Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
polisa

Towarzystwo Generali podzieliło ofertę ubezpieczeń na życie na elastyczne dla klienta warianty.

Porównaj oferty ubezpieczeń na życie »


Osoby, które troszczą się o bezpieczną finansowo przyszłość swoją i swoich bliskich mogą wybrać produkt:


 • Pakiet ochronny ProFamilia: zabezpieczenie życia osoby ubezpieczonej, które można dowolnie rozszerzyć o umowy dodatkowe, np.: pakiet umów ochronnych dla dziecka czy ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania, niezdolności do pracy i trwałego inwalidztwa.

 • Lew Junior: przygotowany z myślą o rodzicach lub dziadkach, którzy chcą zgromadzić kapitał na dorosłe życie dzieci (wnuków), oraz zapewnić im wsparcie finansowe w przypadku swojej śmierci. Lew Junior chroni także w momencie poważnego zachorowania dziecka, podczas jego pobytu w szpitalu oraz trwałego inwalidztwa jego rodzica.

 • Lew Senior: z gwarancją dożywotniej ochrony życia, działające nie tylko w Polsce ale także na całym świecie, gwarantujące również wypłatę spadku po śmierci osoby ubezpieczonej,

 • Ubezpieczenie Wypadkowe Evento: z ochroną zdrowia i życia, obejmujące usługi Assistance, gwarantujące świadczenie przy poważnym zachorowaniu i po nieszczęśliwym wypadku, za:
  - pobyt w szpitalu, operacje chirurgiczne,
  - śmierć osoby ubezpieczonej,
  - orzeczenie trwałego inwalidztwa.

 • Plan Zabezpieczenia Potrzeb Rodziny - zabezpieczenie życia Ubezpieczonego i przyszłości jego rodziny, charakteryzujący się elastycznym doborem umów dodatkowych i okresem ubezpieczenia dopasowanym do indywidualnych potrzeb.


Inwestycje w przyszłość z Generali

Finansowi eksperci uważają, że samo zarabianie pieniędzy nie wystarczy. Należy je jeszcze pomnażać tak, aby w przyszłości stały się doskonałym kapitałem. Dzięki programom inwestycyjnym Generali można postawić na dobrą przyszłość i skorzystać z pomocy ekspertów. Właściwie dobrane fundusze kapitałowe zapewnią dostęp do różnych rynków inwestycyjnych, zróżnicowanych przedmiotowo i geograficznie. Osobom chcącym budować kapitał na przyszłość poleca się ubezpieczenie OmniProfit Premium. Lokować swoje oszczędności w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe można za pomocą ubezpieczenia OmniProfit Premium ze składką jednorazową, a osoby, które chcą systematycznie oszczędzać i zgromadzone pieniądze wykorzystać na emeryturze powinny wybrać ubezpieczenie Systematyczny Plan Emerytalno-Inwestycyjny.

Inwestycje połączone z ochroną Generali

Połączenie ochrony życia i inwestycji daje podwójne korzyści. Z jednej strony zapewniamy bezpieczną przyszłość naszym bliskim, nie narażając ich na kłopoty w przypadku naszej trwałej niezdolności do pracy lub śmierci po nieprzewidzianym zdarzeniu, z drugiej - dbamy o własne interesy inwestując w swoją przyszłość i tym samym - bogatszą emeryturę. Dla wszystkich, którzy chcą połączyć "dwa w jednym" towarzystwo Generali przygotowało ubezpieczenie ProFamilia. Eksperci Generali właściwie ulokują pieniądze w funduszach kapitałowych, tak aby pomnażały nasze oszczędności, a ochrona życia zapewni nam spokojny sen, bez troski o przyszłość rodziny.
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego