Nasi Klienci oceniają InterRisk na
3,28
Zostaw opinię

Zabezpieczenie majątku jest sprawą bardzo ważną, dlatego też przed podjęciem takiej decyzji warto sprawdzić oferty tego rodzaju polis. Towarzystwo InterRisk posiada jedne z najlepszych ubezpieczeń mieszkaniowych, zapewniających kompleksowe zabezpieczenie nie tylko domu lub mieszkania, ale także jego mieszkańców.

Porównaj 4 najlepsze ubezpieczenia »

Przykład ubezpieczenia domu i mieszkania w InterRisk

Towarzystwo InterRisk przygotowało dla swoich klientów ubezpieczenie domu i mieszkania, które obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy nieruchomości, jak mury oraz wyposażenie. Za dodatkową opłatą można również dodatkowo zabezpieczyć także

Wartość ruchomości

Wartość nieruchomości

Cena ubezpieczenia

80 tys.500 tys.580 zł/rok
80 tys.450 tys.556 zł/rok

Informacje dodatkowe:

możliwość samodzielnego określenia sumy ubezpieczenia

Dodatki za dopłatą:

OC w życiu prywatnym
ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
ubezpieczenie od przepięcia
ochrona od kradzieży z włamaniem oraz rabunku
ubezpieczenie domku letniskowego

Polisa w InterRisk zapewnia ochronę nie tylko domom jednorodzinnym, czy mieszkaniom, ale także budynkom gospodarczym, obiektom małej architektury, ruchomościom domowym, stałym elementom wyposażenia, antenom satelitarnym, instalacjom kolektorów słonecznych, czy też domkom letniskowym z wyposażeniem.

Dodatkową zaletą ubezpieczenia jest to, że można zabezpieczyć nie tylko dom, ale także budynek znajdujący się obecnie w trakcie budowy.

Ubezpieczenie to chroni od szkód, które powstały na skutek takich zdarzeń, jak np.: pożar, uderzenie pioruna, wybuch, upadku statku powietrznego, zejścia lawiny, gradu, naporu śniegu lub lodu, zalania, trzęsienia ziemi, uderzenia pojazdu, aktów wandalizmu, terroru, czy też kradzieży z włamaniem. Chronione są również elementy szklane przez stłuczeniem.

Co można zakupić dodatkowo do ubezpieczenia mieszkania w Interrisk?

Home Assistance - ubezpieczenie, która w zależności od wybranego zakresu, zapewnia w domu pomoc techniczną, medyczną, czy też serwis prawny. Dostępne jest w 3 wariantach:

Standardowym, zostaje zapewniona m.in. pomoc specjalisty po wystąpieniu szkody, zorganizowanie hotelu, interwencję ślusarza, przy wymianie zamków, czy też pomoc w zastrzeganiu kart;

Premium, dodatkowo poszerzona o pomoc specjalistów po awarii sprzętu RTV i AGD oraz pomoc medyczną (obejmującą np. wizyty lekarskie, transport medyczny, wizyty pielęgniarki, opiekę w domu po hospitalizacji, czy usługi rehabilitacyjne), serwis prawny;

VIP, poszerzony o telefoniczną konsultację informatyczną i usługi consierga;

  • OC w życiu prywatnym;
  • ubezpieczenie kosztów pomocy prawnej;
  • NNW;
  • ubezpieczenie pobytów w szpitalu.