Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Proama logo

Ubezpieczenie autocasco skierowane jest przede wszystkim do kierowców, którym zależy na zabezpieczeniu całego pojazdu przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W towarzystwie Proama, istnieje możliwość wyboru ubezpieczenia z aż 3 wariantów, które są przygotowane tak, aby świadczyć jak najlepszą ochronę. Dodatkowym argumentem przemawiającym za zakupieniem polisy właśnie w tej firmie jest to, że można w niej zabezpieczyć nawet 11-letni pojazd.

Oferta ubezpieczenia AC Proama często wypada lepiej, niż proponowane składki innych ubezpieczycieli. Sprawdź jak jest w Twoim przypadku.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »


W zależności od wieku pojazdu i swoich własnych oczekiwań, kierowcy mają do wyboru następujące warianty ubezpieczenia AC w Proama:
  • Casco Optymalny – pojazdy do 11 lat
    oferta obejmuje przede wszystkim ubezpieczenie od kradzieży oraz zabezpieczenie przed wszelkimi ryzykami. Dodatkowo rozliczenie w wariancie kosztorysowym (gotówkowym), zwiększenie sumy ubezpieczenia (przydatne, jeśli posiada się dodatkowe wyposażenie o znacznej wartości), czy też wprowadzenie udziału własnego, jeżeli będzie się chciało obniżyć koszt składki. Jest to ubezpieczenie chroniące na terenie całej Europy i dające możliwość koniecznej naprawy za granicą (do wartości naprawy 1000 euro)

  • Casco Komfort – pojazdy do 8 lat
    w ramach tego pakietu AC kierowca może liczyć na to, co zawiera opcja Optymalna, a dodatkowo również istnieje możliwość likwidacji szkody bezgotówkowo (na podstawie faktur z warsztatu naprawczego), użycie do naprawy oryginalnych części (sygnowanych logo producenta pojazdu), zniesie amortyzacji części przy wyborze usuwania szkody w warsztacie, a także podstawienie pojazdy pod dom klienta po zakończonej naprawie.

  • Casco ASO – pojazdy do 4 lat
    jest to najlepszy i najbardziej rozbudowany pakiet autocasco spośród wszystkich, jakie ma w swojej ofercie towarzystwo Proama. W ramach jego ochrony kierowca może liczyć na kompleksową ochronę i naprawienie szkody. Ubezpieczenie to zawiera wszystko to, co posiadają pakiety Optymalny i Komfortowy, jednak w tym przypadku kierowca może liczyć na autoryzowany warsztat, tzw. ASO oraz brak amortyzacji, przy likwidowaniu szkody. Jest to więc tego typu ochrona, w przypadku której, nie trzeba się martwić o żadną szkodę.

Ważną rzeczą jest to, że kierowca decydujący się na ubezpieczenie w towarzystwie Proama, ma do wyboru kilka opcji, które w połączeniu z innymi ubezpieczeniami dodatkowym, mogą okazać się najlepszą ochroną dla danego pojazdu. Na stronie wynikowej, po wpisaniu w internetowy formularz wszystkich niezbędnych danych, przedstawiane są zarówno te opcja autocasco, które dostępne są dla danego auta, jak i szereg innych ubezpieczeń, które można łączyć z wybranym przez siebie AC.

AC OWU - Rozdział II
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego