Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
polisa

Jeżeli posiadasz ubezpieczenie OC w Generali, które właśnie dobiega końca lub kupiłeś samochód z polisą OC w tej firmie możesz zadzwonić na infolinię (tel. 913 913 913) i porozmawiać z konsultantem na temat nowej propozycji ubezpieczenia dla Ciebie. Jeśli nie zaproponuje Ci on nic co mogłoby Cię zainteresować to sprawdź w jaki sposób możesz wypowiedzieć umowę OC z towarzystwem Generali.

Zanim jednak zdecydujesz się wypowiedzieć umowę OC w towarzystwie Generali, sprawdź jak jego oferta wypada w porównaniu z 16 innymi towarzystwami.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »


Jeśli wolisz złożyć wypowiedzenie umowy drogą tradycyjną, wyślij pisemną rezygnację pocztą (listem poleconym) na adres:

Generali T.U. S.A.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
lub złóż osobiście u przedstawiciela towarzystwa.

Bardzo ważne jest podpisanie się na dokumencie własnoręcznym podpisem. Oczywiście, samo wypowiedzenie może zostać wygenerowane elektronicznie. Nie zapomnij o zachowaniu potwierdzenia wysłania dokumentu lub kopi wypowiedzenia z naniesioną datą jego złożenia i podpisem agenta towarzystwa.

Więcej wskazówek dotyczących wypowiedzenia polisy OC w Generali znajdziesz na stronie wypowiadamoc.pl, gdzie również wygenerujesz gotowy dokument, który złożysz w towarzystwie ubezpieczeniowym Generali..

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego