Nasi Klienci oceniają Proama na
2,76
Zostaw opinię

Ubezpieczenie autocasco skierowane jest przede wszystkim do kierowców, którym zależy na zabezpieczeniu całego pojazdu przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W towarzystwie Proama istnieje możliwość wyboru ubezpieczenia z dwóch wariantów, które są przygotowane tak, aby świadczyć jak najlepszą ochronę.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

W zależności od wieku pojazdu i swoich własnych oczekiwań, kierowcy mają do wyboru następujące warianty ubezpieczenia AC w Proama:

  • Casco Warsztat Proama (pojazdy od 5 do 12 lat) - w ramach tego pakietu AC właściciel pojazdu ma możliwość likwidacji szkody bezgotówkowo (w warsztacie wskazanym przez Proama) lub na podstawie wyceny kosztów naprawy dokonanej przez Proama. Przy wyborze naprawy pojazdu w warsztacie Proama Klient otrzymuje dodatkowo usługę „door to door”, tj. transport pojazdu do warsztatu i odwiezienie po naprawie na adres wskazany przez Klienta a także 3 letnią gwarancję na wykonaną usługę naprawy.
     
  • Casco ASO (pojazdy do 12 lat) - jest to najlepszy i najbardziej rozbudowany pakiet autocasco spośród wszystkich, jakie ma w swojej ofercie towarzystwo Proama. W ramach jego ochrony kierowca może liczyć na kompleksową ochronę i naprawienie pojazdu w każdym warsztacie z uwzględnieniem Autoryzowanych Stacji Obsługi (niezależnie od wieku pojazdu). Jest to więc tego typu ochrona, w przypadku której, nie trzeba się martwić o żadną szkodę.

Ważną rzeczą jest to, że kierowca decydujący się na ubezpieczenie w towarzystwie Proama, ma do wyboru kilka opcji, które w połączeniu z innymi ubezpieczeniami dodatkowym, mogą okazać się najlepszą ochroną dla danego pojazdu. Na stronie wynikowej, po wpisaniu w internetowy formularz wszystkich niezbędnych danych, przedstawiane są zarówno te opcja autocasco, które dostępne są dla danego auta, jak i szereg innych ubezpieczeń, które można łączyć z wybranym przez siebie AC.

Oferta ubezpieczenia AC Proama często wypada lepiej, niż proponowane składki innych ubezpieczycieli. Sprawdź jak jest w Twoim przypadku. Dodatkowym argumentem przemawiającym za zakupieniem polisy właśnie w tej firmie jest to, że można w niej zabezpieczyć nawet 12-letni pojazd.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »