Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpracujemy z kilkunastoma największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. W naszej porównywarce znajdziesz oferty najlepszych ubezpieczycieli, którzy specjalizują się w polisach komunikacyjnych, turystycznych i zdrowotnych, a także ubezpieczeniach nieruchomości i życia.

Do naszych partnerów należą towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące najtańsze ubezpieczenie OC na rynku. Jednocześnie w pakiecie taniej nawet o kilkaset złotych zapewniają polisę AC, NNW czy assistance.

Ściśle współpracujemy również z towarzystwami specjalizującymi się w ubezpieczeniach turystycznych. W swojej ofercie posiadają polisy dopasowane zarówno do letniego, jak i zimowego wypoczynku. Zapewniają one skuteczną ochronę wczasowiczom oraz osobom aktywnym fizycznie. W naszej porównywarce znajdziesz również polisy, które pomogą Ci zabezpieczyć Twoją rodzinę i majątek. Współpracujemy z towarzystwami oferującymi najlepsze na rynku ubezpieczenia nieruchomości, życia i zdrowia.

Rozwiń
Ubezpieczyciele, z którymi współpracujemy:
ColonnadeENEL-MEDLUX MEDMedicoverMediSkyWefox InsuranceEurop AssistanceAccredited Insurance EuropeUniqaTrastiBeesafeUnumWienerEUROINSTU ZdrowieBalcia InsuranceNationale-NederlandenMACIF Życie TUW4Life DirectPruNationale-NederlandenSignal IdunaERGO Ubezpieczenia PodróżyINTER PolskaEuropa UbezpieczeniaERGO HestiaLink4TUZ UbezpieczeniaBenefiaInterRiskGeneraliCompensamtu24.plProamaHDIWartaYou Can DriveAllianzPZU
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego