Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
mtu24.pl

mtu24.pl – proste ubezpieczenia OC i AC w przystępnych cenach

mtu24.pl specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych oraz domu i mieszkania poprzez kanały direct, czyli internet i telefon. Jest jedną z marek należących do jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce – Ergo Hestii. Głównym akcjonariuszem ubezpieczyciela jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora – Munich Re. mtu24.pl czerpie z ponad 30-letniego doświadczenia spółki matki, a jednocześnie samodzielnie rozwija innowacyjne kanały sprzedaży polis online.

Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, mtu24.pl stworzyło Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym (CPOP). Centrum zajmuje się procesem likwidacji szkód oraz opieką nad osobami najciężej poszkodowanymi w wypadkach. Za pośrednictwem CPOP prowadzona jest rehabilitacja zdrowotna oraz kompleksowe wsparcie w powrocie do życia społecznego i zawodowego po zakończeniu leczenia.

Oferta mtu24.pl została stworzona z myślą o właścicielach pojazdów, domów i mieszkań, a także turystach ceniących prostotę i konkurencyjną cenę. Marka ceniona jest przez klientów za najwyższą jakość obsługi oraz przejrzyste procedury. Potwierdzają to liczne nagrody przyznane mtu24:

  • Złoty Zderzak – jest to wyróżnienie przyznane przez warsztaty blacharsko-lakiernicze za najwyższe standardy w likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Jakość Obsługi 2020 – wyróżnienie zostało przyznawane w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów.
  • Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP – wyróżnienie zostało przyznane za prowadzenie innowacyjnej działalności finansowej w Polsce.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Dzięki atrakcyjnej cenie polis, mtu24.pl jest obecnie jednym z najbardziej popularnych towarzystw na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Mieszkanie oraz dom chronione są w mtu24.pl na wypadek zniszczenia lub uszkodzeń powstałych w wyniku pożaru i innych zdarzeń losowych. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w mtu24.pl

Po wystąpieniu szkody najlepiej jest zgłosić ją do ubezpieczyciela jak najszybciej, tak aby można było w miarę szybko przestać myśleć o uciążliwym problemie. Jak zgłosić zaistniałą szkodę w mtu24.pl? Jest na to kilka sposobów.

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) w MTU24 obejmuje szkody, które powstały podczas jazdy pojazdem lub w czasie jego bieżącej obsługi (np. tankowanie paliwa na stacji benzynowej, wyładunek i załadunek towaru, mycie, a nawet zamykanie bramy garażu i drzwi).

1 listopada 2014 roku MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń połączyło się z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia. Fuzja umożliwiła utworzenie jednego z największych ubezpieczycieli majątkowych na polskim rynku. Ale czy wpłynęła również na zwiększenie zadowolenia klientów z poziomu likwidacji szkód?

W Polsce każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny musi mieć wykupioną polisę OC. Jednak zakres ochrony obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego jest taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. W efekcie przy wyborze OC zawsze kieruj się tylko najniższą ceną, którą możesz znaleźć np. w mtu24.pl.

Inne ubezpieczenia w mtu24.pl

Każdy, kto ceni sobie ciepło domowego ogniska, szuka takiego ubezpieczenia mieszkania lub domu, które zabezpieczy go w każdej sytuacji - nawet tej nieprzewidzianej i nieprzyjemnej. Należy do nich miedzy innymi kradzież i uszkodzenie mienia - swojego oraz osób trzecich. Towarzystwo mtu24.pl, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponuje kompleksowe ubezpieczenie.

Sprawdź opinie o mtu24.pl i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają mtu24.pl na
3,89
Opinie o mtu24.pl
Dane teleadresowe mtu24.pl

mtu24.pl
STU Ergo Hestia SA
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Infolinia:
58 555 65 00

Strona internetowa:
https://www.mtu24.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego