Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Oferta Generali charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi cenami OC dla kierowców – posiadaczy pojazdów z co najmniej 6 letnim bezszkodowym przebiegiem ubezpieczenia.

polisa

Dla nabywców polis OC w Generali przygotowano dodatkowy, atrakcyjny produkt - assistance wypadkowy w cenie polisy. Jest to podstawowa pomoc drogowa, świadczona po wypadku, obejmująca holowanie pojazdu oraz udostępnienie pojazdu zastępczego.

Do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Generali dodawana jest również Zielona Karta. Zakupić ją mogą także osoby, które w ramach OC w innym towarzystwie nie posiadają tego typu ubezpieczenia.

Na dodatkowe zniżki w OC mogą liczyć właściciele pojazdów, którzy kontynuują ubezpieczenie w Generali. Młodzi kierowcy kupujący pierwsze OC, także otrzymają bonus od Generali - 15% zniżki Bonus Malus.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC »


Towarzystwo Generali zachęca do nabycia dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń do OC. Im więcej produktów, tym korzystniejsza oferta cenowa.

Zapoznanie się z ofertą OC Generali to jeszcze za mało by przekonać się, czy to właśnie ta firma ma dla Ciebie najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Dlatego sprawdź w naszej porównywarce, jakie propozycje przygotowali z myślą o Tobie inni ubezpieczyciele.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego