Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:00 - 15:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skorzystaj z pomocy naszego Agenta
Kariera

Dołącz do zespołu 
porównywarki nr 1 w Polsce

Oferty pracy

Redaktor internetowy

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Warszawa, Kraków, Wrocław
więcej

Doradca Klienta

Lokalizacja: Bielsko-Biała
więcej

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Prześlij swoje CV bezpośrednio na adres: rekrutacja@rankomat.pl.
W treści maila napisz, jaki dział Cię interesuje (obsługa klienta, marketing, finanse, kadry, IT, itp.).
Skontaktujemy się z Tobą, kiedy rozpoczniemy rekrutację na stanowisko zgodne z Twoim zainteresowaniami.

Formularz kontaktowy

Proszę dołączyć plik
Zapoznaj się z:Informacją o administratorze Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Ubezpieczenia Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141),ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
 3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
 4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
 5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki www.rankomat.pl/formularz-odstapienia
 6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
 9. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
  1. iod@rankomat.pl, lub
  2. Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Znajdź u nas swoje miejsce

10
lat
Mamy za sobą dekadę doświadczeń. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Jesteśmy częścią Grupy Bauer Media.
4
miasta
Nasze biura zlokalizowane są w dogodnych punktach w centrach miast: Bielska-Białej, Krakowa, Warszawy i Wrocławia.
350
pracowników
Ciągły rozwój i najwyższą jakość obsługi zapewniają nasi oddani pracownicy, w tym 200 doradców klienta.
85%
awansów
Promujemy naszych pracowników. 85% kadry kierowniczej wyłoniliśmy podczas wewnętrznych rekrutacji.

Dlaczego warto pracować w Rankomat?

Umowa o pracę. Wszystkim pracownikom oferujemy umowę o pracę. Podpiszesz ją już podczas swojego pierwszego dnia w naszym biurze.

System wynagrodzeń. Otrzymasz stałe wynagrodzenie, a w zależności od osiąganych wyników, możesz liczyć na jasno określony system premiowy.

Dodatkowe korzyści. Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z prywatnej opieki
medycznej. Mogą również zostać objęci programem sportowym OK System.
Pełne wsparcie

Profesjonalne szkolenia. Zapewniamy profesjonalny pakiet szkoleń przed rozpoczęciem pracy oraz wsparcie doświadczonego trenera na każdym etapie rozwoju. 

Wyjątkowa atmosfera. Stawiamy na naturalność i swobodę. Ogromnie ważna jest dla nas przyjazna atmosfera i partnerskie relacje w pracy. 
 

Warunki pracy. Zapewniamy pracę w biurach o wysokim standardzie. Posiadamy świetnie rozwinięte zaplecze socjalne.

Jesteśmy inni niż wszyscy

Każdego dnia stawiamy sobie ambitne cele
i wspólnie staramy się je realizować. 

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, a do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie.

Opinie naszych pracowników

 • Pracuję w tej firmie prawie 5 lat i bardzo cenię tę pracę! Dobre miejsce dla pracowitych ludzi. Polecam!
  Mateusz TurekAgent ubezpieczeniowy
 • Już na początku pracy w Rankomacie spodobała mi się atmosfera i przyjazne relacje między pracownikami na wszystkich szczeblach. Pracownicy są doceniani poprzez różnego rodzaju profity, nie tylko finansowe. To najlepsza praca, jaką do tej pory miałem.
  Wojciech WiznarAgent Ubezpieczeniowy
 • Jeśli chcesz się rozwijać to aplikuj! Atmosfera wspaniała - ciekawi ludzie, miłe szefostwo i doskonałe warunki. W tej firmie możesz korzystać ze wszystkich swoich atutów i piąć się wyżej, co przy odrobinie chęci wcale nie jest trudne.
  Daniel BeckAgent ubezpieczeniowy
 • Nie wyobrażałam sobie, że w Rankomacie mogą być tak fajne warunki do pracy! Każdy z wieloletnim doświadczeniem to doceni. Polecam każdemu, kto lubi kontakt z klientem.
  Ilona ŚwiatłochKonsultant ds. sprzedaży ubezpieczeń
 • System premiowania i nagradzania pracowników w Rankomacie jest przejrzysty, a atmosfera bardzo przyjazna. Pracuję tu już 4 lata i praca wciąż daje mi dużo satysfakcji.
  Karolina DuźniakTrener zespołu sprzedaży

Artykuły i porady

Oceń stronę
4,35
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego