Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

Porównaj ceny 43 ubezpieczeń podróży

i ubezpiecz się online

  • Porównaj ceny i zakres ubezpieczeń turystycznych
  • Porównanie ofert zajmie Ci mniej niż 3 minuty
  • Ceny polisy już od 2,27 zł za dzień!
Porównaj ceny teraz »
Logo Allianz Logo Aviva Logo Liberty Direct Logo Link4 Logo Mtu Logo Proama Logo Pzu Logo SignalIduna

Porównywarka rankomat.pl radzi...

Porównaj świadomie oferty ubezpieczeń turystycznych

Szukając najlepszego ubezpieczenia turystycznego konieczne jest zwrócenie uwagi na niektóre elementy ochrony ubezpieczeniowej, oferowane przez ubezpieczycieli. Dajemy Ci możliwość porównania nawet 43 ofert ubezpieczenia podróżnego. Dowiedz się czym są poszczególne produkty ubezpieczeniowe znajdujące się w polisach podróżnych i wybierz ubezpieczenie idealne dla siebie.

Ubezpieczenie podróżne w Europie i Polsce

Wybierając się w podróż zagraniczną możesz złożyć wniosek o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Jednak czy posiadanie EKUZ zapewni Ci kompleksowe leczenie poza granicami Polski? Dowiedz się jak działa EKUZ, co należy zrobić, by ją otrzymać oraz czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne jeśli urlop zamierzasz spędzić w Polsce.

Jak działa nasza porównywarka ubezpieczeń turystycznych i podróżnych

Porównanie i zakup ubezpieczenia turystycznego może odbyć się szybko i sprawnie. Przez cały proces możesz przejść w zaledwie 6 minut, a po tym czasie ubezpieczenie podróżne będzie na Twojej skrzynce mailowej. Sprawdź jak działa porównywarka ubezpieczeń turystycznych i wybierz najlepsze ubezpieczenia.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego