Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Wiener

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group - kompleksowe ubezpieczenia OC/AC

W lutym 2019 roku Gothaer TU S.A. stało się częścią Vienna Insurance Group. Efektem zmian właścicielskich jest nowe logo i nazwa Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, które nawiązują do austriackich korzeni firmy. Pojawią się one w komunikacji towarzystwa na przełomie czerwca i lipca.

Towarzystwo Wiener zamierza kontynuować swój rozwój i w efekcie osiągnąć wysoki udział w polskim rynku. Firma zyskuje nowe oblicze w czasie i notuje znakomite wyniki finansowe, m.in. dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań w procesach operacyjnych i dodatkowych usług dla klientów. Może to być dobrą prognozą dalszego rozwoju firmy, już pod nową marką.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

Oprócz obowiązkowego OC i dobrowolnego AC, Wiener proponuje ubezpieczenia, które wzbogacają ofertę i rozszerzają zakres ochrony.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ubezpieczenie turystyczne Wiener posiada kilka wariantów dopasowanych do rodzaju planowanych aktywności i celu podróży.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ubezpieczenie domu i mieszkania w Wiener dostępne jest w kilku wariantach, dopasowanych do aktualnego stanu chronionego mieszkania lub budynku.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

Towarzystwo Wiener zapewnia całodobową ochronę życia i zdrowia, na terenie Polski oraz za granicą.

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Wiener

Właściciel pojazdu, który zakupi polisę OC w towarzystwie Wiener uzyska dodatkowo pakiet bezpłatnych usług Assistance. Ubezpieczyciel udzieli kierowcy wsparcia podczas podróży w Polsce oraz za granicą (w Europie).

Towarzystwo Wiener umożliwia swoim klientom zakup polisy autocasco, dopasowanej zakresem do ich potrzeb. Ubezpieczenie działa w formule all risk, a więc obejmuje ochroną wszystkie sytuacje, podczas których może dojść do uszkodzenia pojazdu (z pominięciem zdarzeń ujętych w wyłączeniach od odpowiedzialności).

Towarzystwo Gothaer wprowadziło nową nazwę i logo w lipcu 2019 r. Obecnie produkty tego ubezpieczyciela sprzedawane są pod szyldem Wiener. Opinii o Wiener szukamy więc zarówno wśród klientów Gothaer, jak i Wiener.

Inne ubezpieczenia w Wiener

Polisa „Na wszelki wypadek”, NNW Wiener gwarantuje całodobową ochronę życia i zdrowia osoby ubezpieczonej na terenie Polski i za granicą. Ubezpieczenie może być zawarte na rzecz jednej osoby lub całej rodziny. Z oferty mogą także skorzystać właściciele przedsiębiorstw.

Ubezpieczenie nieruchomości w TU Wiener pozwala finansowo zadbać o mienie na wypadek kilkudziesięciu ryzyk. Ochrona może obejmować nie tylko dom i mieszkanie, ale także instalację fotowoltaiczną, nagrobek czy zbiory kolekcjonerskie.

Ubezpieczenie zapewnia pomoc w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Ochrona obejmuje niezbędne z medycznego punktu widzenia przypadki jak na przykład koszty leczenia, choroby czy następstwa nieszczęśliwych wypadków, w tym także zaostrzenia się choroby przewlekłej. Pomoc medyczna jest udzielana do czasu, aż stan zdrowia pozwoli na powrót lub transport osoby poszkodowanej do kraju stałego pobytu. 

Sprawdź opinie o Wiener i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Wiener na
2,33
Dane teleadresowe Wiener

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

Infolinia:
22 469 69 69

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego