Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
logo GeneraliUbezpieczenie NNW zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu i śmierci kierowcy lub pasażerów pojazdu na skutek nieszczęśliwego wypadku, powstałego w związku z jego ruchem.

Ubezpieczenie NNW najłatwiej i najtaniej kupisz wraz z polisą OC i/lub AC. Sprawdź ile zapłacisz za NNW w Generali i porównaj z ofertami innych towarzystw ubezpieczeniowych.

Porównaj wszystkie oferty OC i AC z NNW»


Towarzystwo Generali gwarantuje w ramach oferty NNW:

- elastyczne sumy ubezpieczenia - klient sam decyduje o ich wysokości i może wybierać w zakresie od 3 000 do 100 000 złotych,
- świadczenie za pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku,
- zwrot kosztów pogrzebu (do 10% sumy ubezpieczenia),
- atrakcyjne ceny polisy.

Generali, jako jedno z nielicznych towarzystw ubezpieczeniowych oferuje nowy produkt: NNW Kierowcy - gdzie ubezpieczenie chroni osobę wskazaną w umowie bez względu na to, jaki samochód prowadzi. Suma ubezpieczenia w tym ubezpieczeniu to aż 100 000 zł.

Zakres ubezpieczenia NNW Kierowcy obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała i rozstroju zdrowia, powodujące śmierć Ubezpieczonego, całkowite trwałe inwalidztwo lub częściowe trwałe inwalidztwo (w zależności od wariantu).

Uwaga: świadczenie z tytułu ubezpieczenia NNW Kierowcy wypłacane jest procentowo, zgodnie z tabelą całkowitego i częściowego trwałego inwalidztwa, która znajduje się w OWU (Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń) Komunikacyjnych Generali.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego