Kalkulator OC i AC - porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online

Używając kalkulatora OC AC w 3 min. porównasz ceny i zakres ubezpieczenia samochodu w 14 firmach. Wybrane ubezpieczenie samochodu będziesz mógł kupić online lub u Agenta. Już ponad 530 000 kierowców kupiło tanie ubezpieczenie samochodu z rankomat.pl. Porównaj OC/AC i zaoszczędź do 50% na ubezpieczeniu.

Jak działa kalkulator OC AC NNW Rankomat.pl?

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC Rankomat.pl to bezpłatne narzędzie, które informuje o cenach OC AC i innych ubezpieczeń komunikacyjnych na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika. Kalkulator ubezpieczeń zbiera odpowiedzi na pytania i przesyła je do firm ubezpieczeniowych, skąd natychmiast otrzymuje oferty ubezpieczenia. Prezentowane ceny są aktualne, a wybraną polisę można zakupić online. 

Kalkulator porównuje ceny ubezpieczeń w kilkunastu firmach ubezpieczeniowych. Dzięki temu można szybko i wygodnie wybrać najkorzystniejszą ofertę, a następnie kupić ubezpieczenie. Dodatkowym udogodnieniem kalkulatora OC i AC jest możliwość przesłania wyników kalkulacji na e-mail lub za pomocą Messengera. Pozwoli to wrócić do wyliczenia w późniejszym czasie bez konieczności powtórnego uzupełniania formularza. Wypełnienie formularza kalkulatora OC nie oznacza zawarcia umowy o ubezpieczenie OC ani nie zobowiązuje do zawarcia takiej umowy. Przed skorzystaniem z porównywarki OC AC warto przygotować dowód rejestracyjny właściciela pojazdu, żeby mieć łatwy dostęp do potrzebnych danych. Kalkulator AC i OC umożliwia znalezienie i zakup ubezpieczenia w korzystnej cenie dla każdego samochodu.

Jakie ubezpieczenia komunikacyjne znajdziesz w naszym kalkulatorze?

Kalkulator umożliwia porównanie cen i zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC, a także rozszerzenie zakresu ochrony samochodu o dodatkowe AC, NNW i Assistance. Ponadto można również dokupić ubezpieczenie opon czy szyb. Ubezpieczenia OC i AC warto wykupić w pakiecie z NNW i Assistance, ponieważ jest to opłacalne cenowo. Ponadto, płatność za wybrane ubezpieczenie można uiścić jednorazowo lub rozłożyć na raty. Wybranie pełnego pakietu polis gwarantuje kompleksowe ubezpieczenie auta od wszystkich przykrych sytuacji, które mogą zdarzyć się na drodze, parkingu czy w garażu. Kalkulator OC pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia samochodu.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze OC/AC Rankomat?

Dane, o które prosimy, potrzebne towarzystwom ubezpieczeniowym i służą im do prawidłowego i rzetelnego wyliczenia cen ubezpieczeń OC, AC i innych polis. Warto przygotować dowód rejestracyjny właściciela pojazdu przed wypełnianiem formularza. W kalkulatorze OC trzeba podać m.in. markę, model i rok produkcji pojazdu oraz informacje dotyczące danych osobowych właściciela: datę urodzenia, rok uzyskania prawa jazdy i miejsce zamieszkania. Nieobowiązkowo można wpisać imię, nazwisko i nr PESEL, aby otrzymać kalkulację od firm, które wymagają uzupełnienia tych informacji. Kalkulator ubezpieczenia samochodu umożliwia szybkie poznanie cen polis OC i AC w kilkunastu firmach ubezpieczeniowych.

Czy moje dane w kalkulatorze Rankomat są bezpieczne?

Kalkulator OC i AC, NNW i Assistance jest w 100% bezpiecznym narzędziem do wyliczania cen polis. O ochronę danych osobowych dba zaawansowany system informatyczny, certyfikat SSL i wykorzystanie zaufanych form płatności online. Baza danych Klientów zarejestrowana jest też w biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. To wszystko gwarantuje bezpieczeństwo i poufność podanych przez Ciebie informacji. Prosimy nie obawiać się podawania prawdziwych informacji, ponieważ nie zostaną one wykorzystane w inny sposób niż do wykonania wyliczenia. Wpisanie fałszywych danych w kalkulatorze ubezpieczeń OC może skutkować wygenerowaniem oferty z błędną (np. zawyżoną) ceną polisy.

Czy korzystanie z kalkulatora Rankomat jest płatne?

Kalkulator ubezpieczeń OC AC jest darmową porównywarką. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat ani nie doliczamy prowizji do ceny ubezpieczeń. Korzystając z kalkulatora, możesz być pewny, że teraz ani w przyszłości nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat. Nasza porównywarka jest zatem najlepszym – bo bezpłatnym i szybkim – sposobem na znalezienie najtańszego OC i ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto kupić OC i AC za pomocą porównywarki Rankomat?

Zakup ubezpieczenia OC i AC poprzez porównywarkę to łatwy sposób na tanie i korzystne ubezpieczenie samochodu. Porównywarka, po wpisaniu danych osobowych i informacji o pojeździe, przeszukuje bazy kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, a następnie prezentuje oferty polis. Nie musisz oddzielnie wypełniać formularzy na stronie każdej firmy ani poszukiwać informacji o zniżkach czy promocjach – robi to za Ciebie porównywarka OC AC. W kalkulatorze masz też możliwość porównania cen i zakupu dodatkowych świadczeń, jak ubezpieczenie opon czy szyb. Za wybrane ubezpieczenie możesz zapłacić online i otrzymać dokument w ciągu kilku minut na adres e-mail. W naszym kalkulatorze ubezpieczeniowym OC AC znajdziesz do 74 sprawdzonych ofert ubezpieczeń. Zatem porównywarka to najlepsza metoda, aby kupić ubezpieczenie nie tylko tanio, ale i szybko.

Z jakimi firmami współpracuje kalkulator OC i AC Rankomat?

Kalkulator ubezpieczeniowy sprawdza ceny w kilkunastu firmach ubezpieczeniowych. Wśród ubezpieczycieli, z którymi współpracuje Rankomat, znajdują się przodujące towarzystwa ubezpieczeniowe: Link4, Proama, Generali, Allianz, mtu24 i kilka innych. Każde z nich ma w ofercie polisy OC i AC, NNW i Assistance oraz dodatkowe świadczenia uzupełniające dla pojazdu. Baza firm wciąż się powiększa, ponieważ chcemy proponować Ci najlepsze oferty zakupu ubezpieczenia, pochodzące od wszystkich towarzystw w Polsce.

Czy muszę podawać numer telefonu i adres e-mail?

W formularzu kalkulatora znajdują się pola do wpisania numeru telefonu i adresu e-mail, jednak podanie tych danych nie jest obowiązkowe. Oznacza to, że kalkulacja polisy OC i AC zostanie wykonana bez względu na to, czy pola zostaną uzupełnione, czy nie. Jeżeli chcesz, abyśmy wysłali oferty polis dla Twojego auta, to oczywiście musisz udostępnić nam swój e-mail, który zostanie użyty wyłącznie w tym celu.

Jeśli podam numer telefonu, to będą do mnie dzwonić przedstawiciele firmy z ofertami?

Wypełnienie pola z numerem telefonu jest dobrowolne, tak samo jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. W każdej chwili masz dostęp do podanych przez siebie danych i możesz je edytować, usunąć lub ograniczyć ich obszar. Przypominamy, że stosujemy się do polityki RODO i innych obowiązujących przepisów prawa.

Jestem współwłaścicielem pojazdu - czy mogę wyliczyć składkę OC za pomocą kalkulatora?

Jako współwłaściciel pojazdu możesz wyliczyć i porównać ceny OC i AC, ale musisz podać też dane pozostałych współwłaścicieli znajdujące się w dowodzie rejestracyjnym auta. W formularzu powinieneś zaznaczyć, że pojazd posiada współwłaścicieli i wypełnić odpowiednie pola. Składka na ubezpieczenie auta będzie uwzględniała historię ubezpieczenia wszystkich współwłaścicieli. W naszym kalkulatorze – oprócz faktu, że własność pojazdu jest dzielona na kilka osób – należy też uwzględnić kierowanie autem przez kierowców, którzy mają prawo jazdy krócej niż 3 lata. W takiej sytuacji trzeba podać liczbę tych kierowców, co ma wpływ na ubezpieczenie OC i AC.

Jak weryfikowane są dane o mojej historii ubezpieczenia OC?

Formularz kalkulatora OC posiada pola do zaznaczenia liczby lat, od kiedy kupujesz ubezpieczenie OC, liczby wypłaconych odszkodowań, czasu pozostawania bez ważnej polisy oraz nazwy ostatniego towarzystwa ubezpieczeniowego. Informacje, które podasz w formularzu, czyli Twoja historia ubezpieczenia, weryfikowana jest w UFG – Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym, w którym znajdują się m.in. informacje dotyczące zawartych umów o ubezpieczenie OC i AC, liczbie i datach szkód. Jeżeli pomiędzy informacjami, które wpiszesz w naszym kalkulatorze a bazą danych UFG pojawią się rozbieżności, wpłynie to na wysokość zaproponowanej przez firmę wysokości składki na polisę OC AC.

Dlaczego kalkulator OC AC Rankomat pyta o PESEL? Czemu warto go podać i czy to bezpieczne?

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych nie wyliczają cen polis, jeżeli właściciel pojazdu nie poda numeru PESEL. Jeśli wpiszesz do kalkulatora swój numer PESEL, kalkulacja składki na ubezpieczenia OC będzie przeprowadzona u wszystkich współpracujących z nami firm. W związku z tym warto podać ten numer, abyś otrzymał więcej ofert i kupił jak najtańsze ubezpieczenie auta. Choć korzystanie z kalkulatora OC nie zobowiązuje do zawarcia umowy o ubezpieczenie OC, to jeżeli zdecydujesz się kupić ubezpieczenie poprzez porównywarkę, będziesz musiał podać numer PESEL, gdyż takie są prawne wymogi. Twój numer PESEL (jak i wszystkie inne dane, które nam przekażesz) jest u nas w 100% bezpieczny i nigdy nie zostanie udostępniony osobom postronnym.

Dlaczego firmy ubezpieczeniowe pytają o stan cywilny?

Wśród wielu pytań, które są w naszym kalkulatorze ubezpieczeń oc i ac, jest pytanie o stan cywilny. Stan cywilny właściciela samochodu wpływa na kalkulację wysokości ceny ubezpieczenia. Statystycznie, najniższą składkę za ubezpieczenie OC zapłacą osoby w związku małżeńskim, a najwyższą – panny i kawalerowie. Nie jest to jednak reguła, ponieważ każda firma ubezpieczeniowa ma swoje algorytmy i swoją politykę w tej kwestii. W związku z tym warto korzystać z kalkulatora OC AC i porównywać ceny, ponieważ może się zdarzyć, że po zmianie stanu cywilnego, korzystniej dla Ciebie będzie kupić ubezpieczenie auta w innej firmie niż w tej, z którą miałeś podpisaną wcześniejszą umowę.

Dlaczego firmy ubezpieczeniowe pytają o dzieci?

Dla kalkulatora OC fakt posiadania dzieci, podobnie jak stan cywilny, jest istotny do wyliczenia wysokości składki ubezpieczenia OC. Po otrzymaniu informacji o liczbie dzieci, kalkulator ubezpieczenia samochodu analizuje dane i przeszukuje oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Statystyki mówią, że osoby podróżujące z dziećmi jeżdżą wolniej i ostrożniej, a co za tym idzie – są sprawcami mniejszej liczby wypadków. Formularz OC i AC uwzględnia ten fakt, dzięki czemu często wyświetla niższe ceny za ubezpieczenie auta rodzicom niż osobom bezdzietnym. 

Wiek kierowcy a cena ubezpieczenia. Dlaczego to ma znaczenie?

Firmy ubezpieczeniowe przy wyliczaniu wysokości składki ubezpieczenia OC kierują się profilem kierowcy. Wpływa na niego kilka danych, m.in. wiek. Ubezpieczenie samochodu, którego właścicielem jest młody kierowca, kosztuje zazwyczaj więcej niż polisa dla doświadczonego posiadacza auta. W ocenie firm ubezpieczeniowych niedoświadczony kierowca stanowi większe ryzyko na drodze, w związku z tym powinien płacić wyższe składki. Młody kierowca ma jednak szansę na zakup taniego ubezpieczenia w porównywarce. Kalkulator przeszuka bazy kilkunastu firm i zaproponuje Ci wiele ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, spośród których będziesz mógł wybrać tę najtańszą. Kalkulator OC to wygodne narzędzie, które umożliwia znalezienie korzystnego OC w kilka minut.

Dopiero planuję zakup auta. Czy mogę policzyć ile zapłacę za OC?

Kalkulator OC i AC umożliwia wyliczenie wartości składek na ubezpieczenia OC i AC także dla samochodu, który dopiero zamierzasz kupić. Pamiętaj, że musisz podać markę, model, rok produkcji i pojemność silnika pojazdu. Nie jest potrzebny numer rejestracyjny i VIN. Warto wiedzieć, że oferta ubezpieczenia jest ważna na dzień wyliczenia. Jeśli więc będziesz chciał ubezpieczyć auto po zakupie, cena OC i AC może się różnić od tej z dnia przeprowadzenia kalkulacji. Jednak zwykle wahania wysokości składki nie są duże, jeżeli dane pojazdu i historia ubezpieczenia osoby wykonującej wyliczenie się nie zmieniły.

Dlaczego firmy ubezpieczeniowe pytają o młodszego użytkownika samochodu?

Firmy ubezpieczeniowe chcą wiedzieć, czy samochód będzie użytkowany przez młodego kierowcę (tj. osobę, która ma prawo jazdy mniej niż 3 lata), ponieważ statystycznie takie osoby powodują najwięcej wypadków. Ubezpieczenie OC jest przypisywane do samochodu, a nie do właściciela. Zatem jeśli z pojazdu będzie korzystała osoba, która stwarza większe ryzyko kolizji, to przełoży się to na wysokość składki ubezpieczenia OC.

Jak marka i model samochodu wpływają na cenę OC i AC?

Marka, model i pojemność silnika to parametry, które mają wpływ na cenę OC. W ocenie ubezpieczycieli właściciele sportowych samochodów, które są często wybierane przez młodych i niedoświadczonych kierowców, są bardziej skłonni do szybkiej i brawurowej jazdy. W efekcie ryzyko spowodowania przez nich szkody jest wyższe. W związku z tym do najdroższych marek w ubezpieczeniu należą BMW i Audi. Z kolei ubezpieczenie Skody czy Toyoty jest średnio o kilkaset złotych tańsze. Natomiast przy wyliczaniu składki ubezpieczenia AC, towarzystwa ubezpieczeniowe biorą pod uwagę wartość i wyposażenie auta, a także sprawdzają statystyki kradzieży danego modelu. Więc im wyższa wartość samochodu, tym wyższa cena AC.

Czy po porównaniu cen polis muszę dokonać zakupu ubezpieczenia?

Nie ma obowiązku wykupienia OC AC ani żadnego innego ubezpieczenia po wykonaniu kalkulacji. Kalkulator OC AC to narzędzie, które wylicza wysokość składki i przedstawia propozycję firm, ale w żaden sposób nie zobowiązuje do skorzystania z którejś oferty ubezpieczenia OC. Zakup ubezpieczenia OC (odpowiedzialności cywilnej) lub innej polisy jest możliwy online. Za OC ubezpieczenie możesz zapłacić przez internet, a polisę otrzymasz po kilku minutach na adres e-mail. Jeżeli nie chcesz od razu kupować polisy, wyliczenie składek OC i AC możemy wysłać Ci na podany wcześniej e-mail.

Skąd biorą się ceny prezentowane w porównaniu ofert?

Ceny ubezpieczenia samochodu, które wyświetla kalkulator pochodzą z baz towarzystw, z którymi mamy zintegrowany system informatyczny. Kalkulator OC wylicza wysokość składki za OC i AC na podstawie danych, które wpisałeś w formularzu. Składka, którą widzisz w porównywarce to realna kwota, za którą możesz kupić polisę OC. Jeżeli masz problem z wypełnieniem formularza, możesz się z nami skontaktować pod numerem 22 270 00 00 lub zostawić swój numer, abyśmy to my zadzwonili do Ciebie.

Jak mogę zapłacić za ubezpieczenie?

Opłatę za ubezpieczenie samochodu możesz uiścić online – szybkim przelewem, kartą kredytową albo za pomocą BLIK-u. Pamiętaj, że składkę za ubezpieczenie OC (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej) i inne polisy możesz zapłacić jednorazowo lub rozłożyć na raty. Po zarejestrowaniu płatności, umowę o OC i AC wyślemy w ciągu kilku minut na podany przez Ciebie adres e-mail. Nasz kalkulator ubezpieczeń oc i ac działa bardzo sprawnie i szybko przygotowujemy umowy, dzięki czemu ubezpieczenie OC AC dla swojego samochodu możesz kupić dosłownie z dnia na dzień, bez wychodzenia z domu.

Czy OC i AC są obowiązkowe?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla wszystkich zarejestrowanych pojazdów mechanicznych. Zakres ubezpieczenia definiują przepisy. Oznacza to, że wszystkie ubezpieczenia OC w każdym towarzystwie mają taki sam zakres ochrony. Firmy ubezpieczeniowe nie mogą zawężać ani poszerzać działania polis. Za brak OC przez choćby jeden dzień grożą wysokie kary finansowe ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG). Z kolei ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe, ale warto je wykupić, ponieważ można wtedy liczyć na wypłatę środków w przypadku kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Co robić w przypadku problemów i wątpliwości przy korzystaniu z kalkulatora OC AC Rankomat?

Jeżeli nie wiesz, co powinieneś wpisać w kalkulatorze OC lub masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 22 270 00 00. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Masz także możliwość zamówienia rozmowy z doradcą, który zadzwoni do Ciebie określonego dnia o wybranej godzinie. Nie udostępnimy Twojego numeru telefonu ani innych danych osobowych nieupoważnionym osobom i instytucjom. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ w naszym kalkulatorze ubezpieczeń znajdziesz najtańszą polisę dla każdego samochodu.

Czy Rankomat to wiarygodna firma?

Jesteśmy największą i jedną z najstarszych w Polsce porównywarek ubezpieczeniowych. Od wielu lat pomagamy kierowcom znaleźć korzystne polisy dla samochodu. Wszystkie przekazane nam dane zabezpieczone są protokołem SSL, a informacje udostępniamy wyłącznie współpracującym z nami firmom ubezpieczeniowym. Nasz kalkulator ubezpieczeń samochodowych wspiera zespół doradców gotowych pomóc w przypadku problemów, wątpliwości lub pytań. Jesteśmy zarejestrowani jako Agent i podlegamy KNF (Komisji Nadzoru Finansowego). Kup polisę za pomocą porównywarki i przekonaj się sam, że jesteśmy nie tylko wiarygodnym partnerem, ale i współpraca z nami niesie same korzyści.

Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie OC:

Co to jest ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właścicieli pojazdów mechanicznych. Oznacza, to jeśli spowodujesz wypadek, to polisa pokryje koszty naprawy uszkodzonego samochodu i leczenia poszkodowanych. Polisa OC różni się tym od innych ubezpieczeń komunikacyjnych, że jej wykupienie jest obowiązkowe. Jeżeli zdarzy się, że nie będziesz miał ważnego ubezpieczenia, to nie tylko zapłacisz mandat wystawiony przez UFG, ale w razie kolizji lub wypadku będziesz musiał pokryć szkody z własnej kieszeni. Pamiętaj, że jako sprawca zdarzenia nie możesz opłacić naprawy własnego samochodu ze swojego OC. W związku z tym warto w pakiecie z OC kupić ubezpieczenie AC.

Jaki jest zakres ubezpieczenia OC?

Zakres ubezpieczenia OC reguluje Ustawa o Ubezpieczeniach Obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Zgodnie z przepisami ubezpieczenie OC chroni przed szkodami powstałymi w trakcie jazdy samochodu, przy wsiadaniu i wysiadaniu z niego, rozładunku lub załadunku, a także w czasie postoju. Odszkodowanie za szkodę przysługuje, jeżeli jej następstwem jest zniszczenie auta, rozstrój zdrowia lub śmierć poszkodowanych. Ubezpieczenie OC chroni również Twoich pasażerów, nawet jeśli spowodujesz szkodę.

Na jaki okres zawiera się umowę ubezpieczenia OC?

Standardowa umowa ubezpieczenia OC zawierana jest na 12 miesięcy. Jeżeli przed końcem obowiązywania nie złożysz wypowiedzenia, to umowa przedłuży się automatycznie na kolejny rok. W przypadku zakupu samochodu, który ma ważne ubezpieczenie OC po poprzednim właścicielu (tzw. polisa zbywcy), możesz je wypowiedzieć w każdej chwili. Na rynku funkcjonuje też krótkoterminowe OC, ważne przez 30 dni, które kupują właściciele aut sprowadzanych z zagranicy i pojazdów zabytkowych.

Czy można zrezygnować z umowy OC online?

Kupując ubezpieczenie OC online, zawierasz umowę na odległość (przez internet lub telefon). Zgodnie z art. 40 ust. 2 Ustawy o prawach konsumenta, masz prawo od niej odstąpić w ciągu 30 dni od daty jej zawarcia. Co ważne, nie musisz podawać przyczyny rezygnacji z ubezpieczenia OC kupionego przez internet. Wzór odstąpienia od umowy znajdziesz na rankomat.pl. Wydrukuj go, wypełnij, podpisz i przekaż towarzystwu ubezpieczeniowemu listownie, osobiście lub wysyłając skan/zdjęcie na adres e-mail.

Jakie są korzyści porównywania cen OC?

Oszczędność pieniędzy to największa korzyść, którą odczują kierowcy korzystający z porównywarki. Kalkulator OC i AC przeszukuje bazy firm i wyświetla propozycje cen ubezpieczenia OC, AC, NNW i Assistance. Korzystając z kalkulatora, można znaleźć ubezpieczenie OC tańsze nawet o połowę od oferty innej firmy. Jednak oszczędność gotówki to nie wszystko. Nie musisz również wypełniać oddzielnego formularza w każdym towarzystwie – robi to za Ciebie kalkulator ubezpieczenia oc. Zyskujesz zatem dodatkowy czas. Kup polisę i ubezpiecz samochód do 50% taniej.

Czy zawsze opłaca się wybierać OC, kierując się tylko ceną?

W przypadku ubezpieczenia OC ważna jest tylko cena, gdyż zakres ochrony tej polisy regulowany jest ustawą i w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym jest taki sam. Mimo to, że w każdej firmie ubezpieczenie OC obejmuje takie same zdarzenia, to ceny OC mogą się różnić o kilkaset złotych, a nawet więcej. W związku z tym warto skorzystać z porównywarki OC AC i wybierać najtańsze polisy. Jednak kompleksowa ochrona samochodu to nie tylko polisa OC i warto dokupić AC, NNW i Assistance. W przypadku tych trzech rodzajów ubezpieczeń samochodowych należy dokładnie przeczytać OWU, ponieważ zakres ochrony może się różnić w zależności od towarzystwa oraz wybranego wariantu polisy. 

Kalkulator ubezpieczeń OC AC - ceny OC od 309,00 zł Kalkulator OC AC, porównujący oferty z 10 największych TU, wybierze dla Ciebie sprawdzone ubezpieczenie OC I AC. Nie przepłacaj, sprawdź jak to działa! rankomat
Oceń nasz kalkulator
4.28 /5 z 787 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab