Nasi Klienci oceniają Generali na
1,85
Zostaw opinię

W ramach Assistance Generali otrzymasz pomoc na drodze polegającą nie tylko na naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia i holowaniu auta do wskazanego przez Ciebie miejsca, ale także wiele innych świadczeń. Ich ilość i zakres zależy od wybranego przez Ciebie wariantu ochrony.

Oblicz OC/AC z Assistance »

Towarzystwo Generali proponuje swoim klientom ubezpieczenie assistance w trzech różnych wariantach. Sa to:

  • wariant STANDARD - z ochroną po wypadku na terenie Polski, gwarantujący pomoc informacyjną, holowanie pojazdu sprawcy oraz poszkodowanego i pojazd zastępczy dla samochodów osobowych (do 3 dni),
     
  • wariant KOMFORT - z pomocą na terenie Polski i większości krajów europejskich po wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu, z zapewnieniem min. informacji telefonicznej, pomocy tłumacza, naprawy na miejscu zdarzenia, holowania, pojazdu zastępczego, kierowcy zastępczego i kontynuacji podróży. Suma ubezpieczenia w wariancie Komfort wynosi 5 000 złotych dla jednego zdarzenia,
     
  • wariant LUX - najbardziej rozbudowany produkt z wysoką sumą ubezpieczenia i kompleksową pomocą (włącznie z usługami concierge - czyli organizacją przez Centrum Pomocy Generali udziału w wydarzeniach kulturalnych i sportowych).

Pamiętaj, aby dobrać propozycję ubezpieczenia bardzo rozsądnie i zdecydować się na taki wariant, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie Assistance polecamy lekturę OWU Generali Auto Assistance, a szczególnie - zapoznanie się z sumami ubezpieczenia, limitami kwotowymi i ilościowymi dla poszczególnych świadczeń.