Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Ubezpieczenia na narty i snowboard!

Porównaj oferty i kup online

  • Porównaj ceny i zakres ubezpieczeń na narty i snowboard
  • Porównanie ofert zajmie Ci mniej niż 3 minuty
  • Ceny polisy już od 2,27 zł za dzień!
Porównaj ceny teraz »
Logo Allianz Logo Aviva Logo Liberty Direct Logo Link4 Logo Mtu Logo Proama Logo Pzu Logo SignalIduna

Porównywarka rankomat.pl radzi...

Ubezpieczenie narciarskie 2014/2015 - jak wybrać dobrze i nie przepłacić?

Z roku na rok rośnie liczba Polaków inwestujących w polisę narciarską, ale jednocześnie pojawił się spory problem z jej dobrym wyborem. Często bowiem kupujemy ubezpieczenie dla narciarzy, które nie gwarantuje nam bezpieczeństwa lub też przepłacamy za pakiety zupełnie nieprzystające do naszych potrzeb. Aby uniknąć tego problemu, ekipa rankomat.pl przygotowała praktyczny kalkulator polis narciarskich, który porównuje oferty dostępnych w Polsce ubezpieczeń – znajdziesz go na górze strony. A z racji, że w Rankomacie lubimy dobrze doradzać i w ten sposób obniżać wydatki naszych klientów, podpowiemy Ci na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie ubezpieczenia na narty na sezon 2014/2015.

Cena ubezpieczenia narciarskiego w sezonie 2014/2015 - kalkulator i porównanie ofert online

Jeśli szukasz porównywarki ubezpieczeń narciarskich online, znajdziesz ją na górze strony. Jeśli zaś najpierw potrzebujesz lepiej poznać aktualne ceny, oto kilka z najczęściej wybieranych przez naszych klientów ofert ubezpieczycieli:

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego