Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

Z artykułów i porad w tej kategorii dowiesz się, w jaki sposób dopasować rodzaj ubezpieczenia w zależności od swoich potrzeb. Nasi eksperci wyjaśnią Ci, jakie są wady i zalety, a także na co zwrócić uwagę kupując polisę komunikacyjną, turystyczną lub zdrowotną, bądź ubezpieczając życie albo nieruchomość.

Porady naszych ekspertów pomogą Ci znaleźć najtańsze obowiązkowe ubezpieczenie dla Twojego samochodu. Jednocześnie dowiesz się z nich dlaczego warto wybrać najniższą cenę polisy OC, a także czemu przydatne może być ubezpieczenie AC, NNW czy assistance.

Doradzimy Ci również co zrobić, aby w pełni zabezpieczyć posiadaną nieruchomość. Niezależnie, czy jesteś właścicielem lub wynajmujesz mieszkanie, dom bądź kupiłeś działkę budowlaną. Dzięki nam zabezpieczysz nie tylko mury i grunty, lecz także wyposażenie znajdujące się we wnętrzu nieruchomości, jak sprzęt RTV czy AGD.

Zadbamy również, abyś czuł się w pełni komfortowo podczas wypoczynku w Polsce lub za granicą. Pomożemy Ci nie tylko przygotować się do wyjazdu, lecz także podpowiemy w jaki sposób dobrać ubezpieczenie turystyczne w zależności od formy aktywności.
Wskażemy Ci też, w jaki sposób zadbać o przyszłość Twoją i bliskich Ci osób. W tym celu nasi eksperci pomogą Ci wybrać ubezpieczenie na życie i zdrowie.

Rozwiń
Komunikacja Zobacz wszystko
Nieruchomości Zobacz wszystko
Podróż Zobacz wszystko
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego