Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

W tej kategorii znajdziesz porady dla turystów. Jak przygotować się do letniego i zimowego wyjazdu, jakie są wady i zalety spędzania wakacji w Polsce i za granicą, a także czy wybrać relaksujący bądź aktywny wypoczynek. To tylko nieliczne z porad, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej sekcji.

Podpowiemy nie tylko jak przygotować się do podróży, lecz również w jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo. Wyjaśnimy Ci, czym różni się Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) od ubezpieczenia turystycznego. Z naszych artykułów dowiesz się, gdzie warto pojechać w Polsce i za granicą, jak znaleźć najlepsze atrakcje i kuchnię, a także czemu nawet drobne problemy ze zdrowiem mogą być bardzo kosztowne w razie braku odpowiedniej ochrony.

Pomożemy dopasować Ci zakres ochrony w zależności od formy wypoczynku i aktywności. Dowiesz się czym jest ubezpieczenie wakacyjne, polisa narciarska i sportowa, a także ubezpieczenie do pracy za granicą. Dzięki nam będziesz mógł wybrać wariant ochrony w pełni dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rozwiń
Podróż
Trwa ładowanie...
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego