Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

W tej kategorii znajdziesz praktyczne informacje dotyczące ubezpieczenia życiowego. Sprawdź, co zrobić, aby otrzymać odszkodowanie za poważną chorobę, nieszczęśliwy wypadek, długi pobyt w szpitalu, kosztowną rehabilitację czy zwykle złamanie ręki. A kiedy za urodzenie dziecka.

Nasze poradniki szczegółowo prześwietlają oferty ubezpieczeń dostępnych w porównywarce, w banku, w miejscu pracy czy w szkole. Za każdym razem sprawdzamy dostępny zakres ochrony, warunki umowy, wyłączenia odpowiedzialności i karencje oraz dostępne wysokości składki czy sumy ubezpieczenia.

Z poniższych treści dowiesz się wartościowych rzeczy o możliwościach polis życiowych, które z nich pozwalają tylko finansowo chronić życie, a które także oszczędzać część wpłaconej składki czy nawet ją pomnażać dzięki inwestowaniu w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe. Zestawienia i porównania uzupełniamy infografikami i tabelami, dzięki czemu możesz wybrać jak najlepiej.

Rozwiń
Życie
Trwa ładowanie...
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego