Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

W tej kategorii możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat ubezpieczenia zdrowotnego. Co zawiera polisa zdrowotna, w jakich sytuacjach będzie przydatny szybki dostęp do lekarza i badania specjalistycznego, które towarzystwo pokrywa koszt szczepienia, rehabilitacji i domowych wizyt lekarza?

Szczegółowo analizujemy polisy zdrowotne dostępne w naszej porównywarce, jak i w innych kanałach dystrybucji. Zwracamy uwagę na zawartość pakietów medycznych, wyłączenia odpowiedzialności, a przede wszystkim na ceny.

Poruszamy także wiele innych tematów związane ze zdrowiem, jak testy alergiczne, karta wypadku czy ubezpieczenie lekowe. W naszych poradnikach znajdziesz informacje na temat konkretnych towarzystw ubezpieczeniowych, możliwości ochrony z ZUS i NFZ, a także w prywatnych przychodniach lekarskich. Wszystko po to, aby wybrać jak najlepiej.

Rozwiń
Zdrowie
Trwa ładowanie...
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego