Kalkulator OC i AC - porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online

Używając kalkulatora OC AC w 7 min. porównasz ceny i zakres ubezpieczenia samochodu w 12 firmach ubezpieczeniowych. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł kupić online lub u Agenta. Już ponad 530 000 kierowców kupiło tanie OC i AC z rankomat.pl

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Jak działa kalkulator OC AC NNW rankomat.pl?

Nasz kalkulator ubezpieczeń samochodowych jest połączony z systemami towarzystw ubezpieczeniowych. Wykorzystując informacje wpisane przez użytkownika do formularza dobiera aktualne oferty polis wraz z cenami.
Dzięki temu każdy kierowca może obliczyć i kupić najtańsze ubezpieczenie OC/AC bez wychodzenia z domu.

Dla jakich aut obliczę ceny w kalkulatorze?

Obecnie nasza porównywarka pozwala obliczać ceny ubezpieczeń wyłącznie dla aut osobowych, które są użytkowane prywatnie. Ze względu na ograniczenia systemu CEPIK możemy przedstawić oferty dla aut przeznaczonych na rynek europejski oraz tych, które mają nie więcej niż 30 lat.

Dlaczego kalkulator cen OC i AC zawiera tyle pytań?

Kalkulator ubezpieczenia auta przelicza składki kilkunastu towarzystw równocześnie. Dlatego musi zawierać zbiór pytań wymaganych przez wszystkich naszych Partnerów (firmy ubezpieczeniowe). W oparciu o szczegółowe informacje zawarte w formularzu ubezpieczyciele analizują dane o kierowcach i oceniają ryzyko ubezpieczeniowe. Im więcej pytań, tym łatwiej przydzielić kierowcę do preferowanej grupy i zaproponować mu ubezpieczenie samochodu na możliwie najlepszych warunkach. Oferty których ubezpieczycieli poznam w porównywarce OC/AC? Przez cały czas prowadzenia naszej działalności staramy się poszerzać ofertę sprzedaży ubezpieczeń OC i AC. Zaprosiliśmy do współpracy nawet te towarzystwa, które do tej pory nie chciały oferować ubezpieczeń przez Internet i telefon.

Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia samochodu?

Podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze oferty ubezpieczenia OC pojazdu jest cena polisy. Zakłady ubezpieczeń nie konkurują ze sobą zakresem ochrony, ponieważ oferują taki sam produkt – regulowany ustawą. Istotnym wskaźnikiem zakupu OC może być także: ilość bonusów otrzymanych w cenie ubezpieczenia OC (np. darmowa usługa assistance, ochrona prawna), możliwość doboru najkorzystniejszej formy ubezpieczenia dobrowolnego (ASS, NNW), czy też dostępność usługi bezpośredniej likwidacji szkód (BLS).

Zupełnie innymi kryteriami należy kierować się podczas zakupu ubezpieczenia AC. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na: zakres ochrony, sumę ubezpieczenia (czyli maksymalną kwotę odszkodowania), ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, udział własny (potrącenie z należnego świadczenia) oraz procedurę rozliczania szkód.

Jak mogę kupić ubezpieczenie auta na rankomat.pl?

Nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu umożliwia szybki i najkorzystniejszy zakup polisy OC i AC. Jego działanie jest bardzo proste. Wystarczy tylko:
  • uzupełnić dane pojazdu i kierowcy,
  • porównać ceny i zakresy ubezpieczenia auta,
  • kupić najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i/lub AC.
Każdą z polis kupisz online (przez Internet) lub przez telefon - z pomocą doradcy.

Nasza porównywarka umożliwia Ci zakup ubezpieczenia OC i/lub AC:
- bez wychodzenia z domu,
- szybko - nie musisz samodzielnie gromadzić i analizować ofert. Z nami zajmie Ci to kilka minut,
- oszczędnie - dzięki pełnemu porównaniu i poznaniu wszystkich różnic w zakresach ochrony kupisz nie tylko najtańsze ubezpieczenie, ale także dopasowane do Twoich potrzeb, - bezpiecznie,
- przy wsparciu niezależnych doradców - w całym procesie kalkulacji składki możesz liczyć na bezpłatną pomoc naszych agentów.

Czy mogę poznać ceny ubezpieczeń samochodu bez odpowiadania na tyle pytań w kalkulatorze?

W kalkulatorze ubezpieczenia OC i AC nie ma niepotrzebnych pytań. Wszystkie są po to, aby jak najdokładniej obliczyć cenę polisy. Pomijając część pytań lub odpowiadając na nie nieprecyzyjnie poznasz ofertę przykładową lub orientacyjną. Jeżeli masz problemy z dokończeniem kalkulacji - skontaktuj się z nami. Nasz doradca zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Czy rankomat.pl to wiarygodny sprzedawca polis?

Jesteśmy zespołem specjalistów branży ubezpieczeniowej posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasz kalkulator OC i AC jest udoskonalany na bieżąco, tak aby spełniał wszystkie oczekiwania użytkowników. Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp.k. jest wiarygodną firmą wpisaną do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych KNF. Dzięki nam kierowcy zaoszczędzili na ubezpieczeniach przeszło 4.200.000 razy! Nasz kalkulator to nie tylko e-produkt z automatycznym zestawieniem - to także możliwość bezpośredniego kontaktu z agentami ubezpieczeniowymi, którzy pomogą w doborze najlepszego ubezpieczenia samochodu.
Proponowane przez nas stawki ubezpieczenia OC, AC, ASS i NNW są w 100% wiarygodne.
Chronimy dane. Informacje wprowadzone przez Ciebie do formularza są przez nas chronione i szyfrowane.
Kalkulator ubezpieczeń OC AC - ceny OC od 309,00 zł Kalkulator OC AC, porównujący oferty z 10 największych TU, wybierze dla Ciebie sprawdzone ubezpieczenie OC I AC. Nie przepłacaj, sprawdź jak to działa! rankomat
Oceń nasz kalkulator
4.30 /5 z 843 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}