×
temu
Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

Poradniki rankomat.pl to profesjonalne źródło wiedzy o ubezpieczeniach komunikacyjnych i rynku motoryzacyjnym. Nasze artykuły pomogą Ci w znalezieniu najtańszej i najkorzystniejszej polisy OC, AC oraz produktów dodatkowych dla Twojego samochodu. Doradzimy Ci również w kwestii zakupu używanego auta oraz obniżenia kosztów jego eksploatacji.

W naszym dziale poradników dla kierowców poruszamy m.in. takie tematy, jak: obowiązki nabywcy i zbywcy samochodu, rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy, podatek od darowizny samochodu czy też nowe przepisy dla kierowców.
Masz wątpliwości dotyczące aspektów prawnych związanych z Twoim ubezpieczeniem? Sprawdź, czy w jednym z naszych opracowań nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Możesz nam również zadać pytanie w komentarzu, pod przeczytanym właśnie artykułem.

Rozwiń
Komunikacja
Trwa ładowanie...
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego