Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Beesafe

Towarzystwo ubezpieczeniowe

Beesafe

Ubezpieczenie samochodu OC AC od ręki

Porównaj ceny

Beesafe – prosty kalkulator OC/AC

Beeesafe to nowa marka na polskim rynku, wprowadzona na niego przez grupę ubezpieczeniową Vienna Insurance Group (VIG) z Austrii, która zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych online. Zakup polisy OC czy AC dla właścicieli samochodów jest możliwy jedynie za pomocą cyfrowego kalkulatora. Polska jest pierwszym krajem, w którym usługa zostanie uruchomiona.

Beesafe oferuje produkty Compensy, czyli jednej ze spółek z grupy (VIG). Wśród nich znalazły się polisy dla posiadaczy samochodów osobowych, jak również ubezpieczenia rowerzystów czy nawet właścicieli deskorolek. Firma proponuje także kompleksową ochronę domu i mieszkania oraz NNW szkolne.

Przeczytaj więcej... Przeczytaj mniej...

Porównaj ofertę Beesafe z innymi:

auto

Ubezpieczenie samochodu

Beesafe oferuje kompleksowe ubezpieczenie samochodu. W swojej ofercie posiada obowiązkowe polisy OC, a także dodatkowe pakiety rozszerzające ochronę pojazdu.

Porównaj ceny
samolot

Ubezpieczenie podróżne

Sprawdź oferty ubezpieczenia podróży w Polsce oraz za granicą. Twoja polisa może obejmować m.in. OC, NNW, uszkodzenie sprzętu sportowego czy też koszty ratownictwa.

Porównaj ceny
domy

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie domu czy mieszkania obejmuje mury, wyposażenie oraz dodatkowe elementy. Wybierz polisę z ochroną od wszystkich ryzyk (all risk) lub wybranych przez Ciebie zdarzeń.

Porównaj ceny
serce

Ubezpieczenie na życie

Z ubezpieczeniem na życie zabezpieczysz finansowo życie i zdrowie całej swojej rodziny. Polisę wybierzesz spośród wielu wariantów ochrony i dopasujesz ją do Twoich indywidualnych potrzeb.

Porównaj ceny

Opinia eksperta rankomat.pl i klientów Beesafe

Beesafe sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne za pośrednictwem komputera, tableta czy smartfona, a także przez telefon. Marka ma w swojej ofercie ubezpieczenia przeznaczone nie tylko dla kierowców samochodów, ale również osób przemieszczających się po mieście tradycyjnymi lub elektrycznymi rowerami, hulajnogami, deskorolkami, motocyklami, skuterami czy segwayami. 

Stefania Stuglik
Stefania StuglikSpecjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
Ocena eksperta:
3,75
Średnia ocena:
4,80
Oceń Towarzystwo:
0,00

Najlepsze oferty Beesafe

Poznaj najkorzystniejsze oferty Beesafe według doradców Rankomat.pl

UbezpieczycielZakres ubezpieczeniaCena roczna
Beesafe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Beesafe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Beesafe
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc PrawnaNNW szkolne w prezencie
Beesafe
400,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
Beesafe
467,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
Beesafe
559,00 zł
OC
AC
Assistance
NNW
Dodatkowo: RankoPomoc Prawna NNW szkolne w prezencie
PORÓWNAJ CENY

Jak zgłosić szkodę i wypowiedzieć OC w Beesafe

Zgłoszenie szkody

01.
Formularz
Zgłoszenie szkody

Najwygodniejszym sposobem zgłoszenia szkody w Beesafe jest wypełnienie formularza internetowego na stronie beesafe.pl - w sprawach prostych ubezpieczyciel wycenia szkodę nawet bez oględzin pojazdu przez rzeczoznawcę. Dzięki temu, należne odszkodowanie bardzo szybko trafia na konto klienta.

02.
Zgłoszenie
Zgłoszenie online

Szkodę online w Beesafe można zgłosić za pośrednictwem formularza internetowego na stronie: beesafe.pl.

03.
Analiza
Oszacowanie szkody

Właściciel samochodu wnioskujący o naprawę szkody majątkowej (uszkodzenie auta) z polisy OC i/lub AC może:

  • oddać pojazd do warsztatu

Beesafe zajmie się wszystkimi formalnościami, po czym sprawny samochód wróci do jego posiadacza (naprawa bezgotówkowa),

  • odebrać pieniądze na naprawę

Po telefonicznym zgłoszeniu szkody Beesefe zajmuje się jej wyceną i wpłaci pieniądze na konto klienta (naprawa na kosztorys).

04.
Szacowanie
Wypłata odszkodowania

Jeżeli naprawa pojazdu odbywa się na podstawie kosztorysu, Beesafe wypłaca należne (bezsporne) odszkodowanie najpóźniej w terminie 30 dni, licząc od dnia zawiadomienia o szkodzie.

  • Jeśli w terminie 30 dni wyjaśnienie okoliczności zdarzenia nie było możliwe, całkowite rozliczenie szkody może przesunąć się o kolejne 14 dni.
  • Termin wypłaty zostanie przedłużony maksymalnie do 90 dni tylko wtedy, gdy w trakcie procesu likwidacji szkody pojawiły się okoliczności utrudniające wydanie decyzji.

Wypowiedzenie OC

01.
Formularz
Jak wypowiedzieć całoroczną polisę?

Wypowiedzenie OC polisy całorocznej należy złożyć najpóźniej na jeden dzień przed końcem obowiązywania ochrony. W przeciwnym wypadku umowa OC przedłuży się automatycznie na kolejny rok. 

  • Skorzystaj z gotowego wniosku na stronie beesafe.pl i dołącz skan do zgłoszenia.
  • Pobierz i wypełnij wypowiedzenie OC w formacie pdf lub wygeneruj wypowiedzenie OC na tej stronie. Na stronie beesafe.pl możesz również pobrać odpowiedni dokument, wydrukować go, a następnie przesłać do Beesafe. 
02.
Zgłoszenie
Jak skorzystać z formularza kontaktowego?

Na stronie beesafe.pl możesz pobrać odpowiedni druk, wydrukować go, wypełnić, a następnie przesłać do Beesafe.

03.
Analiza
Jak wypowiedzieć OC otrzymane po zakupie pojazdu?

Po zakupie pojazdu z umową OC obowiązującą w Beesafe, z polisy możesz korzystać do końca okresu jej obowiązywania. Możliwe jest także jej wypowiedzenie (w dowolnym momencie). Na stronie beesafe.pl możesz pobrać odpowiedni dokument, wydrukować go, wypełnić, a następnie przesłać do Beesafe.

04.
Szacowanie
Jak wypowiedzieć podwójne OC w Beesafe?

Umowę OC, która została automatycznie wznowiona, możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie, pod warunkiem, że wykupiłeś polisę w innym towarzystwie na ten sam okres. Na stronie beesafe.pl możesz pobrać odpowiedni dokument, wydrukować go, wypełnić, a następnie przesłać do Beesafe.

Dane kontaktowe Beesafe

Dane teleadresowe Beesafe

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 
Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162 
02-342 Warszawa

Na stronie beesafe.pl dostępny jest formularz internetowy, za którego pośrednictwem można zgłosić szkodę.

Sprawdź oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych

4Life DirectAccredited Insurance EuropeAllianzBalcia InsuranceBeesafeBenefiaColonnadeCompensaENEL-MEDERGO HestiaERGO Ubezpieczenia PodróżyEUROINSEurop AssistanceEuropa UbezpieczeniaGeneraliHDIINTER PolskaInterRiskLink4MedicoverMediSkymtu24.plNationale-NederlandenNationale-NederlandenProamaPruPZUSignal IdunaTrastiTU ZdrowieTUZ UbezpieczeniaUniqaWartaWefox InsuranceWienerYou Can Drive
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego