Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Artykuły i porady

W tej kategorii znajdziesz praktyczne informacje z zakresu ubezpieczenia domu, mieszkania czy budynku w budowie, w tym wyposażenia nieruchomości, ochrony innych budowli jak domki letniskowe, garaże, piwnice, lokale przeznaczone na działalność gospodarczą, a nawet domy z bali.

Wyjaśniamy ile otrzymasz odszkodowania z polisy mieszkaniowej, jak wynająć i kupić nieruchomość, co warto ubezpieczyć w mieszkaniu przez wynajmującego, a co rzez najemcę iw wiele innych kwestii. Zwracamy uwagę na haczyki w umowach i niedozwolone zapisy.

Nasze poradniki opisują szczegółowo cenowe trendy i aktualną sytuację na rynku nieruchomości w małych, dużych i największych miastach Polski.
Analizujemy wybrane polisy – zarówno te, które znajdziesz w naszej porównywarce, jak i w innych kanałach sprzedaży. Polisy prześwietlamy pod kątem zakresu ochrony, wyłączeń odpowiedzialności i wysokości płaconych składek.
Porównujemy, podpowiadamy i ostrzegamy, abyś wybrał jak najlepiej.

Rozwiń
Nieruchomości
Trwa ładowanie...
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego