Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Generali
polisa

Generali jest firmą z tradycjami sięgającymi roku 1831 roku. Firma oferuje nam szereg produktów ubezpieczeniowych. W Generali kupimy nie tylko ubezpieczenia OC i Autocasco, ale również ubezpieczenia mieszkaniowe, życiowe, czy też turystyczne.

„Jesteśmy ciekawi świata, kompetentni, nie tworzymy barier. Charakteryzują nas otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw” – czytamy w serwisie Generali na stronie „Wizja, misja i wartości”.


Ten cytat mówi więcej niż tysiące wzniosłych słów. Towarzystwo ubezpieczeniowe, które docenia każdego klienta, jest otwarte na jego potrzeby, a przy tym nieustannie inwestuje w przyszłość firmy zasługuje na prawdziwe uznanie. Czy Generali posiada każdą z tych zalet? Przyjrzyjmy się jego ofercie ubezpieczeniowej, która zgodnie z dążeniami firmy powinna być połączeniem najlepszej obsługi, ochrony i oczywiście przystępnej ceny.

OC w Generali

Standardowo, w ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych klienci Generali znajdą ubezpieczenie OC, którego warunki ubezpieczenia nie różnią się w stosunku do konkurencji (wynika to z ustawy regulującej obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej). Odpowiedzialność cywilna Generali gwarantuje wypłatę rekompensaty osobie poszkodowanej w zdarzeniu związanym z ruchem drogowym. Dużą zaletą OC w Generali jest cena polisy, szczególnie dla bezszkodowych kierowców. Zobacz co otrzymasz w ramach polisy OC Generali.

Generali Autocasco – dobre ubezpieczenie w rozsądnej cenie

Ubezpieczenie AC w Generali to formuła „all risks”. Obejmuje ona ochroną wszelkie nieprzewidziane i losowe zdarzenia. Oferta autocasco jest elastyczna i każdy klient może swobodnie wybrać pakiety, które go interesują. Ubezpieczyciel kieruje ofertę do osób, które oczekują kompleksowej ochrony z bardzo szeroką gamą ubezpieczeń dodatkowych. Sprawdź szczegóły ubezpieczenia AC w Generali.

Kalkulator OC w Generali – szybki i sprawny zakup ubezpieczenia

Pytanie podstawowe: czy warto kupić ubezpieczenia komunikacyjne w Generali? Jak zwykle nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od tego jak zmienne, ujęte w taryfie Generali „ocenią” właściciela auta – jednym słowem jaka będzie cena i co za to dostaniemy. Z pewnością plusem Generali jest elastyczna i szeroka oferta. Dodatkowym atutem są zniżki przy zakupie kilku wybranych ubezpieczeń, można również po preferencyjnej cenie nabyć kompleksową ochronę auta (Pakiet Komunikacyjny).

Aby szybko przekonać się jak wygląda oferta Generali wystarczy skorzystać z Kalkulatora Generali lub z naszej porównywarki – w kilka minut przedstawimy realne wyniki i ceny ubezpieczeń.
Warto pamiętać, że w naszej porównywarce można również szczegółowo sprawdzić i porównać zakres interesującego ubezpieczenia (również na tle innych ofert).

Czy w Twoim przypadku Generali będzie miało najkorzystniejszą ofertę? Przekonaj się, wypełniając nasz formularz lub zadzwoń do naszych agentów na (22) 270 00 00.

Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach »


Podróż bez przykrych niespodzianek z Assistance Generali

Towarzystwo Generali zapewnia, że dla posiadaczy Auto Assistance Genarali żadne nieprzewidziane unieruchomienie pojazdu na drodze nie będzie straszne. Możemy być pewni, że otrzymamy pomoc drogową przez 24 godziny na dobę nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W tym przypadku należy jednak dobrać propozycję ubezpieczyciela bardzo rozsądnie i zdecydować się na taki wariant, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Zapoznaj się z wszystkimi wariantami Assistance Generali.

NNW w Generali – wysokie sumy ubezpieczenia, niskie ceny polis

Większość ubezpieczeń dobrowolnych w Generali, które możemy nabyć razem z polisą OC lub AC ma bardzo elastyczną formę. Klient sam decyduje o ich zakresie i wysokości sumy ubezpieczenia. Generali stawia na innowacyjną ofertę skierowaną do wymagających klientów. Ochrona z tytułu ubezpieczenia NNW w Generali jest również przygotowana z myślą o kierowcy i jego pasażerach. Zobacz jakie NNW proponuje Generali.

Ubezpieczenie Szyb w Generali już od kilku złotych dziennie

Ubezpieczyciel przygotował bardzo atrakcyjną ofertę ubezpieczenia Autoszyby Generali, w której zapewnia pokrycie kosztów i organizację naprawy uszkodzonej szyby lub jej wymiany. Warunkiem skorzystania z ochrony jest zakup w Generali polisy OC i/lub AC. Składka z tytułu ochrony szyb nie jest wysoka, tym bardziej, że korzyści wynikające z zawarcia umowy są naprawdę duże. Wystarczy tutaj wymienić:
- zakres ochrony obejmujący Polskę i Europę,
- ochronę zniżek za bezszkodową jazdę,
- sumę ubezpieczenia zależną od decyzji klienta (nawet do 6 000 złotych),
- pokrycie kosztów wymiany elementów ściśle związanych z uszkodzoną szybą (np. uszczelki, uchwyty, listwy).

Bezpiecznym dom z polisą mieszkaniową Generali

Własne „4 kąty” sporo kosztują, ale dzięki nim mamy zapewnioną prywatność, spokój i bezpieczeństwo. Nie można zapomnieć jednak o zabezpieczeniu swojego mienia przed zniszczeniem lub kradzieżą. Ubezpieczenie domu i mieszkania w Generali to naprawdę korzystna lokata, która zagwarantuje harmonię wewnętrzną i pewność, że po nieprzewidzianym zdarzeniu otrzymamy pełną rekompensatę finansową. Zobacz jakie są atuty ubezpieczenia domu i mieszkania w Generali.

W podróż zagraniczną i krajową z ubezpieczeniem podróżnym Generali

Udajemy się w podróż z różnych powodów i nieważne czy będzie to wyjazd rekreacyjny, praca w innym kraju czy też delegacja służbowa, zawsze powinniśmy pamiętać o ochronie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie podróży w Generali zostało stworzone z myślą o osobach, które szukają kompleksowej ochrony turystycznej, bez względu na okoliczności i miejsce zdarzenia. Sprawdź szczegóły oferty ubezpieczenia turystycznego w Generali

Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne »


Ubezpieczenia na życie i inwestycje w przyszłość z Generali

Z ubezpieczeniem na życie w Generali zapewniamy swoim bliskim dotychczasowy standard, nawet wtedy, gdy w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia stracimy życie lub zdrowie. Jest to szczególnie istotne w przypadku posiadania zobowiązań finansowych, kiedy obawiamy się, że brak naszego wsparcia mógłby pozbawić najbliższych środków do życia.
Towarzystwo Generali dołożyło wszelkich starań, aby oferta ubezpieczeń na życie odpowiadała potrzebom wszystkich klientów – troszczących się o przyszłość rodziny lub chcących przy okazji powiększyć swój majątek. Poznaj ofertę ubezpieczeń oszczędnościowo-ochronnych i na życie Generali.

Zgłoś szkodę w Generali

Kolizja na drodze, nawet ta najmniejsza, jest bardzo stresująca dla kierowcy. Będąc w takiej sytuacji życzylibyśmy sobie, aby zgłoszenie szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Sprawdź w jaki sposób zgłosić szkodę w Generali i w jakim terminie zostanie ona zlikwidowana.

Wypowiedz ubezpieczenie OC w Generali

Czasami wydaje nam się, że oferta przedłużenia umowy OC w obecnym towarzystwie jest „nie do przebicia”, ale nie będziemy mieć tej pewności, dopóki nie porównamy jej z propozycjami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Także po zakupie pojazdu z aktualną polisą OC nie wiemy, czy opłaca się nam ją kontynuować (ubezpieczyciel może przekalkulować składkę z uwzględnieniem naszej osoby). Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki.

Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego »


Sprawdziłeś oferty innych ubezpieczycieli? Znalazłeś dla siebie najkorzystniejszą propozycję i chcesz zakończyć umowę OC w Generali? Zobacz jak wygenerować i złożyć wypowiedzenie OC w Generali.

Generali w oczach klientów – sprawdź opinie o towarzystwie

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoich zwolenników i niestety – również przeciwników. Czy można obiektywnie osądzić jak działa Generali, opierając się na wypowiedziach jego klientów? A może lepiej sugerować się „sztywnymi” danymi, chociażby z Raportu Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg, które wpłynęły na to towarzystwo w 2014 roku? Sprawdź jak przedstawia się Generali w opinii klientów, poznaj Raport Rzecznika Ubezpieczonych i podziel się z nami własnymi spostrzeżeniami.

Dane kontaktowe Generali

Dane teleadresowe spółek

Generali Życie T.U. S.A.
NIP 521-28-87-341
Generali T.U. S.A.
NIP 526-23-49-108
Generali PTE S.A.
NIP 521-29-71-343
Generali Finance Sp. z o.o.
NIP 521-32-45-366

Recepcja

Budynek Marynarska Point
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
Tel.: 913 913 913
Fax: (22) 543-08-99
Strona internetowa: www.generali.pl

Siedziba firmy na mapie:

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '440',
 'posted' => '1357824310',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1490048964',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'rwalus',
 'title' => 'GENERALI – ubezpieczenie OC AC, kalkulator ubezpieczenia, oferta i porównanie z innymi firmami',
 'url_title' => 'generali-ubezpieczenie-oc-ac-kalkulator-ubezpieczenia-oferta-i-porownanie-z-innymi-firmami',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'generali',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '<p><I>„Jesteśmy ciekawi świata, kompetentni, nie tworzymy barier. Charakteryzują nas otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw”</I> &#8211; czytamy w serwisie Generali na stronie „Wizja, misja i wartości”.</p>

<div class=""><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">oblicz OC / AC » </a></div><br />


<p>Ten cytat mówi więcej niż tysiące wzniosłych słów. Towarzystwo ubezpieczeniowe, które docenia każdego klienta, jest otwarte na jego potrzeby, a przy tym nieustannie inwestuje w przyszłość firmy zasługuje na prawdziwe uznanie. Czy Generali posiada każdą z tych zalet? Przyjrzyjmy się jego ofercie ubezpieczeniowej, która zgodnie z dążeniami firmy powinna być połączeniem najlepszej obsługi, ochrony i oczywiście przystępnej ceny.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie OC">OC w Generali</a></h2>

<p>Standardowo, w ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych klienci Generali znajdą ubezpieczenie OC, którego warunki ubezpieczenia nie różnią się w stosunku do konkurencji (wynika to z ustawy regulującej obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej). Odpowiedzialność cywilna Generali gwarantuje wypłatę rekompensaty osobie poszkodowanej w zdarzeniu związanym z ruchem drogowym. Dużą zaletą OC w Generali jest cena polisy, szczególnie dla bezszkodowych kierowców. Zobacz co otrzymasz w ramach polisy <a href="/generali/ubezpieczenie-oc">OC Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie autocasco">Generali Autocasco – dobre ubezpieczenie w rozsądnej cenie</a></h2>

<p>Ubezpieczenie AC w Generali to formuła „all risks”. Obejmuje ona ochroną wszelkie nieprzewidziane i losowe zdarzenia. Oferta autocasco jest elastyczna i każdy klient może swobodnie wybrać pakiety, które go interesują. Ubezpieczyciel kieruje ofertę do osób, które oczekują kompleksowej ochrony z bardzo szeroką gamą ubezpieczeń dodatkowych. Sprawdź szczegóły <a href="/generali/ubezpieczenie-ac">ubezpieczenia AC w Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Kalkulator ubezpieczenia OC w Generali">Kalkulator OC w Generali – szybki i sprawny zakup ubezpieczenia</a></h2>

<p>Pytanie podstawowe: czy warto kupić ubezpieczenia komunikacyjne w Generali? Jak zwykle nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od tego jak zmienne, ujęte w taryfie Generali „ocenią” właściciela auta – jednym słowem jaka będzie cena i co za to dostaniemy. Z pewnością plusem Generali jest elastyczna i szeroka oferta. Dodatkowym atutem są zniżki przy zakupie kilku wybranych ubezpieczeń, można również po preferencyjnej cenie nabyć kompleksową ochronę auta (Pakiet Komunikacyjny).</p>

<p>Aby szybko przekonać się jak wygląda oferta Generali wystarczy skorzystać z Kalkulatora Generali lub z naszej porównywarki – w kilka minut przedstawimy realne wyniki i ceny ubezpieczeń.<br />
Warto pamiętać, że w naszej porównywarce można również szczegółowo sprawdzić i porównać zakres interesującego ubezpieczenia (również na tle innych ofert).</p>

<p>Czy w Twoim przypadku Generali będzie miało najkorzystniejszą ofertę? Przekonaj się, wypełniając nasz formularz lub zadzwoń do naszych agentów na (22) 270 00 00.</p>

<p><spa><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach » </a></span></p><br />


<h2><a name="Assistance">Podróż bez przykrych niespodzianek z Assistance Generali</a></h2>

<p>Towarzystwo Generali zapewnia, że dla posiadaczy Auto Assistance Genarali żadne nieprzewidziane unieruchomienie pojazdu na drodze nie będzie straszne. Możemy być pewni, że otrzymamy pomoc drogową przez 24 godziny na dobę nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W tym przypadku należy jednak dobrać propozycję ubezpieczyciela bardzo rozsądnie i zdecydować się na taki wariant, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Zapoznaj się z wszystkimi wariantami <a href="/generali/assistance">Assistance Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie NNW"><span class="caps">NNW</span> w Generali &#8211; wysokie sumy ubezpieczenia, niskie ceny polis</a></h2>

<p>Większość ubezpieczeń dobrowolnych w Generali, które możemy nabyć razem z polisą OC lub AC ma bardzo elastyczną formę. Klient sam decyduje o ich zakresie i wysokości sumy ubezpieczenia. Generali stawia na innowacyjną ofertę skierowaną do wymagających klientów. Ochrona z tytułu ubezpieczenia <span class="caps">NNW</span> w Generali jest również przygotowana z myślą o kierowcy i jego pasażerach. Zobacz <a href="/generali/ubezpieczenie-nnw">jakie <span class="caps">NNW</span> proponuje Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie szyb">Ubezpieczenie Szyb w Generali już od kilku złotych dziennie</a></h2>

<p>Ubezpieczyciel przygotował bardzo atrakcyjną ofertę ubezpieczenia <b>Autoszyby Generali</b>, w której zapewnia pokrycie kosztów i organizację naprawy uszkodzonej szyby lub jej wymiany. Warunkiem skorzystania z ochrony jest zakup w Generali polisy OC i/lub AC. Składka z tytułu ochrony szyb nie jest wysoka, tym bardziej, że korzyści wynikające z zawarcia umowy są naprawdę duże. Wystarczy tutaj wymienić:<br />
- zakres ochrony obejmujący Polskę i Europę,<br />
- ochronę zniżek za bezszkodową jazdę,<br />
- sumę ubezpieczenia zależną od decyzji klienta (nawet do 6 000 złotych),<br />
- pokrycie kosztów wymiany elementów ściśle związanych z uszkodzoną szybą (np. uszczelki, uchwyty, listwy).<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie mieszkaniowe">Bezpiecznym dom z polisą mieszkaniową Generali</a></h2>

<p>Własne „4 kąty” sporo kosztują, ale dzięki nim mamy zapewnioną prywatność, spokój i bezpieczeństwo. Nie można zapomnieć jednak o zabezpieczeniu swojego mienia przed zniszczeniem lub kradzieżą. Ubezpieczenie domu i mieszkania w Generali to naprawdę korzystna lokata, która zagwarantuje harmonię wewnętrzną i pewność, że po nieprzewidzianym zdarzeniu otrzymamy pełną rekompensatę finansową. Zobacz jakie są atuty <a href="/generali/ubezpieczenie-mieszkania">ubezpieczenia domu i mieszkania w Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenie turystyczne">W podróż zagraniczną i krajową z ubezpieczeniem podróżnym Generali</a></h2>

<p>Udajemy się w podróż z różnych powodów i nieważne czy będzie to wyjazd rekreacyjny, praca w innym kraju czy też delegacja służbowa, zawsze powinniśmy pamiętać o ochronie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie podróży w Generali zostało stworzone z myślą o osobach, które szukają kompleksowej ochrony turystycznej, bez względu na okoliczności i miejsce zdarzenia. Sprawdź szczegóły oferty <a href="/generali/ubezpieczenie-turystyczne">ubezpieczenia turystycznego w Generali</a> </p>

<p><a href="/ubezpieczenie-podrozne/" class="guzikguzik">Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne » </a><p><br />
</p>

<h2><a name="Ubezpieczenia życiowe i produkty inwestycyjne">Ubezpieczenia na życie i inwestycje w przyszłość z Generali</a></h2>

<p>Z ubezpieczeniem na życie w Generali zapewniamy swoim bliskim dotychczasowy standard, nawet wtedy, gdy w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia stracimy życie lub zdrowie. Jest to szczególnie istotne w przypadku posiadania zobowiązań finansowych, kiedy obawiamy się, że brak naszego wsparcia mógłby pozbawić najbliższych środków do życia. <br />
Towarzystwo Generali dołożyło wszelkich starań, aby oferta ubezpieczeń na życie odpowiadała potrzebom wszystkich klientów &#8211; troszczących się o przyszłość rodziny lub chcących przy okazji powiększyć swój majątek. Poznaj ofertę <a href="/generali/ubezpieczenie-na-zycie">ubezpieczeń oszczędnościowo-ochronnych i na życie Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Zgłoś szkodę w Generali">Zgłoś szkodę w Generali</a></h2>

<p>Kolizja na drodze, nawet ta najmniejsza, jest bardzo stresująca dla kierowcy. Będąc w takiej sytuacji życzylibyśmy sobie, aby zgłoszenie szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Sprawdź <a href="/generali/zgloszenie-szkody">w jaki sposób zgłosić szkodę w Generali</a> i w jakim terminie zostanie ona zlikwidowana.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Wypowiedz ubezpieczenie">Wypowiedz ubezpieczenie OC w Generali</a></h2>

<p>Czasami wydaje nam się, że oferta przedłużenia umowy OC w obecnym towarzystwie jest „nie do przebicia”, ale nie będziemy mieć tej pewności, dopóki nie porównamy jej z propozycjami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Także po zakupie pojazdu z aktualną polisą OC nie wiemy, czy opłaca się nam ją kontynuować (ubezpieczyciel może przekalkulować składkę z uwzględnieniem naszej osoby). Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki. </p>

<p><spa><a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html" rel="nofollow" class="guzikguzik">Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego » </a></span></p><br />


<p>Sprawdziłeś oferty innych ubezpieczycieli? Znalazłeś dla siebie najkorzystniejszą propozycję i chcesz zakończyć umowę OC w Generali? Zobacz <a href="/generali/wypowiedzenie-oc-ac">jak wygenerować i złożyć wypowiedzenie OC w Generali</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Opinie">Generali w oczach klientów &#8211; sprawdź opinie o towarzystwie</a></h2>

<p>Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoich zwolenników i niestety &#8211; również przeciwników. Czy można obiektywnie osądzić jak działa Generali, opierając się na wypowiedziach jego klientów? A może lepiej sugerować się „sztywnymi” danymi, chociażby z Raportu Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg, które wpłynęły na to towarzystwo w 2014 roku? Sprawdź jak przedstawia się <a href="/generali/opinie">Generali w opinii klientów</a>, poznaj Raport Rzecznika Ubezpieczonych i podziel się z nami własnymi spostrzeżeniami.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Dane kontaktowe">Dane kontaktowe Generali</a></h2>

<p>Dane teleadresowe spółek </p>

<p><b>Generali Życie T.U. S.A.</b> <br />
<span class="caps">NIP</span> 521-28-87-341 <br />
<b>Generali T.U. S.A.</b> <br />
<span class="caps">NIP</span> 526-23-49-108 <br />
<b>Generali <span class="caps">PTE</span> S.A.</b> <br />
<span class="caps">NIP</span> 521-29-71-343 <br />
<b>Generali Finance Sp. z o.o.</b> <br />
<span class="caps">NIP</span> 521-32-45-366 </p>

<p>Recepcja </p>

<p>Budynek Marynarska Point <br />
ul. Postępu 15B <br />
02-676 Warszawa <br />
Tel.: 913 913 913<br />
Fax: (22) 543-08-99 <br />
Strona internetowa: <a target="_blank" href="http://www.generali.pl/">www.generali.pl</a></p>

<p>Siedziba firmy na mapie:</p>

<p><iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d4893.031050868167!2d20.99624299999999!3d52.17950139999938!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x47193326ca4ecc65%3A0xf88ae894b4a78f07!2sPost%C4%99pu+15B!5e0!3m2!1spl!2s!4v1398696611769" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0"></iframe></p>',
 'excerpt' => '<img src="https://rankomat.pl/images/411.jpg" alt="polisa" style="max-width:280px; border-radius: 3px; margin: 5px 20px 10px 0; float: left;" />

<p>Generali jest firmą z tradycjami sięgającymi roku 1831 roku. Firma oferuje nam szereg produktów ubezpieczeniowych. W Generali kupimy nie tylko <a href="/ubezpieczenie-oc">ubezpieczenia OC</a> i Autocasco, ale również ubezpieczenia mieszkaniowe, życiowe, czy też turystyczne. </p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => 'Auto',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego