Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Proama

logo proama
Towarzystwo Proama obecne jest na polskim rynku ubezpieczeń od roku 2011. Od razu zaczęło ono wzbudzać zainteresowanie, niespotykaną dotąd ofertą na ubezpieczenie OC. Zaproponowało dla bezszkodowych kierowców aż 70% ulgi i stawało się stopniowo rozpoznawalną nazwą. Zaraz po wejściu na rynek w Polsce, Proama należała do francuskiego koncernu Grupama, jednak kryzys w strefie Euro zmusił właścicieli do wyprzedaży części swoich aktywów. W taki właśnie sposób, towarzystwo zostało przejęte przez Grupę Generali w 2012 roku.

Oblicz ubezpieczenie OC / AC »


Obecnie Proama oferuje szeroką gamę ubezpieczeń zarówno komunikacyjnych jak i mieszkaniowych, które można dopasowywać wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo oferowane są również ubezpieczenia osobowe oraz dla firm. Głównym kanałem sprzedaży towarzystwa jest Internet, jednak nie trudno znaleźć przedstawicieli w biurach tradycyjnych, którzy również pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Sam zakup internetowy jest możliwy zarówno w przypadku ochrony pojazdu, jak i mienia, jednak przy ubezpieczeniu osobowym lub dla firmy, konieczna będzie rozmowa z konsultantem lub umówienie się na wizytę u przedstawiciela w biurze.

Tanie ubezpieczenie OC w Proama – zdobądź nawet 70% zniżki za bezszkodowość

W przeciwieństwie do większości firm ubezpieczeniowych Proama nie ukrywa, którzy klienci są w jej grupie docelowej. Nowe towarzystwo od początku działalności w Polsce kieruje swoją ofertę do klientów z dużymi zniżkami za bezszkodową jazdę. W kampaniach reklamowych ubezpieczyciel na każdym kroku podkreśla, że oferuje nawet 70% ulgi dla tzw. bezszkodowych kierowców i przenosi je na autocasco.

Sprawdź inne zalety ubezpieczenia OC w Proama.

Autocasco w Proama – samochód pod parasolem ochronnym AC

Autocasco w Proama to jeden z 3 pakietów: ASO, Komfortowy i Optymalny. Z pewnością, dużą zaletą całej oferty AC w Proama jest możliwość wyboru takiej propozycji autocasco, która zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dla wymagającego, ubezpieczyciel przygotował pakiet AC z naprawą w ASO, dla oszczędnego, np. właściciela starszego modelu samochodu – alternatywę zastępczą – z kosztorysem, za to znacznie tańszą.

Poznaj szczegóły oferty autocasco w Proama.

Kalkulator OC i AC w Proama – czy warto skorzystać?

Czy warto ubezpieczyć się w Proamie? Nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie. Jest to bowiem ubezpieczyciel, który stawia na doświadczonych kierowców. Młodzi mogą być rozczarowani, ponieważ zwyżka za wiek jest spora. Jak sprawdzić cenę za ubezpieczenie OC lub OC i AC w Proama? Możemy skorzystać z kalkulatora OC i OC/AC. W ciągu zaledwie kilku minut sprawdzimy ile zapłacimy za ubezpieczenie w Proama. Wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie ubezpieczyciela.

Możemy także wybrać inny sposób na sprawdzenie ceny za ubezpieczenie OC lub OC i AC w Proama. Korzystając z naszego kalkulatora ubezpieczenia OC i AC w kilka minut zweryfikujesz cenę ubezpieczenia w Proama i porównasz ją z ofertą kilkunastu innych ubezpieczycieli. Możesz również do nas zadzwonić (22 270 00 00), a podpowiemy Ci, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza.

Dla klientów bezwypadkowych Proama jest firmą bardzo konkurencyjną, o czym może świadczyć nasz ranking dla 40-letniego kierowcy z Poznania, szukającego pakietu OC+AC dla Volkswagena Passata:

Pozostałe ubezpieczenia dobrowolne Proama, czyli NNW i Assistance

NNW w Proama – finansowe wsparcie na najtrudniejsze chwile po wypadku

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) nie od dziś posiada swoich zwolenników i przeciwników. Jedni twierdzą, że to zbędny dodatek do polisy, który słono kosztuje, inni – że to najlepszy sposób na zabezpieczenie zdrowia i życia kierowcy i pasażerów. W rzeczywistości, wszystko zależy od zakresu ochrony i wysokości sumy ubezpieczenia.

Sprawdź jakie NNW oferuje Proama

Assistance Proama – pomoc na drodze w każdej sytuacji

Towarzystwo Proama posiada wiele produktów dodatkowych, które poszerzają zakres ochrony pojazdu. Niewątpliwie, najpopularniejszym z nich jest Assistance, czyli pomoc drogowa po unieruchomieniu samochodu na drodze. Klienci Proama mają do wyboru kilka opcji, zależnych od ich potrzeb i oczekiwań.

Zobacz jaki zakres ochrony obejmuje Assistance w Proama

Ubezpieczenie nieruchomości – polisa mieszkaniowa Proama

W Proama ubezpieczysz nie tylko Twój pojazd, ale także mieszkanie. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, czy też jego najemcą, Proama zaoferuje Ci dwa rodzaje ubezpieczeń: Proama Dom lub Proama Dom Premium. Jeśli chcesz ubezpieczyć dom w budowie, wybierz polisę Proama Dom Premium.

Sprawdź co obejmuje każde z ubezpieczeń mieszkania i domu w Proama.

Wypowiedz ubezpieczenie w Proama

Jeżeli chcesz wypowiedzieć polisę OC w Proama, pamiętaj o zachowaniu odpowiednich terminów. Pisemną rezygnację należy złożyć najpóźniej dzień przed końcem aktualnej polisy. Jako datę otrzymania wypowiedzenia wysłanego Pocztą Polską, Proama uzna datę stempla pocztowego.

Przeczytaj również o innych warunkach, jakie musisz spełnić, aby wypowiedzenie umowy OC lub AC w Proama było ważne.

Zgłoś szkodę w Proama

Szkodę z ubezpieczenia OC lub AC w Proama należy zgłosić telefonicznie.
Po telefonicznym zgłoszeniu szkody podczas którego sprawie zostanie nadany numer, nastąpi ocena uszkodzeń dokonana przez rzeczoznawcę. Musisz także przejść kolejne etapy zgłoszenia.

Zapoznaj się z procedurą zgłoszenia szkody w Proama

Poznaj i podziel się opinią o towarzystwie Proama

Twoje opinie są dla nas najcenniejsze. Prosimy o dodanie własnych spostrzeżeń i refleksji na temat działalności towarzystwa Proama. Sprawdziliśmy dla Ciebie raport Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg na Proama. Zobacz czy opinie o Proama pokrywają się one z rzeczywistymi ocenami towarzystwa.

Dane kontaktowe Proama

Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta Proama
ul. Szeligowskiego 6
20-883 Lublin
Tel: 815 815 815
Fax: 815 815 810
Strona internetowa: www.proama.pl

Siedziba firmy na mapie:


rankRating: 1
array (
 'thisid' => '410',
 'posted' => '1325867033',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1490038321',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'radek',
 'title' => 'OC i AC w Proama - tanie ubezpieczenie od ręki',
 'url_title' => 'proama-ubezpieczenia-oc-i-ac-od-europejskiego-giganta',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'proama',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '<p><spa><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac" class="guzikguzik">Oblicz ubezpieczenie OC / AC » </a></span></p><br />


<p>Obecnie Proama oferuje szeroką gamę ubezpieczeń zarówno komunikacyjnych jak i mieszkaniowych, które można dopasowywać wedle własnych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo oferowane są również ubezpieczenia osobowe oraz dla firm. Głównym kanałem sprzedaży towarzystwa jest Internet, jednak nie trudno znaleźć przedstawicieli w biurach tradycyjnych, którzy również pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Sam zakup internetowy jest możliwy zarówno w przypadku ochrony pojazdu, jak i mienia, jednak przy ubezpieczeniu osobowym lub dla firmy, konieczna będzie rozmowa z konsultantem lub umówienie się na wizytę u przedstawiciela w biurze.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="OC w Proama nawet ze zniżką 70% za bezszkodową jazdę">Tanie ubezpieczenie OC w Proama – zdobądź nawet 70% zniżki za bezszkodowość</a></h2>

<p>W przeciwieństwie do większości firm ubezpieczeniowych Proama nie ukrywa, którzy klienci są w jej grupie docelowej. Nowe towarzystwo od początku działalności w Polsce kieruje swoją ofertę do klientów z dużymi zniżkami za bezszkodową jazdę. W kampaniach reklamowych ubezpieczyciel na każdym kroku podkreśla, <b>że oferuje nawet 70% ulgi dla tzw. bezszkodowych kierowców i przenosi je na autocasco.</b></p>

<p>Sprawdź inne zalety <a href="/proama/ubezpieczenie-oc">ubezpieczenia OC w Proama</a>. <br />
<br />
</p>

<h2><a name="Autocasco w Proama">Autocasco w Proama – samochód pod parasolem ochronnym AC </a></h2>

<p><b>Autocasco w Proama to jeden z 3 pakietów: <span class="caps">ASO</span>, Komfortowy i Optymalny.</b> Z pewnością, dużą zaletą całej oferty AC w Proama jest możliwość wyboru takiej propozycji autocasco, która zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dla wymagającego, ubezpieczyciel przygotował pakiet AC z naprawą w <span class="caps">ASO</span>, dla oszczędnego, np. właściciela starszego modelu samochodu &#8211; alternatywę zastępczą &#8211; z kosztorysem, za to znacznie tańszą.</p>

<p>Poznaj szczegóły oferty <a href="/proama/ubezpieczenie-ac">autocasco w Proama</a>. <br />
<br />
</p>

<h2><a name="Kalkulator OC i AC w Proama">Kalkulator OC i AC w Proama – czy warto skorzystać?</a></h2>

<p>Czy warto ubezpieczyć się w Proamie? Nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie. Jest to bowiem ubezpieczyciel, który stawia na doświadczonych kierowców. Młodzi mogą być rozczarowani, ponieważ zwyżka za wiek jest spora. Jak sprawdzić cenę za ubezpieczenie OC lub OC i AC w Proama? Możemy skorzystać z kalkulatora OC i OC/AC. W ciągu zaledwie kilku minut sprawdzimy ile zapłacimy za ubezpieczenie w Proama. Wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie ubezpieczyciela. </p>

<p>Możemy także wybrać inny sposób na sprawdzenie ceny za ubezpieczenie OC lub OC i AC w Proama. Korzystając z <a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html">naszego kalkulatora ubezpieczenia OC i AC</a> w kilka minut zweryfikujesz cenę ubezpieczenia w Proama i porównasz ją z ofertą kilkunastu innych ubezpieczycieli. Możesz również do nas zadzwonić (22 270 00 00), a podpowiemy Ci, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza.</p>

<p>Dla klientów bezwypadkowych Proama jest firmą bardzo konkurencyjną, o czym może świadczyć nasz ranking dla 40-letniego kierowcy z Poznania, szukającego pakietu OC+AC dla <a href="/aktualnosci/gdzie-tanio-ubezpieczyc-volkswagena-passata">Volkswagena Passata</a>:</p>

<p style="text-align:center;"><a id="inline" href="/images2/proama/proama_ubezpieczenie_oc_ac_porownanie.jpg" title="Ubezpieczenie OC AC Proama w porównaniu"><img style="margin: 5px;" width="300px" src="/images2/proama/proama_ubezpieczenie_oc_ac_porownanie.jpg" /></a></p>

<h2><a name="inne ubezpieczenia">Pozostałe ubezpieczenia dobrowolne Proama, czyli <span class="caps">NNW</span> i Assistance</a></h2>

<h3><span class="caps">NNW</span> w Proama &#8211; finansowe wsparcie na najtrudniejsze chwile po wypadku</h3>

<p>Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (<span class="caps">NNW</span>) nie od dziś posiada swoich zwolenników i przeciwników. Jedni twierdzą, że to zbędny dodatek do polisy, który słono kosztuje, inni &#8211; że to najlepszy sposób na zabezpieczenie zdrowia i życia kierowcy i pasażerów. W rzeczywistości, wszystko zależy od zakresu ochrony i wysokości sumy ubezpieczenia. </p>

<p>Sprawdź jakie <a href="/proama/ubezpieczenie-nnw"><span class="caps">NNW</span> oferuje Proama</a><br />
<br />
</p>

<h3>Assistance Proama &#8211; pomoc na drodze w każdej sytuacji</h3>

<p>Towarzystwo Proama posiada wiele produktów dodatkowych, które poszerzają zakres ochrony pojazdu. Niewątpliwie, najpopularniejszym z nich jest Assistance, czyli pomoc drogowa po unieruchomieniu samochodu na drodze. Klienci Proama mają do wyboru kilka opcji, zależnych od ich potrzeb i oczekiwań. </p>

<p>Zobacz jaki zakres ochrony obejmuje <a href="/proama/assistance">Assistance w Proama</a><br />
</br></p>

<h2><a name="Ubezpieczenie nieruchomości – polisa mieszkaniowa Proama">Ubezpieczenie nieruchomości – polisa mieszkaniowa Proama</a></h2>

<p>W Proama ubezpieczysz nie tylko Twój pojazd, ale także mieszkanie. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, czy też jego najemcą, Proama zaoferuje Ci dwa rodzaje ubezpieczeń: <b>Proama Dom lub Proama Dom Premium</b>. Jeśli chcesz ubezpieczyć dom w budowie, wybierz polisę Proama Dom Premium.</p>

<p>Sprawdź co obejmuje każde z <a href="/proama/ubezpieczenie-mieszkania">ubezpieczeń mieszkania i domu w Proama</a>.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Wypowiedz ubezpieczenie">Wypowiedz ubezpieczenie w Proama</a></h2>

<p>Jeżeli chcesz wypowiedzieć polisę OC w Proama, pamiętaj o zachowaniu odpowiednich terminów. Pisemną rezygnację należy złożyć najpóźniej dzień przed końcem aktualnej polisy. Jako datę otrzymania wypowiedzenia wysłanego Pocztą Polską, Proama uzna datę stempla pocztowego. </p>

<p>Przeczytaj również o innych warunkach, jakie musisz spełnić, aby <a href="/proama/wypowiedzenie-oc-ac">wypowiedzenie umowy OC lub AC w Proama</a> było ważne. <br />
<br />
</p>

<h2><a name="Zgłoś szkodę">Zgłoś szkodę w Proama</a></h2>

<p>Szkodę z ubezpieczenia OC lub AC w Proama należy zgłosić telefonicznie.<br />
Po telefonicznym zgłoszeniu szkody podczas którego sprawie zostanie nadany numer, nastąpi ocena uszkodzeń dokonana przez rzeczoznawcę. Musisz także przejść kolejne etapy zgłoszenia.</p>

<p>Zapoznaj się z procedurą <a href="/proama/zgloszenie-szkody">zgłoszenia szkody w Proama</a><br />
<br />
</p>

<h2><a name="opinie">Poznaj i podziel się opinią o towarzystwie Proama</a></h2>

<p>Twoje opinie są dla nas najcenniejsze. Prosimy o dodanie własnych spostrzeżeń i refleksji na temat działalności towarzystwa Proama. Sprawdziliśmy dla Ciebie raport Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg na Proama. Zobacz czy <a href="/proama/opinie">opinie o Proama</a> pokrywają się one z rzeczywistymi ocenami towarzystwa.<br />
<br />
</p>

<h2><a name="Dane teleadresowe">Dane kontaktowe Proama</a></h2>

<p>Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta Proama<br />
ul. Szeligowskiego 6<br />
20-883 Lublin<br />
Tel: 815 815 815<br />
Fax: 815 815 810<br />
Strona internetowa: <a target="_blank" href="http://www.proama.pl">www.proama.pl</a></p>

<p>Siedziba firmy na mapie:</p>

<p><iframe width="500" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2124.7583874901434!2d20.994991115495818!3d52.1798085691373!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x471eccc8e6ffd4b1%3A0x3debace717f95b65!2sProama!5e1!3m2!1spl!2spl!4v1448996166807" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe><br />
<small></p>',
 'excerpt' => '<p><img src="https://rankomat.pl/images/410.jpg" alt="logo proama" style="max-width:300px; border-radius: 3px; margin: 5px 20px 10px 0; float: left;" /><br />
Towarzystwo Proama obecne jest na polskim rynku ubezpieczeń od roku 2011. Od razu zaczęło ono wzbudzać zainteresowanie, niespotykaną dotąd ofertą na <a href="/ubezpieczenie-oc">ubezpieczenie OC</a>. Zaproponowało dla bezszkodowych kierowców aż 70% ulgi i stawało się stopniowo rozpoznawalną nazwą. Zaraz po wejściu na rynek w Polsce, Proama należała do francuskiego koncernu Grupama, jednak kryzys w strefie Euro zmusił właścicieli do wyprzedaży części swoich aktywów. W taki właśnie sposób, towarzystwo zostało przejęte przez Grupę <a href="/generali">Generali</a> w 2012 roku.</p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => 'Auto',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego