Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
PZU

PZU - Powszechny Zakład Ubezpieczeń z tradycjami

Towarzystwo PZU to jedna z najlepiej rozpoznawanych polskich firm. Jej historia sięga lat dwudziestych XX wieku, kiedy powstała Polska Dyrekcja Ubezpieczeń Wzajemnych – pierwsza ogólnopolska instytucja ubezpieczeniowa.
 
Dziś PZU należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych w Polsce.W ramach działalności ubezpieczeniowej, obejmującej ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie oraz pozostałe ubezpieczenia osobowe, klienci Grupy PZU mają do wyboru niemal 200 rodzajów ubezpieczeń.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

PZU posiada bogatą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych skierowanych do początkujących i doświadczonych kierowców. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

PZU Wojażer to polisa na podróż krajową lub zagraniczną. Dostępna jest w dwóch wariantach - podstawowym i rozszerzonym. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy

PZU posiada bogatą ofertę ubezpieczeń nieruchomości. Każdą polisę można rozszerzyć o dodatkowe elementy.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Ubezpieczenie na życie w PZU dostępne jest w dwóch wariantach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w PZU

W towarzystwie ubezpieczeniowym PZU nie ma oficjalnego druku wypowiedzenia umowy OC. Dlatego też w PZU honorowane są wszelkie dokumenty wypowiedzenia OC, napisane we właściwej formie.

Zgłoszenie szkody w towarzystwie PZU, nie różni się prawie niczym od tego typu procedur u innych ubezpieczycieli. Do wyboru mamy kilka prostych i intuicyjnych rozwiązań

Polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) chroni przede wszystkim od uszkodzeń cała i różnego rodzaju kontuzji. Jaki wariant ubezpieczenia dostępny jest w PZU?

Autocasco w PZU, odmiennie niż w przypadku OC, chroni ubezpieczony pojazd od różnego rodzaju zdarzeń i ryzyk. Chroniony jest nie tylko sam pojazd, ale też jego wyposażenie fabryczne oraz dodatkowe, jeżeli właściciel pojazdu zgłosi taką część.

Ubezpieczenie OC jest najbardziej podstawową ochroną w przypadku polis komunikacyjnych i każdy kierowca bezwzględnie musi ją posiadać. PZU jest jednym z najstarszych towarzystw na polskim rynku i posiada szeroką ofertę ubezpieczenia. Wśród nich jest również OC.

Inne ubezpieczenia w PZU

Wojażer to ubezpieczenie od PZU, które przyda się każdej osobie planującej podróż, nie tylko zagraniczną, ale także krajową. Dzięki wykupionej polisie, ubezpieczony może liczyć na pomoc w podróży w razie zachorowania lub wypadku. Standardowa ochrona to pokrycie kosztów leczenia oraz pakiet podstawowych usług assistance.

Ubezpieczenia na życie w Grupie PZU realizuje Spółka PZU Życie S.A. Ochrona życia realizowana jest w ramach dwóch wariantów, oferujących kompleksową ochronę, dobraną do indywidualnych wymagań klienta.

Towarzystwo PZU posiada w swojej ofercie ubezpieczenia które kompleksowo chronią życie, samochód i podróż. Nie mogło również zabraknąć polisy, która obejmowałaby dom lub mieszkanie, czyli bardzo często dobytku życia.

Sprawdź opinie o PZU i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają PZU na
2,73
Opinie o PZU
Dane teleadresowe PZU

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA)
al. Jana Pawła II 24,
00-133 Warszawa.

e-mai: kontakt@pzu.pl
fax: 22 4 102 102

Strona internetowa:
http://www.pzu.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego