Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
logo Generali

Ceny ubezpieczenia OC w Generali nie są wysokie, a porównując oferty dla poszczególnych kierowców łatwo zauważyć, że bezszkodowi zapłacą najmniej. Przy maksymalnej zniżce 60%, składka za ubezpieczenie może wynosić nawet niecałe 200 złotych.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC »


Dla nabywców polis OC w Generali przygotowano dodatkowy, atrakcyjny produkt - assistance wypadkowy w cenie polisy. Jest to podstawowa pomoc drogowa, świadczona po wypadku, obejmująca holowanie pojazdu.

Do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Generali dodawana jest również Zielona Karta. Zakupić ją mogą także osoby, które w ramach OC w innym towarzystwie nie posiadają tego typu ubezpieczenia.

Na dodatkowe zniżki w OC mogą liczyć właściciele pojazdów, którzy kontynuują ubezpieczenie w Generali. Młodzi kierowcy kupujący pierwsze OC, także otrzymają bonus od Generali - 15% zniżki.
Towarzystwo Generali zachęca do nabycia dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń do OC. Im więcej produktów, tym korzystniejsza oferta cenowa.

Zapoznanie się z ofertą OC Generali to jeszcze za mało by przekonać się, czy to właśnie ta firma ma dla Ciebie najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Dlatego sprawdź w naszej porównywarce, jakie propozycje przygotowali z myślą o Tobie inni ubezpieczyciele.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego