Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » InterRisk

InterRisk

Towarzystwo InterRisk powstało w roku 1993, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A., a już trzy lata później jednym z głównych akcjonariuszy spółki został amerykański inwestor CIGNA Insurance Company. W roku 2006 spółka dołączyła do Grupy Vienna Insurance (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza, mianowicie Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. Na początku roku 2008 spółka STU S.A. zmienia nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.


Towarzystwo InterRisk obecnie zajmuje się ubezpieczaniem m.in. osób, gospodarstw domowych, małych i średnich przedsiębiorstw, banków, szkół i uczelni, klientów korporacyjnych i przedsiębiorstw. Bazując na prawie 200 letnim doświadczeniu VIG, InterRisk stale podnosi standardy swojej oferty i stara się zmieniać ją zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów.


Ubezpieczenie OC w InterRisk

Ubezpieczenie OC, to jedna z najważniejszych polis, jakie musi posiadać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu. Ponieważ jest to także ubezpieczenie obowiązkowe, warto sprawdzić przed jego zakupem, gdzie jego zakup opłaci się najbardziej. W towarzystwie InterRisk polisa ta proponowana jest jako jedno ubezpieczenie, nie zawierające dodatkowych ubezpieczeń. Dzięki temu cena jest możliwie jak najniższa.
Więcej o OC w InterRisk


Autocasco w InterRisk

Polisa AC, jest ubezpieczeniem, które w odróżnieniu od OC, zabezpiecza sam pojazd, przez różnego rodzaju uszkodzeniami. Dzięki tej ochronie, nie trzeba się martwić, jeśli z winy kierowcy pojazd będzie zniszczony. Ochrona obejmuje nie tylko naprawy, ale także sytuacje w których starci się całe auto, np. w wyniku kradzieży, bądź też szkody całkowitej.
Przeczytaj o AC w InterRisk


Następstwa nieszczęśliwych wypadków w InterRisk

Polisa NNW, czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków jest ubezpieczeniem, które w szczególności jest przydatne dla kierowcy, który jeśli ucierpi w wypadku, którego będzie sprawcą, nie może liczyć na odszkodowanie z polisy OC. NNW stanowi również zabezpieczenie podróżnych, którzy zostaliby ranni np. podczas wysiadania z pojazdu.
Przeczytaj więcej o NNW

Pomoc w podróży – assistance w InterRisk

Assistance to ubezpieczenie, które najczęściej jest dodawane do podstawowej polisy OC. W towarzystwie InterRisk można je jednak kupić oddzielnie i dobrać najbardziej odpowiadający danemu kierowcy wariant. Dzięki tej polisie można nie tylko mieć zapewnione holowanie, jeśli auto odmówi posłuszeństwa na środku drogi, ale też w zależności o wybranego zakresu, zapewnić sobie pomoc w zakwaterowaniu w hotelu lub też dostarczenie odpowiednich części zamiennych.
Dowiedz się więcej o Assistance w InterRisk

Ubezpieczenie podróżne Bon Voyage w InterRisk

Ubezpieczenie podróżne oferowane w towarzystwie InterRisk jest tak opracowane, aby zapewniać maksymalną ochroną zarówno dla osób wybierających się na wymarzone wakacje, jak i dla tych, którzy wyjeżdżają do pracy. Odpowiednio wysokie koszty leczenia i możliwość dokupienia dodatkowych ubezpieczeń sprawiają, że każdy może zakupić polisę, która będzie idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb.
Przeczytaj więcej o polisach podróżnych w InterRisk


Ubezpieczenie domu i mieszkania w InterRisk

Przy zakupie ubezpieczenia domu lub mieszkania warto, jeśli jest taka okazja, zapewnić sobie kompleksowe ubezpieczenie, które nie każe wybierać między między ochroną murów, a domowych ruchomości. InterRisk proponuje ubezpieczenie, które chroni całą nieruchomość kompleksowo, a dodatkowo daje możliwość dokupienia usługi domowego assistance, czy też OC w życiu prywatnym.
Szczegóły ochrony domu i mieszkania w InterRisk


Ochrona zdrowia i życie w InterRisk

Zabezpieczenie się przed różnego rodzaju wypadkami, jest obecnie coraz bardziej popularne. Warto jednak dobrze się zastanowić nad tym, jakiego rodzaju ubezpieczenie chce się posiadać. Towarzystwo InterRiski proponuje nie tylko zapewnienie odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku, ale także polisę, która zapewni dziecku dobry start w dorosłość. Wśród ubezpieczeń na życie InterRisk, z całą pewnością każdy znajdzie najodpowiedniejszą dla niego polisę.
Więcej o ubezpieczeniach na życie w InterRisk


Zgłoszenie szkody w InterRisk

Towarzystwo InterRisk to ubezpieczyciel, który idzie z duchem czasu, dlatego też daje swoim klientom kilka dróg zgłoszenia szkody. Niezależnie więc od tego, czy woli się wypełnić i nadać odpowiedni druk, czy też uzupełnić wszystkie informacje w internetowym formularzu, wszystko można załatwić szybko i bezproblemowo. Warto zrobić to w możliwie jak najkrótszym czasie po wystąpieniu szkody.
Sprawdź, jak szybko zgłosisz szkodę w InterRisk


Wypowiedzenie umowy OC/AC w InterRisk

Aby wypowiedzieć umowę OC lub AC, trzeba przede wszystkim wiedzieć, kiedy można to zrobić i w jakiej formie przesłać odpowiedni dokument, aby dopełnić wszelkich wymaganych formalności. Towarzystwo InterRisk wychodzi nawet naprzeciw oczekiwaniom klientów i na swoich stronach internetowych zamieszcza odpowiednie druki, które maksymalnie upraszczają cały proces i pozwalają go maksymalnie skrócić.
Czytaj więcej o wypowiedzeniu OC i AC w InterRisk


Opinie o InterRisk

Zawsze warto wiedzieć co o towarzystwie, na którego ubezpieczenie chce się zdecydować, sądzą jego obecni i byli już klienci. Nie należy jednak ślepo im ufać, ponieważ kierowcy najbardziej lubią się dzielić niepochlebnymi informacjami. Można to jednak spokojnie potraktować jako pomoc w spojrzeniu na ubezpieczyciela nieco bardziej krytycznie.
Zobacz i napisz opinię o InterRisk


Dane teleadresowe InterRisk


Adres korespondencyjny
InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668Warszawa

Infolinia
22 212 20 12

Strona internetowa
www.interrisk.pl

Siedziba firmy na mapie:


Wyświetl większą mapę

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '521',
 'posted' => '1358252350',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1438004859',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'rwalus',
 'title' => 'INTERRISK – ubezpieczenie OC AC - pełna oferta ubezpieczeń samochodowych',
 'url_title' => 'interrisk-ubezpieczenie-oc-ac-kalkulator-ubezpieczenia-porownanie-z-innymi-firmami',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'interrisk',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '	<p><center><div class=""><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">oblicz OC / AC » </a></div><br />
</center></p>

	<p><p>Towarzystwo InterRisk obecnie zajmuje się ubezpieczaniem m.in. osób, gospodarstw domowych, małych i średnich przedsiębiorstw, banków, szkół i uczelni, klientów korporacyjnych i przedsiębiorstw. Bazując na prawie 200 letnim doświadczeniu <span class="caps">VIG</span>, InterRisk stale podnosi standardy swojej oferty i stara się zmieniać ją zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów.</p><br />
</p>

	<h2>Ubezpieczenie OC w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Ubezpieczenie OC, to jedna z najważniejszych polis, jakie musi posiadać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu. Ponieważ jest to także ubezpieczenie obowiązkowe, warto sprawdzić przed jego zakupem, gdzie jego zakup opłaci się najbardziej. W towarzystwie InterRisk polisa ta proponowana jest jako jedno ubezpieczenie, nie zawierające dodatkowych ubezpieczeń. Dzięki temu cena jest możliwie jak najniższa. <br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-oc">Więcej o OC w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Autocasco w InterRisk</h2>

	<p>Polisa AC, jest ubezpieczeniem, które w odróżnieniu od OC, zabezpiecza sam pojazd, przez różnego rodzaju uszkodzeniami. Dzięki tej ochronie, nie trzeba się martwić, jeśli z winy kierowcy pojazd będzie zniszczony. Ochrona obejmuje nie tylko naprawy, ale także sytuacje w których starci się całe auto, np. w wyniku kradzieży, bądź też szkody całkowitej.<br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-ac">Przeczytaj o AC w InterRisk</a></p><br />


	<h2>Następstwa nieszczęśliwych wypadków w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Polisa <span class="caps">NNW</span>, czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków jest ubezpieczeniem, które w szczególności jest przydatne dla kierowcy, który jeśli ucierpi w wypadku, którego będzie sprawcą, nie może liczyć na odszkodowanie z polisy OC. <span class="caps">NNW</span> stanowi również zabezpieczenie podróżnych, którzy zostaliby ranni np. podczas wysiadania z pojazdu.<br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-nnw">Przeczytaj więcej o <span class="caps">NNW</span></a><br />
<br />
</p>

    <h2>Pomoc w podróży &#8211; assistance w InterRisk</h2>

	<p><p>Assistance to ubezpieczenie, które najczęściej jest dodawane do podstawowej polisy OC. W towarzystwie InterRisk można je jednak kupić oddzielnie i dobrać najbardziej odpowiadający danemu kierowcy wariant. Dzięki tej polisie można nie tylko mieć zapewnione holowanie, jeśli auto odmówi posłuszeństwa na środku drogi, ale też w zależności o wybranego zakresu, zapewnić sobie pomoc w zakwaterowaniu w hotelu lub też dostarczenie odpowiednich części zamiennych.<br />

<a href="/interrisk/assistance">Dowiedz się więcej o Assistance w InterRisk</a><br />
<br />
</p>

<h2>Ubezpieczenie podróżne Bon Voyage w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Ubezpieczenie podróżne oferowane w towarzystwie InterRisk jest tak opracowane, aby zapewniać maksymalną ochroną zarówno dla osób wybierających się na wymarzone wakacje, jak i dla tych, którzy wyjeżdżają do pracy. Odpowiednio wysokie koszty leczenia i możliwość dokupienia dodatkowych ubezpieczeń sprawiają, że każdy może zakupić polisę, która będzie idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb.<br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-turystyczne">Przeczytaj więcej o polisach podróżnych w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Ubezpieczenie domu i mieszkania w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Przy zakupie ubezpieczenia domu lub mieszkania warto, jeśli jest taka okazja, zapewnić sobie kompleksowe ubezpieczenie, które nie każe wybierać między między ochroną murów, a domowych ruchomości. InterRisk proponuje ubezpieczenie, które chroni całą nieruchomość kompleksowo, a dodatkowo daje możliwość dokupienia usługi domowego assistance, czy też OC w życiu prywatnym.<br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-mieszkania">Szczegóły ochrony domu i mieszkania w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Ochrona zdrowia i życie w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Zabezpieczenie się przed różnego rodzaju wypadkami, jest obecnie coraz bardziej popularne. Warto jednak dobrze się zastanowić nad tym, jakiego rodzaju ubezpieczenie chce się posiadać. Towarzystwo InterRiski proponuje nie tylko zapewnienie odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku, ale także polisę, która zapewni dziecku dobry start w dorosłość. Wśród ubezpieczeń na życie InterRisk, z całą pewnością każdy znajdzie najodpowiedniejszą dla niego polisę. <br />

<a href="/interrisk/ubezpieczenie-na-zycie">Więcej o ubezpieczeniach na życie w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Zgłoszenie szkody w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Towarzystwo InterRisk to ubezpieczyciel, który idzie z duchem czasu, dlatego też daje swoim klientom kilka dróg zgłoszenia szkody. Niezależnie więc od tego, czy woli się wypełnić i nadać odpowiedni druk, czy też uzupełnić wszystkie informacje w internetowym formularzu, wszystko można załatwić szybko i bezproblemowo. Warto zrobić to w możliwie jak najkrótszym czasie po wystąpieniu szkody.<br />

<a href="/interrisk/zgloszenie-szkody">Sprawdź, jak szybko zgłosisz szkodę w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Wypowiedzenie umowy OC/AC w InterRisk</h2>

	<p>	<p>Aby wypowiedzieć umowę OC lub AC, trzeba przede wszystkim wiedzieć, kiedy można to zrobić i w jakiej formie przesłać odpowiedni dokument, aby dopełnić wszelkich wymaganych formalności. Towarzystwo InterRisk wychodzi nawet naprzeciw oczekiwaniom klientów i na swoich stronach internetowych zamieszcza odpowiednie druki, które maksymalnie upraszczają cały proces i pozwalają go maksymalnie skrócić.<br />

<a href="/interrisk/wypowiedzenie-oc-ac">Czytaj więcej o wypowiedzeniu OC i AC w InterRisk</a></p><br />
</p>

	<h2>Opinie o InterRisk</h2>

	<p>Zawsze warto wiedzieć co o towarzystwie, na którego ubezpieczenie chce się zdecydować, sądzą jego obecni i byli już klienci. Nie należy jednak ślepo im ufać, ponieważ kierowcy najbardziej lubią się dzielić niepochlebnymi informacjami. Można to jednak spokojnie potraktować jako pomoc w spojrzeniu na ubezpieczyciela nieco bardziej krytycznie.<br />

<a href="/interrisk/opinie">Zobacz i napisz opinię o InterRisk</a></p>

	<p><center><div class=""><a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html" class="guzikguzik">Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC » </a></div><br />
</center></p>

	<p><h2>Dane teleadresowe InterRisk</h2><br />
<b>Adres korespondencyjny</b><br />
InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group<br />
ul. Noakowskiego 22<br />
00-668Warszawa</p>

	<p><b>Infolinia</b><br />
22 212 20 12</p>

	<p><b>Strona internetowa</b><br />
<a href="http://www.interrisk.pl/" rel="nofollow"><b>www.interrisk.pl</b></a></p>

	<p>Siedziba firmy na mapie:</p>

	<p><iframe width="500" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://maps.google.pl/maps?f=q&amp;source=s_q&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=ul.+Noakowskiego+22,+00-668+Warszawa&amp;aq=&amp;sll=52.222012,21.009243&amp;sspn=0.007269,0.021136&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Stanis%C5%82awa+Noakowskiego+22,+00-668+Warszawa,+mazowieckie&amp;t=m&amp;ll=52.232531,21.009464&amp;spn=0.036797,0.085831&amp;z=13&amp;iwloc=A&amp;output=embed"></iframe><br />
<small><a href="https://maps.google.pl/maps?f=q&amp;source=embed&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=ul.+Noakowskiego+22,+00-668+Warszawa&amp;aq=&amp;sll=52.222012,21.009243&amp;sspn=0.007269,0.021136&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Stanis%C5%82awa+Noakowskiego+22,+00-668+Warszawa,+mazowieckie&amp;t=m&amp;ll=52.232531,21.009464&amp;spn=0.036797,0.085831&amp;z=13&amp;iwloc=A" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small></p>',
 'excerpt' => '	<p><img src="/images/205.jpg" alt="InterRisk" style="max-width:350px; border-radius: 3px; margin: 0px 10px 5px 0; float: left;" /><br />
<p>Towarzystwo InterRisk powstało w roku 1993, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe <span class="caps">STU</span> S.A., a już trzy lata później jednym z głównych akcjonariuszy spółki został amerykański inwestor <span class="caps">CIGNA</span> Insurance Company. W roku 2006 spółka dołączyła do Grupy Vienna Insurance (<span class="caps">VIG</span>) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza, mianowicie Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. Na początku roku 2008 spółka <span class="caps">STU</span> S.A. zmienia nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.</p></p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => '',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego