Nasi Klienci oceniają InterRisk na
3,32
Zostaw opinię

Towarzystwo InterRisk posiada w swojej ofercie nie tylko ubezpieczenia dla samochodów i mieszkań, ale także polisy zapewniające wypłatę środków w razie nieszczęśliwego wypadku lub na edukację dziecka.

Sprawdź ceny ubezpieczeń na życie »

Szeroka oferta ubezpieczeń na życie w InterRisk:

 • Moja Rodzina - polisa skierowana do osób, które które chcą zapewnić bezpieczeństwo zarówno sobie, jak i swojej rodzinie. Ubezpieczenie to gwarantuje ochronę przez niespodziewanymi zdarzeniami i uszkodzeniami ciała, a także zapewnia dodatkowe środki finansowe na opiekę medyczną. Dokładny zakres można dobrać samemu, wybierać można spośród polis takich, jak ubezpieczenie nieszczęśliwego wypadku, który spowodował śmierć, wypłaty odszkodowania w razie uszczerbku na zdrowiu, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu, operacji na skutek wypadku, czy też pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży.
   
 • EDU Plus - polisa skierowana jest do rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim dzieciom lepszy start w dorosłość. Ubezpieczenie to jest inwestycją, z której dziecko będzie mogło skorzystać, kiedy skończy ustalony w polisie wiek. Pieniądze można przeznaczyć zarówno na edukację, jak i każdy inny cel, np. zakup mieszkania. Dodatkowo ubezpieczenie może również obejmować NNW dla dziecka, które zapewni wypłatę odszkodowania m.in. w razie śmierci ubezpieczonego, złamań, pogryzień, śmierci rodzica, czy też porażenia prądem lub piorunem. Rodzice mogą również poszerzyć zakres polisy, dokupując dodatkowe ubezpieczenia na życie dla dziecka.
   
 • NNW Plus - ubezpieczenie chroniące gdy przydarzy się nieszczęśliwy wypadek. Zaletą tej polisy jest oczywiście to, że gwarantuje wypłatę odpowiedniej wysokości środków, które wspomogą ubezpieczonego finansowo, rekompensując poniesione przez niego wydatki i straty. Ochroną objęte są takie zdarzenia jak np.: uszczerbki na zdrowiu, śmierci osoby ubezpieczonej w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita niezdolność do pracy, oparzenia, odmrożenia, operacje, czy też pobyt w szpitalu.
   
 • Pakiet Ubezpieczeń Osobowych Plus - jest to ubezpieczenie proponowane dla firm, które zatrudniają minimum 3 pracowników. Polisa ta zapewnia wypłatę odszkodowania m.in. w razie śmierci osoby ubezpieczonej, trwałego inwalidztwa, pobytu w szpitalu, oparzenia, odmrożenia, złamania kości, czy też wstrząsu mózgu.
   
 • NNW Progresja Plus - ubezpieczenie dla osób, które nie ukończyły, w dniu zawierania umowy, 65 lat. Polisa ta stanowi ochronę w razie następstw nieszczęśliwego wypadku, który spowoduje uszczerbek na zdrowiu, Zagwarantowane jest nie tylko odpowiedniej wysokości odszkodowanie, ale także zwrot kosztów nabycia wyrobów medycznych, przeszkolenia zawodowego inwalidów, czy potrzebnych operacji plastycznych.