Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
NNLife TUnŻiR S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe

NNLife TUnŻiR S.A.

Najważniejsi są klienci i to, w jaki sposób możemy ich wspierać.

PORÓWNAJ OFERTY

NNLife TUnŻiR S.A.

1 sierpnia 2022 towarzystwo MetLife TUnŻiR S.A. zmieniło nazwę na NNLife TUnŻiR S.A. i działa pod logo Nationale-Nederlanden. To kolejny krok w łączeniu firmy z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., które zostanie zakończone na początku 2023 roku. Do tego czasu NNLife i Nationale-Nederlanden pozostaną osobnymi firmami.

NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. jest spółką z Grupy NN. 

W Polsce Grupa NN działa jako Nationale-Nederlanden, jeden z liderów polskiego rynku ubezpieczeń na życie, a także pierwszy i największy w Polsce fundusz emerytalny, który zarządza aktywami przekraczającymi 50 mld zł.

Od 1990 roku agenci i pracownicy NNLife TUnŻiR S.A. dbają o najlepszą ofertę ubezpieczeniową na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne, są blisko klientów, dbając o ich interesy i potrzeby. W 2021 roku firma wypłaciła klientom lub ich bliskim ponad 855 mln zł świadczeń brutto.

Misją NNLife TUnŻiR S.A. jest pomagać ludziom czuć się bezpiecznie. Jest ona realizowana wobec klientów, pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Towarzystwo współpracuje z fundacjami i organizacjami społecznymi, a jego pracownicy angażują się w wolontariat.

W ubezpieczeniach na życie firma oferuje szeroki zakres ochrony i atrakcyjne zniżki. Zadanie agentów polega na dopasowaniu składki, zakresu i sumy ubezpieczenia oraz czasu ochrony do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Przeczytaj więcej... Przeczytaj mniej...

Porównaj ofertę NNLife TUnŻiR S.A. z innymi:

auto

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie dla osób posiadających samochód lub jednoślady. Dostępne warianty OC, AC, mini AC, Assistance i NNW

PORÓWNAJ CENY
travel

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie dla osób podróżujących, aktywnych i planujących pracę za granicą. Zakres terytorialny ochrony obejmuje cały świat

PORÓWNAJ CENY
HH

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania, domu oraz budynku w budowie, a także samego wyposażenia dla osób, które wynajmują nieruchomość

PORÓWNAJ CENY
życie

Ubezpieczenie na życie

Ochrona finansowa życia i zdrowia w przypadku pobytu w szpitalu, zachorowania, rehabilitacji, domowych wizyt lekarskich i NNW

PORÓWNAJ CENY

Opinia eksperta rankomat.pl i klientów NNLife TUnŻiR S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe NNLife specjalizuje się w ochronie życia. Osoby zainteresowane ochroną swojej przyszłości mają kilka atrakcyjnych ofert do wyboru.

Ewelina Ratajczak
Ewelina RatajczakSpecjalistka ds. ubezpieczeń na życie
Ocena eksperta:
4,20
Średnia ocena:
3,22
Oceń Towarzystwo:
0,00

Jak zgłosić szkodę i wypowiedzieć umowę w NNLife

Zgłoszenie szkody

01.
Formularz
Zgłoszenie szkody

Zgłoszenie szkody w NNLife jest możliwe na kilka sposobów - można to zgłosić zarówno pocztą tradycyjną, telefonicznie, osobiście, jak i online.

02.
Zgłoszenie
Zgłoszenie online

Wniosek ze zgłoszeniem można przesłać ubezpieczycielowi za pośrednictwem formularza online dostępnego na https://eroszczenie.nn.pl/#/landing. We wniosku należy podać dane osobowe, kontaktowe, numer polisy oraz opisać zaistniałe zdarzenie objęte ochroną.

03.
Analiza
Wypłata odszkodowania

NNLife ma 30 dni na decyzję o przyznaniu lub odmowie odszkodowania licząc od chwili zgłoszenia szkody. Im szybciej zostanie przesłany wniosek z pełną dokumentacją, tym szybciej zostanie od rozpatrzony przez ubezpieczyciela.

Wypowiedzenie umowy

01.
Formularz
Jak wypowiedzieć umowę?

Ubezpieczeni w Inter Polska, którzy zawarli umowę z TU, mogą zdecydować o przedłużeniu ochrony lub z niej zrezygnować. Wypowiedzenie najlepiej złożyć przed końcem obowiązywania. Aby prawidłowo wypowiedzieć umowę ubezpieczenia, możesz skorzystać z gotowego wniosku zamieszczonego na stronie https://rankomat.pl/wazne-dokumenty#wzory-dokumentow 
Dokument wystarczy wydrukować, wypełnić i własnoręcznie podpisać, a następnie wysłać do Inter Polska korzystając z jednego z kanałów kontaktowych na stronie https://www.metlife.pl/.

4Life DirectAccredited Insurance EuropeAllianzBalcia InsuranceBeesafeBenefiaCompensaErgo HestiaERGO Ubezpieczenia PodróżyEUROINSEurop AssistanceEuropa UbezpieczeniaGeneraliHDIInter PolskaInterRiskLink4MediSkymtu24.plNationale-NederlandenNNLife TUnŻiR S.A.ProamaPruPZUSignal IdunaTrastiTU ZdrowieTUZ UbezpieczeniaUniqaWartaWefox InsuranceWienerYou Can Drive
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego