Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
mtu24.pl

mtu24.pl – proste ubezpieczenia OC i AC w przystępnych cenach

mtu24.pl specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych oraz domów i mieszkań poprzez kanały direct, jakimi są internet i telefon. Jest marką należącą do jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce – ERGO Hestii. Głównym akcjonariuszem jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora – Munich Re. mtu24.pl czerpie z ponad 30-letniego doświadczenia spółki matki, a jednocześnie samodzielnie rozwija innowacyjne kanały sprzedaży polis online.

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, w ramach grupy powstało Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym (CPOP) z opieką nad osobami najciężej poszkodowanymi w wypadkach. Za pośrednictwem CPOP prowadzona jest rehabilitacja zdrowotna oraz kompleksowe wsparcie w powrocie do życia społecznego i zawodowego po zakończeniu leczenia.

Oferta mtu24.pl została stworzona z myślą o właścicielach pojazdów, domów i mieszkań, a także turystach ceniących prostotę i konkurencyjną cenę. Marka ceniona jest przez klientów za najwyższą jakość obsługi oraz przejrzyste procedury. Potwierdzają to liczne nagrody:

  • Złoty Zderzak – jest to wyróżnienie przyznane przez warsztaty blacharsko-lakiernicze za najwyższe standardy w likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Jakość Obsługi 2022 – wyróżnienie zostało przyznane w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów.
  • Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP – wyróżnienie zostało przyznane za prowadzenie innowacyjnej działalności finansowej w Polsce.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Dzięki atrakcyjnej cenie polis, mtu24.pl jest obecnie jednym z najbardziej popularnych towarzystw na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Mieszkanie oraz dom chronione są w mtu24.pl na wypadek zniszczenia lub uszkodzeń powstałych w wyniku pożaru i innych zdarzeń losowych. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w mtu24.pl

Po wystąpieniu szkody najlepiej jest zgłosić ją do ubezpieczyciela jak najszybciej, tak aby można było w miarę szybko przestać myśleć o uciążliwym problemie. Jak zgłosić zaistniałą szkodę w mtu24.pl? Jest na to kilka sposobów.

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) w MTU24 obejmuje szkody, które powstały podczas jazdy pojazdem lub w czasie jego bieżącej obsługi (np. tankowanie paliwa na stacji benzynowej, wyładunek i załadunek towaru, mycie, a nawet zamykanie bramy garażu i drzwi).

1 listopada 2014 roku MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń połączyło się z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia. Fuzja umożliwiła utworzenie jednego z największych ubezpieczycieli majątkowych na polskim rynku. Ale czy wpłynęła również na zwiększenie zadowolenia klientów z poziomu likwidacji szkód?

W Polsce każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny musi mieć wykupioną polisę OC. Jednak zakres ochrony obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego jest taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. W efekcie przy wyborze OC zawsze kieruj się tylko najniższą ceną, którą możesz znaleźć np. w mtu24.pl.

Inne ubezpieczenia w mtu24.pl

Każdy, kto ceni sobie ciepło domowego ogniska, szuka takiego ubezpieczenia mieszkania lub domu, które zabezpieczy go w każdej sytuacji - nawet tej nieprzewidzianej i nieprzyjemnej. Należy do nich miedzy innymi kradzież i uszkodzenie mienia - swojego oraz osób trzecich. Towarzystwo mtu24.pl, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponuje kompleksowe ubezpieczenie.

Sprawdź opinie o mtu24.pl i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają mtu24.pl na
3,89
Opinie o mtu24.pl
Dane teleadresowe mtu24.pl

mtu24.pl
STU Ergo Hestia SA
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Infolinia:
58 555 65 00

Strona internetowa:
https://www.mtu24.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego