Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Dołącz do zespołu 
porównywarki nr 1 w Polsce

O nas

Laptop

Rankomat.pl to pierwsza w Polsce multiporównywarka produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Swoją działalność rozpoczął w sierpniu 2008 roku jako niewielka spółka prywatnych inwestorów. Zaledwie rok później wystartował kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych wzorowany na zagranicznych serwisach. Po weryfikacji na rynku okazało się, że naszą porównywarkę trzeba dopasować do potrzeb klienta. Wtedy uruchomiono sprzedaż oraz obsługę telefoniczną.

W 2010 roku w spółkę zainwestował fundusz zarządzany przez 3TS Capital Partners, co pozwoliło na dalszy rozwój firmy. W 2015 roku rankomat.pl stał się częścią Grupy Bauer Media - holdingu działającego w Polsce od 1991 roku. W międzyczasie rankomat.pl uruchomił kalkulator ubezpieczeń turystycznych, porównywarkę produktów finansowych (Rankomat Finanse) oraz pozabankowych (Sowa Finansowa). Powstał także kalkulator usług GSM - komórkomat.pl. Od 2023 roku jest częścią Netrisk Group - dynamicznie rozwijającej się firm fintech działającej na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma wciąż dynamicznie się rozwija, doskonaląc swoje usługi i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Aktualnie w rankomat.pl zatrudnionych jest 400 osób pracujących w biurach w Warszawie, Bielsku-Białej, Krakowie oraz zdalnie z całej Polski. Struktura organizacyjna w firmie jest podzielona na departamenty i zespoły. Prezesem spółek jest Bartosz Niewiadomski.

Rankomat.pl ciągle rozwija wszystkie produkty i usługi tak, by oferować swoim klientom jeszcze tańsze i lepsze ubezpieczenia, atrakcyjniejsze kredyty i pakiety usług telekomunikacyjnych. Specjalnie z myślą o naszych klientach oferujemy szereg promocji. Nie tylko porównujemy i dostarczamy najlepsze rozwiązania - dzięki naszym poradnikom można znaleźć odpowiedzi na najróżniejsze pytania z zakresu bezpieczeństwa, motoryzacji, podróży, finansów, oszczędności czy nowości na rynku telekomunikacyjnym. Na bieżąco analizujemy i monitorujemy promocje banków i firm GSM.
 

Żaglówka

Dokąd dążymy,
czyli nasza Wizja!

Chcemy, aby w Rankomat
jednym kliknięciem można było
wybrać i kupić to, co dla Klienta najlepsze.

Każdego dnia wpływamy
na wyższy standard produktów i usług dostępnych na rynku!

Dlaczego istniejemy,
czyli nasza Misja!

Naszą misją jest pomaganie w wygodnym
zakupie najlepszych produktów i usług.

Tak, aby klient czuł się bezpiecznie i był
zadowolony z dokonanego wyboru.

Gwiazdozbiór

Wartości,
którymi chcemy się kierować!

Pani z laptopemPani z laptopem

Troska o klienta

W skomplikowanym świecie ubezpieczeń, finansów i złożonych umów chcemy zawsze stać po stronie Klienta, pomagając mu w zakupie najlepszych i najtańszych usług oraz wspierając go w dokonaniu najlepszego wyboru. Doradzając Klientowi, chcemy opierać się na jego najlepszym interesie, rozumiejąc jego potrzeby oraz dając mu możliwość łatwego porównania ofert. Mamy odwagę i determinację pracować z naszymi Partnerami nad poprawą produktów i procesów istniejących na rynku, aby lepiej spełniały oczekiwania Klientów.

OdpowiedzialnośćOdpowiedzialność

Odpowiedzialność

Rozumiemy, że każdy z nas ma wpływ na komfort życia naszych Klientów oraz wyniki i rozwój naszej firmy. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam zadania, sprawdzamy osiągane efekty i poszukujemy możliwości doskonalenia. Widząc niedoskonałości w środowisku pracy czy produktach otwarcie dzielimy się opiniami i pomysłami, proponując pomoc we wprowadzeniu zmian.

PasjaPasja

Pasja

Źródłem naszej pasji i energii są możliwość wpłynięcia na jakość życia Klientów, atmosfera współpracy oraz szacunek dla różnorodności. Wierzymy w naszą siłę, wiedzę i umiejętności. Są one dla nas źródłem satysfakcji i optymizmu. Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań, ambitnych celów i możliwości uczenia się, aby kończyć go z poczuciem zadowolenia i spełnienia zawodowego.

RóżnorodnośćRóżnorodność

Różnorodność

Każdy z nas jest wyjątkowy, niesie unikalny bagaż doświadczeń, umiejętności i wiedzy. Nasza różnorodność jest dla nas źródłem inspiracji, radości oraz przewagi w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników. Szanujemy każdy punkt widzenia, stwarzając możliwości dzielenia się nim w atmosferze szacunku i tolerancji, widząc w tym źródło wyjątkowej kultury organizacyjnej.

WspółpracaWspółpraca

Współpraca

Uważamy, że osiąganie celów możliwe jest dzięki współpracy naszych Pracowników, Współpracowników i Partnerów. Naszą ambicją jest tworzenie przyjaznego środowiska pracy opartego na zaufaniu, rzetelności i uczciwości, w którym współpraca jest dla nas źródłem energii, popycha nas do ciągłego doskonalenia oraz pozwala dostarczać produkty i usługi na najwyższym poziomie. W codziennej pracy szanujemy się, wspieramy w realizacji zadań, dzielimy wiedzą oraz traktujemy w sposób otwarty i szczery.

5 kroków do rozpoczęciapracy


5 kroków
01.
Dokument
Ocena dokumentów aplikacyjnych
Analizujemy przesłane przez Ciebie dokumenty pod kątem Twojego doświadczenia i wymagań określonych w ogłoszeniu.
02.
Telefon
Rozmowa telefoniczna
Jeśli Twoje CV odpowiada naszym wymogom, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich kwalifikacjach.
03.
Spotkanie rekrutacyjne
Spotkanie rekrutacyjne
Czas, by lepiej się poznać. W spotkaniu, które przeprowadzamy w naszym biurze lub online weźmie udział osoba z naszego działu HR oraz Twój przyszły przełożony. W trakcie rozmowy chcemy Cię bliżej poznać, szerzej ocenić Twoje kompetencje, nastawienie oraz motywację, a także sprawdzić, jak będziesz czuć się w kulturze naszej firmy.
04.
Decyzja
Decyzja
Na tym etapie podejmiemy decyzję o wyborze kandydata. Każda osoba, która bierze udział w rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas informację zwrotną. Jeśli decyzja będzie pozytywna, omówimy szczegóły dotyczące podjęcia pracy i warunków zatrudnienia.
05.
 Witamy
Witamy w Rankomat
Pierwsze dni w naszej firmie poświęcisz na zapoznanie się ze swoimi obowiązkami oraz wdrożeniem na nowym stanowisku. Nie zostaniesz z tym sam - zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów.
5 kroków

Rankomat.pl w liczbach

16 lat
Mamy za sobą ponad dekadę doświadczeń. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Jesteśmy częścią Netrisk Group.
3 miasta
Nasze biura zlokalizowane są w dogodnych punktach w centrach miast: Bielska-Białej, Krakowa i Warszawy.
400 pracowników
Ciągły rozwój i najwyższą jakość obsługi zapewniają nasi oddani pracownicy, w tym ponad 200 doradców klienta.

Nasze oferty

Szukasz pracy? Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

Nie znalazłeś idealnej oferty dla siebie?


Wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij CV bezpośrednio na adres: rekrutacja@rankomat.pl

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, z pewnością się odezwiemy.

Formularz kontaktowy

Podane imię i nazwisko jest za krótkie
Wpisana nazwa jest za krótka
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Kliknij aby załączyć CV(format: DOC,PDF)Proszę dołączyć plik
Zapoznaj się z:Informacją o administratorze Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest Ubezpieczenia Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
 2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
 3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
 4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
 5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki www.rankomat.pl/formularz-odstapienia
 6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
 9. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
  1. iod@rankomat.pl, lub
  2. Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Dlaczego warto pracować w Rankomat?

Umowa o pracę
Umowa o pracę
Premie i podwyżki
Premie i podwyżki
Możliwość awansu
Możliwość awansu
Szkolenia i rozwój
Szkolenia i rozwój
Świetna lokalizacja
Świetna lokalizacja
Imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne
Opieka medyczna
Opieka medyczna
Karta sportowa
Karta sportowa
Nielimitowana kawa
Nielimitowana kawa
Brak dresscode
Brak dresscode
Starter pack
Starter pack
Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe
Praca zdalna
Praca zdalna

Poznaj opinie naszych pracowników

Sprawdź, dlaczego warto u nas pracować

 • Sylwia Wojda
  Dzięki pracy w Rankomacie stałam się pewniejszą osobą. Jestem bardziej otwarta na innych, nie mam problemu z różnymi wyzwaniami. Łatwiej przychodzą mi też takie zwykłe codzienne sprawy, jak np. telefony do urzędów czy oficjalne rozmowy. I oczywiście – jestem specjalistą w sprawach ubezpieczeń wśród znajomych.
  Sylwia Wojda
  Agent ubezpieczeniowy
 • Karol Lewandowski
  W Rankomat zawsze możemy liczyć na wsparcie kierowników, trenerów czy kolegów. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś odwrócił się do mnie plecami. Nie ma wśród nas konkurencji, chętnie sobie pomagamy, podpowiadamy. Trenerzy są gotowi, by motywować, gdy coś nie idzie albo wesprzeć w jakiejś podbramkowej sytuacji.

  Karol Lewandowski
  Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń
 • Paweł Kwaśny
  W Rankomat od samego początku dostałem dużo wsparcia dzięki przyjaznym i pomocnym ludziom oraz szkoleniom, które płynnie wprowadziły mnie do pracy. Co dla mnie bardzo ważne, firma daje wiele zróżnicowanych ścieżek rozwoju, dzięki czemu mogłem awansować w kierunku, w którym chciałem się rozwijać. No i jest darmowa dobra kawa :)
  Paweł Kwaśny
  Specjalista ds. analiz

Poznajmy się

W naszej firmie oferujemy indywidualne podejście do każdego pracownika. Nie mamy sztywnych, korporacyjnych zasad, nie wymagamy dress codu, dajemy szansę na rozwój każdej zatrudnionej u nas osobie. Nie będziesz u nas anonimowy. Zapewniamy szerokie możliwości oraz wiele benefitów, między innymi godzinną przerwę, dopłaty do opieki medycznej, kart sportowych i ubezpieczenia. Stawiamy na elastyczność, nowoczesne rozwiązania i przyjazną atmosferę. 

Pracujemy zdalnie i w komfortowych biurach - w Bielsku-Białej, Krakowie i Warszawie. Zatrudniamy profesjonalistów z różnych obszarów, między innymi obsługi klienta, marketingu, zarządzania czy IT.

Poznaj opinie naszych pracowników, zobacz co możemy Ci zaoferować i co robimy, po godzinach. Dowiedz się, dlaczego właśnie z nami warto pracować!

Dołącz do zespołu
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego