Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
PZU

PZU Wojażer to ubezpieczenie, które przyda się każdej osobie planującej podróż, nie tylko zagraniczną, ale także krajową. Dzięki tej polisie podczas wyjazdu macie Państwo zapewnioną ochronę w razie zachorowania lub wypadku Towarzystwo zorganizuje i opłaci wizytę u lekarza, pobyt w szpitalu, transport medyczny, a w razie konieczności pomoc prawną i tłumacza oraz wcześniejszy powrót do domu. Podstawowa ochrona to koszty leczenia oraz assistance w Pakiecie Podstawowym.

Porównaj ceny ubezpieczenia podróżnego »


Ochronę można poszerzyć o dodatkowe ubezpieczenia takie, jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, opóźnienia lub utraty bagażu, OC w życiu prywatnym, czy rezygnacja z wcześniej zakupionego wyjazdu. W zależności od sposobu spędzania czasu podczas podróży, PZU Wojażer może obejmować również pokrycie kosztów akcji poszukiwawczych, a także zorganizowanie przyjazdu i zakwaterowanie członka rodziny, w przypadku, gdy ubezpieczony przebywa w szpitalu.

Ubezpieczenie może zostać zakupione zarówno przez Polaków, jak i cudzoziemców. W przypadku obywateli Polski, polisa zapewnia ochronę podczas wyjazdów za granicę, a także na terenie kraju. W przypadku cudzoziemców oraz Polaków mieszkających na stałe w innym kraju, ubezpieczane są jedynie wyjazdy do Polski.


Ogólne Warunki Ubezpieczenia polisy "Wojażer" w PZU

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego