Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
InterRisk

InterRisk – ubezpieczenie OC AC - pełna oferta ubezpieczeń samochodowych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Każdego roku spółka ubezpiecza  blisko 2 miliony osób.

InterRisk proponuje swoim klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Towarzystwo zajmuje się ubezpieczaniem m.in. osób, gospodarstw domowych, małych i średnich przedsiębiorstw, banków, szkół i uczelni, klientów korporacyjnych i przedsiębiorstw. 

Ubezpieczenie samochodu

auto2

InterRisk oferuje kompleksową ochronę samochodu, z możliwością swobodnego wyboru poszczególnych elementów polisy. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Polisa podróżna w InterRisk to kompleksowe zabezpieczenie całego wyjazdu. Zakres polisy obejmuje koszty leczenia i pomoc w podróży.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

InterRisk obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale także wyposażenie, dodatkowe elementy i mieszkańców nieruchomości. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

InterRisk gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku, a także polisę, zapewniającą dziecku dobry start w dorosłość

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w InterRisk

Niezależnie do tego, czy wolicie zgłaszać szkodę tradycyjnym sposobem, czy też skorzystać w tym celu z Internetu, w towarzystwie InterRisk można szybko i bezproblemowo zgłosić kolizję lub wypadek.

Umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej można rozwiązać w kilku określonych z góry przypadkach. Podobnie jest z ubezpieczeniem autocasco, choć tę polisę reguluje samo towarzystwo. Warto sprawdzić i wiedzieć, kiedy i\oraz w jakich przypadkach, można wypowiedzieć ubezpieczenie OC i AC.

Organizacją wparcia  w InterRisk zajmuje się Centrum Alarmowe, które dostępne jest dla klientów towarzystwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy kierowca potrzebuje pomocy na terenie kraju, czy znajduje się na terenie kraju europejskiego.

Ubezpieczenie autocasco, w przeciwieństwie do OC, chroni pojazd przed różnego rodzaju zdarzeniami, które mogą go uszkodzić. Ochrona w towarzystwie InterRisk zapewnia wypłatę odszkodowania w razie wystąpienia szkody z winy kierującego, gdy było to zdarzenie losowe oraz wtedy, gdy wystąpiło działanie sił przyrody lub osób trzecich.

Inne ubezpieczenia w InterRisk

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na długo wyczekiwane wakacje, czy też służbowo lub do pracy, zawsze warto zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Jakikolwiek uraz potrafi zepsuć każdy wyjazd, jednak jeśli zakupisz ubezpieczenie w towarzystwie InterRisk, nic nie zakłóci Twojego wypoczynku.

Zabezpieczenie majątku jest sprawą bardzo ważną, dlatego też przed podjęciem takiej decyzji warto sprawdzić oferty tego rodzaju polis. Towarzystwo InterRisk posiada jedne z najlepszych ubezpieczeń mieszkaniowych, zapewniających kompleksowe zabezpieczenie nie tylko domu lub mieszkania, ale także jego mieszkańców.

Sprawdź opinie o InterRisk i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają InterRisk na
2,91
Opinie o InterRisk
Dane teleadresowe InterRisk

InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668Warszawa

Infolinia:
22 212 20 12

Strona internetowa:
https://www.interrisk.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego