Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Compensa

Compensa OC AC - solidne ubezpieczenia samochodów

Towarzystwo Compensa należy do jednej z najstarszych i największych spółek ubezpieczeniowych w Europie – austriackiej Vienna Insurance Group, założonej w 1824 roku. Dzięki temu może czerpać z jej ogromnego doświadczenia, wybierając profesjonalne produkty ubezpieczeniowe.

Compensa oferuje zarówno ubezpieczenie dla samochodu oraz jego pasażerów, jak i polisy na życie, podróż oraz chroniące nieruchomość. Każdy klient znajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla siebie w podstawowej wersji oraz w formie w pełni zabezpieczającego pakietu.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Compensa umożliwia zakup ubezpieczenia OC, a także dodatkowych polis komunikacyjnych takich jak AC, NNW czy Assistance. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Compensa oferuje 3 rodzaje polis turystycznych. Możesz również sam skomponować spersonalizowane ubezpieczenie podróżne. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Compensa może chronić Twoją nieruchomość - mieszkanie lub dom wraz ze wszystkimi elementami, także tymi na terenie posesji.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Compensa oferuje kilka wariantów polis na życie. Chronią one życie, zdrowie, pomagają gromadzić kapitał i zabezpieczają przyszłość dzieci.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Compensa

Z raportu Rzecznika Finansowego wynika, że w 2020 roku bezpośrednio do towarzystwa Compensa lub za pośrednictwem Rzecznika Finansowego lub innej instytucji wpłynęło 13 711 skarg od niezadowolonych klientów. Jak Compensa wypada na tle innych towarzystw?

Ubezpieczenie Assistance w towarzystwie ubezpieczeniowym Compensa może zostać zawarte zarówno przy zakupie OC, jak i autocasco. Obejmuje świadczenie pomocy przy unieruchomieniu pojazdu na drodze. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach: BAZA oraz TOP, z czego pierwszy jest podstawowy, a drugi rozszerzony.

Konieczność wypowiadania umowy w trakcie jej trwania zdarza się stosunkowo rzadko, jednak warto wiedzieć, że istenieje taka możliwość. W towarzystwie ubezpieczeniowym Compensa złożenie wypowiedzenia umowy OC lub AC jest stosunkowo łatwe i nie powinno sprawiać żadnego problemu.

Może się wydawać, że zgłaszanie szkody to żmudna papierkowa praca, która nie dość, że trudna, to dodatkowo czasochłonna. Tymczasem powiadomienie towarzystwa Compensa o konieczności wypłaty roszczenia jest szybkie, proste, a w dodatku można je załatwić bez wychodzenia z domu.

Przedmiotem ubezpieczenia w przypadku polisy NNW jest zdrowie i życie kierowcy ubezpieczonego samochodu oraz jego pasażerów. Ochrona ta obejmuje wszelkie urazy związane z jazdą podanym w polisie pojazdem oraz podczas postoju i naprawy auta na trasie, a także przy załadunku i rozładunku samochodu.

Ubezpieczenie autocasco jest polisą dobrowolną i zapewnia ochronę samochodu, wraz z jego wyposażeniem podstawowym, czyli takim, które montowany jest w nim fabrycznie. Jeżeli w samochodzie zostały zainstalowane dodatkowe urządzenia już po jego zakupie, za dodatkową opłatą, również one mogą zostać objęte ochroną polisy AC.

Towarzystwo Compensa oferuje ubezpieczenie OC w możliwie najlepszej cenie, ponieważ nie jest łączone z żadną inną polisą. Ochrona ta zapewnia spokój każdemu kierowcy, który był sprawcą kolizji lub wypadku drogowego i zapewni wypłatę należnego odszkodowania poszkodowanym przez niego osobom.

Inne ubezpieczenia w Compensa

Ubezpieczenie życiowe mogą mieć różną postać. Jedne zapewniają ochronę życia i zdrowia lub wypłatę dodatkowych środków po skończeniu określonego wieku. Inne pomagają gromadzić kapitał lub są służą wypłacie odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania to polisa, która chroni często dorobek całego życia. Przed wyborem odpowiedniego wariantu oraz towarzystwa, z którym podpisze się umowę, warto sprawdzić kilka możliwości. Jedną z nich jest oferta Compensy. 

Sprawdź opinie o Compensa i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Compensa na
1,66
Opinie o Compensa
Dane teleadresowe Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Tel. +48 22 501 61 00

Strona internetowa:
http://www.compensa.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego