Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Beesafe

Beesafe – prosty kalkulator OC/AC

Beeesafe to nowa marka na polskim rynku, wprowadzona na niego przez grupę ubezpieczeniową Vienna Insurance Group (VIG) z Austrii, która będzie zajmować się sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych online. Zakup polisy OC czy AC dla właścicieli samochodów będzie możliwy jedynie za pomocą cyfrowego kalkulatora. Polska będzie pierwszym krajem, w którym usługa zostanie uruchomiona. Beesafe oferuje produkty Compensy, czyli jednej ze spółek z grupy (VIG).

Beesafe sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne za pośrednictwem komputera, tableta czy smartfona, a także przez telefon. Ponadto marka ma w swojej ofercie ubezpieczenia przeznaczone dla osób przemieszczających się po mieście tradycyjnymi lub elektrycznymi rowerami, hulajnogami, deskorolkami, motocyklami, skuterami czy segwayami. 

Ubezpieczenie samochodu

car-collision

Beesafe oferuje kompleksowe zabezpieczenie samochodu. Marka w swojej ofercie posiada zarówno obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także dodatkowe pakiety rozszerzające ochronę pojazdu.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Beesafe

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych należy do obowiązkowych i powinien wykupić je każdy właściciel samochodu zarejestrowanego w Polsce. Firma Beesafe oferuje ten produkt w przystępnej cenie. Polisę można kupić przez Internet lub telefon, poświęcając na to zaledwie kilka minut.

Assistance należy do najczęściej wybieranych przez kierowców ubezpieczeń dobrowolnych. W ramach ochrony ASS Beesafe otrzymasz pomoc w wielu trudnych sytuacjach na drodze. Twoja polisa zapewni Ci wsparcie specjalistów podczas podróży nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Unii Europejskiej.

Wypowiedzenie umowy OC zawartej z Beesafe można przesłać pocztą na adres Compensa lub dostarczyć drogą elektroniczną. Aby dokument został zaakceptowany, musi zawierać niezbędne dane pojazdu i właściciela. Powinien także dotrzeć do ubezpieczyciela w odpowiednim terminie.

Ocenę wybranego ubezpieczyciela można przeprowadzić m.in. na podstawie raportu Rzecznika Finansowego za 2020 rok, w sprawie skarg napływających od klientów poszczególnych firm. W przypadku Beesafe, nie możemy jednak uzyskać w ten sposób dokładnych informacji. Pieczę nad tą marką sprawuje Compensa i do niej wpływają skargi od niezadowolonych klientów. Wobec tego, sprawdziliśmy, jak Compensa wypada na tle innych towarzystw.

Beesafe, dzięki przynależności do grupy Compensa, może opierać się na wieloletnim doświadczeniu spółki w zakresie likwidacji szkód osobowych i majątkowych. Osoby, które zgłaszają szkodę z polisy OC i AC, mogą skorzystać z dwóch form kontaktu.

Sprawdź opinie o Beesafe i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Beesafe na
4,77
Opinie o Beesafe
Dane teleadresowe Beesafe

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 
Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162 
02-342 Warszawa

tel. 500 96 56 26

e-mail: kontakt@beesafe.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego