Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:30 - 15:30
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skontaktuj się!200+ Agentów czeka na twój telefon!
Kariera

Dołącz do zespołu 
porównywarki nr 1 w Polsce

Znajdź u nas swoje miejsce

Szukasz pracy?

Dołącz do Rankomat.pl!

Jesteśmy wiodącą porównywarką usług w Polsce. Porównujemy oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie, produkty finansowe oraz telekomunikacyjne.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników na różnych stanowiskach. Zapewniamy możliwość rozwoju, atrakcyjne zarobki, świetną atmosferę oraz różne benefity – dopłaty do prywatnej opieki medycznej, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, nielimitowaną kawę, świeże owoce, godzinną przerwę i wiele innych. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, dlaczego warto dla nas pracować, co mówią nasi pracownicy i czym zajmujemy się po godzinach.

Poznaj aktualne oferty pracy i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko!

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto do nas dołączyć?
Posłuchaj Karola i poznaj naszą firmę od kuchni!
11
lat
Mamy za sobą ponad dekadę doświadczeń. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Jesteśmy częścią Grupy Bauer Media.
5
miast
Nasze biura zlokalizowane są w dogodnych punktach w centrach miast: Bielska-Białej, Krakowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Warszawy i Wrocławia.
500
pracowników
Ciągły rozwój i najwyższą jakość obsługi zapewniają nasi oddani pracownicy, w tym ponad 200 doradców klienta.
85%
awansów wewnętrznych
Promujemy naszych pracowników. 85% kadry kierowniczej wyłoniliśmy podczas wewnętrznych rekrutacji.

Oferty pracy

Nie znalazłeś nic dla siebie? Zostaw nam swoje CV!
Product Manager
Warszawa
Redaktor internetowy
Bielsko-Biała, Warszawa, Kraków, Wrocław
Doradca Klienta
Bielsko-Biała

Nie znalazłeś oferty idealnej dla siebie?

Cały czas poszukujemy nowych pracowników. Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij CV bezpośrednio na adres rekrutacja@rankomat.pl.

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, z pewnością się odezwiemy.

Dlaczego warto pracować w Rankomat?

Zastanawiasz się nad pracą w naszej firmie? Zobacz, jakie motywujące dodatki zapewniamy naszym pracownikom. Część z nich otrzymasz już na start, niektóre zależą od wybranego stanowiska i stażu pracy.

Świetna lokalizacja
Stale podnosimy standard naszych biur, które znajdują się w dobrych lokalizacjach – w centrum miasta lub są z nim dobrze skomunikowane.
Dedykowane stanowisko pracy
Już w pierwszym dniu pracy otrzymasz biurko, komputer i komfortowe miejsce do pracy.
Możliwość awansu
Większość naszej kadry kierowniczej i menedżerskiej wywodzi się z rekrutacji wewnętrznych. Stawiamy na rozwój naszych pracowników. 
Szkolenia i rozwój
Oferujemy wiele możliwości rozwoju dla każdego pracownika, między innymi dofinansowanie nauki języka angielskiego. 
Imprezy integracyjne
Organizujemy imprezy firmowe oraz spotkanie integracyjne. Bierzemy udział w zawodach sportowych i wspólnie wędrujemy po górach.
Nielimitowana kawa
Nic tak nie pobudza do pracy jak porządna dawka kofeiny. W naszym biurze zapewniamy aromatyczną kawę prosto z ekspresu.
Godzinna przerwa
Chcesz wyskoczyć na lunch albo oderwać się na chwilę od pracy? W naszej firmie masz do dyspozycji 60 minut przerwy tylko dla siebie.
Świeże owoce
Odporność i dobra forma wpływają na wyniki, dlatego w każdą środę w naszym biurze czeka na Ciebie solidna porcja witamin w formie pysznych i świeżych owoców.
 
Premie i podwyżki
Zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz premie okolicznościowe i uzależnione od wyników.
Opieka medyczna
Nasi pracownicy mają możliwość korzystać z prywatnych programów opieki medycznej.
Karta sportowa
Po pracy możesz pomyśleć o swojej formie – każdy pracownik może skorzystać z programu sportowego OK System, honorowanego w wielu siłowniach i klubach fitness.
Umowa o pracę
Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Już w pierwszym dniu podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty.
Brak dresscode
Nie lubisz pracować pod krawatem albo w szpilkach? I wcale nie musisz. W naszej firmie nie obowiązuje dresscode – możesz przychodzić do pracy, tak jak Ci wygodnie.
Starter pack
Na dzień dobry otrzymasz od nas zestaw gadżetów, które umilą i ułatwią Ci pracę.
Miejsca do parkowania
Przyjeżdżasz do pracy samochodem? Możesz zostawić go na czas pracy pod biurem lub w jego okolicy. 

Poznaj historie naszych pracowników

Sprawdź, dlaczego warto u nas pracować

 • Dzięki pracy w Rankomacie stałam się pewniejszą osobą. Jestem bardziej otwarta na innych, nie mam problemu z różnymi wyzwaniem. Łatwiej przychodzą mi też takie zwykłe codzienne sprawy, jak np. telefony do urzędów czy oficjalne rozmowy. I oczywiście – jestem specjalistą w sprawach ubezpieczeń wśród znajomych.
  Sylwia Wojda
  Agent ubezpieczeniowy
 • Moja kariera w Rankomacie rozpoczęła się w czerwcu 2019 roku, od tego momentu nieustannie poszerzam swoje doświadczenia i zdolności w szeregach firmy, która daje do tego mnóstwo możliwości. Dodatkowo: miła atmosfera i owocowe środy to dopiero początek tego, co może Cię spotkać w tej rozwijającej się firmie.
  Eryk Bohucki
  Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń
 • Jestem w Rankomat od początku jego istnienia i uczestniczyłem we wszystkich przemianach, które ta firma przeszła. Dzięki temu mogę spokojnie powiedzieć, że to nowoczesna firma, dynamicznie reagująca na zmieniające się otoczenie i dająca duże możliwości rozwoju. Na co dzień współpracuję z wszystkimi innymi zespołami w których są świetni fachowcy i super koledzy.
  Tomasz Muzyk
  Dyrektor IT
 • W Rankomat od samego początku dostałem dużo wsparcia dzięki przyjaznym i pomocnym ludziom oraz szkoleniom, które płynnie wprowadziły mnie do pracy. Co dla mnie bardzo ważne, firma daje wiele zróżnicowanych ścieżek rozwoju, dzięki czemu mogłem awansować w kierunku, w którym chciałem się rozwijać. No i jest darmowa dobra kawa :)
  Paweł Kwaśny
  Specjalista ds. analiz

3 proste kroki do rozpoczęcia pracy

Sprawdź, jak wygląda rekrutacja do naszego zespołu

1
Wysyłasz do nas swoje CV

Aplikuj na wybrane stanowisko poprzez przesłanie wiadomości zwrotnej oraz CV.

2
Zapraszamy Cię na spotkanie

Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, kierunku w jakim chcesz się rozwojach i o Twoich oczekiwaniach.

3
Witamy na pokładzie

Pierwszy dzień pracy zaczniesz od podpisania dokumentów. Potem czeka Cię wdrożenie do nowych obowiązków. 

Sylwia Krawiecka Kierownik ds. rekrutacji

Nie znalazłes idealnej oferty dla siebie?

Nie znalazłeś oferty idealnej dla siebie?

Cały czas poszukujemy nowych pracowników.

Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij CV bezpośrednio na adres rekrutacja@rankomat.pl

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, z pewnością się odezwiemy.

Formularz kontaktowy

Kliknij aby załączyć CV(format: DOC,PDF)Proszę dołączyć plik
Zapoznaj się z:Informacją o administratorze Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Ubezpieczenia Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141),ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
 3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
 4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
 5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki www.rankomat.pl/formularz-odstapienia
 6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
 9. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
  1. iod@rankomat.pl, lub
  2. Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie

Artykuły i porady

Dołącz do zespołu
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego