.

  Karol Lewandowski
  Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń
 • Paweł Kwaśny
  W Rankomat od samego początku dostałem dużo wsparcia dzięki przyjaznym i pomocnym ludziom oraz szkoleniom, które płynnie wprowadziły mnie do pracy. Co dla mnie bardzo ważne, firma daje wiele zróżnicowanych ścieżek rozwoju, dzięki czemu mogłem awansować w kierunku, w którym chciałem się rozwijać. No i jest darmowa dobra kawa :)
  Paweł Kwaśny
  Specjalista ds. analiz

5 kroków do rozpoczęcia pracy

Sprawdź, jak wygląda rekrutacja do naszego zespołu

 • Ocena dokumentów aplikacyjnych
  Analizujemy przesłane przez Ciebie dokumenty pod kątem Twojego doświadczenia i wymagań określonych w ogłoszeniu.
 • Rozmowa telefoniczna
  Jeśli Twoje CV odpowiada naszym wymogom, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich kwalifikacjach.
 • Spotkanie rekrutacyjne
  Czas, by lepiej się poznać. W spotkaniu, które przeprowadzamy w naszym biurze lub online weźmie udział osoba z naszego działu HR oraz Twój przyszły przełożony. W trakcie rozmowy chcemy Cię bliżej poznać, szerzej ocenić Twoje kompetencje, nastawienie oraz motywację, a także sprawdzić, jak będziesz czuć się w kulturze naszej firmy.
 • Decyzja
  Na tym etapie podejmiemy decyzję o wyborze kandydata. Każda osoba, która bierze udział w rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas informację zwrotną. Jeśli decyzja będzie pozytywna, omówimy szczegóły dotyczące podjęcia pracy i warunków zatrudnienia.
 • Witamy w Rankomat
  Pierwsze dni w naszej firmie poświęcisz na zapoznanie się ze swoimi obowiązkami oraz wdrożeniem na nowym stanowisku. Nie zostaniesz z tym sam - zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów.
Sylwia Krawiecka Kierownik ds. rekrutacji

Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie?

Cały czas poszukujemy nowych pracowników.

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij CV bezpośrednio na adres: rekrutacja@rankomat.pl

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, z pewnością się odezwiemy.

Formularz kontaktowy

Kliknij aby załączyć CV(format: DOC,PDF)Proszę dołączyć plik
Zapoznaj się z:Informacją o administratorze Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Ubezpieczenia Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
 3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
 4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
 5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki www.rankomat.pl/formularz-odstapienia
 6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
 9. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
  1. iod@rankomat.pl, lub
  2. Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie

Dołącz do zespołu
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego