Pomoc
Kontakt
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nationale-Nederlanden

Towarzystwo ubezpieczeniowe

Nationale-Nederlanden

Oferujemy proste produkty, dzięki którym zabezpieczamy przyszłość finansową naszych klientów i ich bliskich.

PORÓWNAJ OFERTY

Nationale-Nederlanden - ochrona nieruchomości, życia i zdrowia oraz wsparcie finansowe

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. działa w Polsce od 2 sierpnia 1994 roku, a w skład jego wchodzą trzy spółki oferujące produkty ubezpieczeniowe, emerytalne oraz finansowe. 

Nationale-Nederlanden oferuje proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, zabezpieczające finansową przyszłość swoich klientów i ich bliskich. Firma działa również w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, a także ochrony mienia.

Przeczytaj więcej... Przeczytaj mniej...

Porównaj ofertę Nationale-Nederlanden z innymi:

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia dla posiadaczy samochodów i jednośladów. Do wyboru warianty OC, AC, mini AC, Assistance i NNW

PORÓWNAJ CENY

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenia dla turystów, osób aktywnych i wyjeżdżających do pracy. Zakres terytorialny obejmuje cały świat

PORÓWNAJ CENY

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie dla domu, mieszkania i budynku w budowie, a także samego wyposażenia dla osób, które wynajmują nieruchomość

PORÓWNAJ CENY

Ubezpieczenie na życie

Ochrona finansowa życia i zdrowia w przypadku pobytu w szpitalu, zachorowania, rehabilitacji, domowych wizyt lekarskich i NNW 

PORÓWNAJ CENY

Opinia eksperta rankomat.pl i klientów Nationale-Nederlanden

Spółka Nationale Nederlanden to szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Towarzystwo w ofercie zapewnia ubezpieczenie na życie i zdrowie, indywidualne ubezpieczenie NNW dla dziecka, ubezpieczenie emerytalne i inwestycyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania oraz ubezpieczenie turystyczne lub roweru. W rankomat.pl dostępne są ubezpieczenie życie, turystyczne oraz nieruchomości w ramach oferty Nationale Nederlanden. 

Patrycja Pałka
Patrycja PałkaSpecjalista ds. ubezpieczeń turystycznych
Ocena eksperta:
3,80
Średnia ocena:
1,00
Oceń Towarzystwo:

Jak zgłosić szkodę i wypowiedzieć umowę w Nationale Nederlanden

Zgłoszenie szkody

01.
Formularz
Zgłoszenie szkody

Zgłoszenie szkody w TU Nationale Nederlanden jest możliwe poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego na stronie lub pod numerem telefonu 801 20 30 40 lub 22 522 71 24.

02.
Zgłoszenie
Zgłoszenie telefoniczne

Aby zgłosić szkodę w Nationale Nederlanden należy po wizycie w odpowiedniej placówce medycznej, skontaktować się z Centrum Alarmowym, dostępnym pod numerem telefonu +48 22 483 39 77. Zgłoszenie powinno zawierać numer polisy, szczegółowy opis okoliczności zaistnienia zdarzenia, dokumentację medyczną dotyczącą zdarzenia zawierającą diagnozę oraz zalecone leczenie i faktury lub rachunki oraz oryginały lub uwierzytelnione kopie dowodów wpłat, które umożliwią Ubezpieczycielowi ustalenie łącznych kosztów leczenia poniesionych przez Ubezpieczonego.

03.
Analiza
Oszacowanie szkody

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale Nederlanden oszacowuje szkodę na podstawie wiarygodnej dokumentacji medycznej otrzymanej od ubezpieczonego. 

04.
Szacowanie
Wypłata odszkodowania

Towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale Nederlanden w większości przypadków szkodę rozlicza bezpośrednio z placówką medyczną lub lekarzem, który dzielił pomocy.

Nationale-Nederlanden wypłaci odszkodowanie Ubezpieczonemu lub innej uprawnionej osobie w terminie 30 dni od daty otrzymania zawiadomienia o zdarzeniu ubezpieczeniowym. 

Wypowiedzenie umowy

01.
Formularz
Jak wypowiedzieć umowę?

Odstąpienie od umowy następuje na wniosek właściciela polisy, złożony do Nationale‑Nederlanden w terminie 30 dni od - dnia poinformowania go o zawarciu umowy (otrzymania polisy) lub od dnia otrzymania dokumentu. 

02.
Zgłoszenie
Jak skorzystać z formularza kontaktowego?

Aby skorzystać z formularza kontaktowego Nationale Nederlanden wystarczy wejść na stronę https://www.nn.pl/kontakt/formularze-kontaktowe.html oraz postępować zgodnie ze wskazówkami.

03.
Analiza
Jak wypowiedzieć OC?

Jednym z najczęściej wypowiadanych ubezpieczeń w Polsce jest OC kierowcy. Pamiętaj, że każdy samochód w naszym kraju musi być ubezpieczony. Zanim więc złożysz wypowiedzenie w swoim TU, sprawdź ofertę konkurencyjnych firm i porównaj swoją polisę z propozycjami, które znajdziesz na https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac.
Wzór wypowiedzenia OC możesz pobrać bezpłatnie ze strony https://rankomat.pl/wazne-dokumenty#wzory-dokumentow z zakładki Wzory dokumentów. A następnie postępować tak samo, jak w przypadku punktu 01. 
 

Dane kontaktowe Nationale-Nederlanden

Dane teleadresowe Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

00-342 Warszawa
ul. Topiel 12

Infolinia: 801 20 30 40
Telefon: +48 22 522 71 24

Strona internetowa:
www.nn.pl

Sprawdź oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych

4Life DirectAccredited Insurance EuropeAllianzBalcia InsuranceBeesafeBenefiaColonnadeCompensaENEL-MEDERGO HestiaERGO Ubezpieczenia PodróżyEUROINSEurop AssistanceEuropa UbezpieczeniaGeneraliHDIINTER PolskaInterRiskLink4LUX MEDMedicoverMediSkymtu24.plNationale-NederlandenNationale-NederlandenProamaPruPZUSignal IdunaTrastiTU ZdrowieTUZ UbezpieczeniaUniqaWartaWefox InsuranceWienerYou Can Drive
logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego