Nasi Klienci oceniają Generali na
1,97
Zostaw opinię

Oferta Generali charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi cenami OC dla kierowców – posiadaczy pojazdów z co najmniej 6-letnim bezszkodowym przebiegiem ubezpieczenia.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC »


 

Dla nabywców polis OC w Generali przygotowano dodatkowy, atrakcyjny produkt - assistance wypadkowy w cenie polisy. Jest to podstawowa pomoc drogowa, świadczona po wypadku, obejmująca holowanie pojazdu oraz udostępnienie pojazdu zastępczego.

Do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Generali dodawana jest również Zielona Karta. Zakupić ją mogą także osoby, które w ramach OC w innym towarzystwie nie posiadają tego typu ubezpieczenia.

Na dodatkowe zniżki w OC mogą liczyć właściciele pojazdów, którzy kontynuują ubezpieczenie w Generali. Młodzi kierowcy kupujący pierwsze OC, także otrzymają bonus od Generali - 15% zniżki Bonus Malus

Towarzystwo Generali zachęca do nabycia dodatkowych, dobrowolnych ubezpieczeń do OC. Im więcej produktów, tym korzystniejsza oferta cenowa.

Zapoznanie się z ofertą OC Generali to jeszcze za mało by przekonać się, czy to właśnie ta firma ma dla Ciebie najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Dlatego sprawdź w naszej porównywarce, jakie propozycje przygotowali z myślą o Tobie inni ubezpieczyciele.